Výhody nákupu u nás

Výhody nákupu u nás

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo je u nás pri nákupe nad 60 €. Balíky bleskovo posielame každý pracovný deň prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD a Packety (Zásielkovňa). Ďalšie informácie o možnostiach dopravy a platby nájdete na stránke Doprava a platba.

 Zobraziť produkty > 

Výhody nákupu u nás

Darček ku každej objednávke

Urobte si radosť a my vás odmeníme darčekom, ktorý dávame ku každej objednávke! Celkovo ich je 6 a práve teraz rozdávame vzorky, opaľovacie maslo alebo dokonca šampón na objem vlasov. Darček sa líši v závislosti od hodnoty vašej objednávky a ich úplný zoznam vrátane informácií o tom, ako ich získať, nájdete tu.

Výhody nákupu u nás

Bleskové odoslanie, všetko skladom

Všetky naše produkty máme na sklade v Českej republike, takže ich bleskovo odosielame, aby ste mali svoj balíček čo najskôr doma! Objednajte si tovar do 12:00 a vyberte si platbu na dobierku alebo kreditnou kartou a my vám tovar odošleme ešte v ten istý deň, takže sa môžete tešiť, že ho dostanete už na druhý deň. Táto výhoda sa nevzťahuje na nákupy v piatok, sobotu a nedeľu. 

Výhody nákupu u nás

Overené zákazníkmi

Bezpečný, rýchly a bezproblémový nákup a doručenie. Vždy robíme všetko pre to, aby sme váš balík doručili čo najrýchlejšie. Sme veľmi radi, že oceňujete našu snahu! V súčasnosti nás odporúča 99 % našich zákazníkov, a preto sme od Heureka.cz získali Zlatý odznak Overené zákazníkmi. Viac ako 2000 recenzií si môžete pozrieť tu.

Výhody nákupu u nás

Komplexné zloženie, výroba v Českej republike

Sme česká spoločnosť a naše sídlo je v Českej republike. Celá výroba a testovanie našej kozmetiky a výživových doplnkov prebieha v Českej republike, kde spĺňajú všetky platné právne predpisy a normy.

Naše výrobky vytvárame tak, aby vždy čo najkomplexnejšie riešili to, na čo sú určené. Naším cieľom rozhodne nie je vytvoriť zloženie len s vysokým obsahom účinných látok - vždy sa pozeráme na to, aký pomer látok je najúčinnejší a zároveň nemôže nášmu organizmu uškodiť nadmerným nadbytkom. Používame tie najkvalitnejšie zložky, ktoré spĺňajú požiadavky na kvalitu a zdravotnú bezpečnosť. V neposlednom rade nepoužívame umelé arómy a farbivá, všetky naše pomocné látky sú prírodné. Obaly našich výrobkov sú vyrobené z najlepšieho recyklovaného PET plastu.

Výhody nákupu u nás

Krásny obal

Už na prvý pohľad spoznáte, že ste dostali balík od VENIRY. Výrobky posielame v krásnej škatuli s ďakovnou kartičkou. Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Samozrejme, všetky tieto materiály sú plne recyklovateľné.

Výhody nákupu u nás

Sme tu pre vás

Máte nejaké otázky týkajúce sa výrobkov, vašej objednávky alebo potrebujete poradiť s čímkoľvek iným? Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme!

Svoje otázky môžete smerovať na info@venira.sk (kedykoľvek) alebo zavolajte na číslo +420 770 118 595 (linka je k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 h). Ak uprednostňujete komunikáciu na sociálnych sieťach, nájdete nás na FacebookuInstagrameTikTokuYouTube.

 

 

 

 

Späť do obchodu