Výhody nákupu u nás

 

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo je u nás pri nákupe za viac ako 60 €. Práve teraz máme akciu a znížili sme cenu dopravy o 50 %, čiže balíky doručujeme už za 1,5 €. Balíky bleskovo posielame každý pracovný deň prostredníctvom Slovak Parcel Service a cez Zásielkovňu. Ďalšie informácie o možnostiach dopravy a platby nájdete na stránke Doprava a platba.

Zobraziť produkty > 

 

 

 

Darček ku každej objednávke

Tieto darčeky dávame práve teraz ku každej objednávke:

- ku každej objednávke do 40 € dávame zadarmo energy shot - multivitamín

ku každej objednávke za viac ako 40 € dáváme zadarmo pomarančový magnézium a immunity shot

 

 

 

Tovar druhý deň u Vás

Objednajte si tovar do 12:00, vyberte si platbu na dobierku alebo kreditnou kartou a my vám ho pošleme ešte v ten istý deň, takže sa naň môžete tešiť už na druhý deň. Táto výhoda sa nevzťahuje na nákupy uskutočnené v piatok, sobotu a nedeľu. Viac informácií nájdete na stránke Dodání.

 

 

Všetko skladom

Všetky naše výrobky máme na sklade a balíky odosielame okamžite každý pracovný deň, aby ste mohli mať svoju Veniru doma čo najskôr.

 

 

Overené zákazníkmi 

Bezpečný, rýchly, bezproblémový nákup a doručenie. Vždy sa snažíme, aby ste svoj balík dostali domov čo najrýchlejšie. Sme veľmi radi, že oceňujete našu snahu. V súčasnosti nás odporúča 99 % našich zákazníkov, a preto sme od Heuréky získali Zlatý odznak Overené zákazníkmi. Viac ako 1000 recenzií si môžete pozrieť tu.

 

 

Výdajné miesta po celej SR a ČR

Vyberte si z viac ako 7 000 výdajných miest v Českej republike a na Slovensku prostredníctvom Zásilkovne, kde si môžete vyzdvihnúť svoju objednávku.

 

 

Český výrobca

Sme spoločnosť so sídlom a vznikom v Českej republike a kompletná výroba a testovanie Veniry prebieha na území Českej republiky, kde spĺňa všetky platné právne predpisy a normy.

 

 

Späť do obchodu