Výhody nákupu u nás

 

Doprava zadarmo

Práve teraz máme akciu a na väčšinu produktov je doprava zadarmo. Pre zvyšok produktov platí doprava zdarma pri nákupe nad 10 €. Balíky bleskovo posielame každý pracovný deň prostredníctvom Slovak Parcel Service a cez Packetu (Zásielkovňu). Ďalšie informácie o možnostiach dopravy a platby nájdete na stránke Doprava a platba.

 

Zobraziť produkty > 

 

 

Darček ku každej objednávke

Urobte si radosť a my vás odmeníme! Práve teraz:

- ku každej objednávke do 40 € je zadarmo vzorka hydratačného denného krému

- ku každej objednávke za viac ako 40 € je zadarmo vzorka hydratačného denného krému a anti-age očného krému

 

 

Bleskové odoslanie, všetko skladom

Všetky naše produkty máme na sklade v Českej republike, takže ich bleskovo odosielame, aby ste mali svoj balíček čo najskôr doma! Objednajte si tovar do 12:00 a vyberte si platbu na dobierku alebo kreditnou kartou a my vám tovar odošleme ešte v ten istý deň, takže sa môžete tešiť, že ho dostanete už na druhý deň. Táto výhoda sa nevzťahuje na nákupy v piatok, sobotu a nedeľu. 

 

 

Overené zákazníkmi

Bezpečný, rýchly a bezproblémový nákup a doručenie. Vždy robíme všetko pre to, aby sme váš balík doručili čo najrýchlejšie. Sme veľmi radi, že oceňujete našu snahu! V súčasnosti nás odporúča 99 % našich zákazníkov, a preto sme od Heureka.cz získali Zlatý odznak Overené zákazníkmi. Viac ako 2000 recenzií si môžete pozrieť tu.

 

 

Komplexné zloženie, výroba v Českej republike

Sme česká spoločnosť a naše sídlo je v Českej republike. Celá výroba a testovanie našej kozmetiky a výživových doplnkov prebieha v Českej republike, kde spĺňajú všetky platné právne predpisy a normy.

Naše výrobky vytvárame tak, aby vždy čo najkomplexnejšie riešili to, na čo sú určené. Naším cieľom rozhodne nie je vytvoriť zloženie len s vysokým obsahom účinných látok - vždy sa pozeráme na to, aký pomer látok je najúčinnejší a zároveň nemôže nášmu organizmu uškodiť nadmerným nadbytkom. Používame tie najkvalitnejšie zložky, ktoré spĺňajú požiadavky na kvalitu a zdravotnú bezpečnosť. V neposlednom rade nepoužívame umelé arómy a farbivá, všetky naše pomocné látky sú prírodné. Obaly našich výrobkov sú vyrobené z najlepšieho recyklovaného PET plastu.

 

  

Krásny obal

Už na prvý pohľad spoznáte, že ste dostali balík od VENIRY. Výrobky posielame v krásnej škatuli s ďakovnou kartičkou. Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Samozrejme, všetky tieto materiály sú plne recyklovateľné.

 

 

Sme tu pre vás

Máte nejaké otázky týkajúce sa výrobkov, vašej objednávky alebo potrebujete poradiť s čímkoľvek iným? Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme!

Svoje otázky môžete smerovať na info@venira.sk (kedykoľvek) alebo zavolajte na číslo +420 770 118 595 (linka je k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 h). Ak uprednostňujete komunikáciu na sociálnych sieťach, nájdete nás na Facebooku, Instagrame, TikToku a YouTube.

 

 

Späť do obchodu