Cvičenie, chudnutie a spaľovanie tukov

 

Jarné upratovanie skladov a zľavy už len do polnoci!

Zvýhodnili sme všetko, zľavy dosahujú až 40 % a k objednávke si môžete vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca šampón proti vypadávaniu vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

152
1152

Značky

Zobrazených položiek: 39
výpis lymfatický systém optimized
23,30 € –14 %
19,90 €
21129
ASHWAGANDHA
11 € –17 %
9,10 €
21087
venira nakopni to!
18,95 € –22 %
14,60 €
21072
venira zinok
6 € –24 %
4,55 €
21016
HUNGER BLOCKER VÝPIS
23 € –11 %
20,30 €
21019
39 položiek celkom

Cvičenie, chudnutie a spaľovanie tukov

Nečakajte na pondelok, nový mesiac ani nový rok. Máme pre vás jedinečné produkty na cvičenie, chudnutie a spaľovanie tukov, s ktorými to môžeme nakopnúť ešte dnes!

 

Nevojdete sa do svojich obľúbených šiat?

Nech už je vaša motivácia do chudnutia akákoľvek, odporúčame vám vyskúšať náš populárny spaľovač tukov s obsahom siedmich prírodných látok vrátane extraktu zo semien guarany, ktorý vám dodá energiu a povzbudí vaše telo nielen pri cvičení. V zložení nájdete aj extrakt z pomarančovníka horkého známeho pre svoju schopnosť zrýchliť metabolizmus a podporiť spaľovanie tukov.

 

Spaľovač tukov síce podporuje redukciu telesnej hmotnosti, ale ak sa dlhodobo točíte v kruhoch neustáleho prejedania, odporúčame vám zaradiť aj náš hunger blocker, ktorý vám pomôže získať späť kontrolu nad jedlom. Tento prírodný doplnok stravy znižuje chuť do jedla, a tým reguluje váš denný príjem kalórií.

 

Túžite po vypracovanom svalstve?

Vďaka prírodnému doplnku stravy VENIRA Nakopni to! budú vaše tréningy skutočne intenzívne. Pri jeho pravidelnom a dlhodobom užívaní vás nebude trápiť pocit únavy, vyčerpania ani bolesti svalov, takže z každého tréningu vyťažíte absolútne maximum.

 

Zefektívniť svoje tréningy môžete aj s pomocou odporových gúm, s ktorými skvele pretiahnete svoje telo a posilníte stehenné, sedacie a lýtkové svalstvo.

 

Regenerácia svalov

Po výkone prichádza čas na dôležitú regeneráciu svalov, ktorá prispieva k rastu svalovej hmoty. Pravidelná fyzická aktivita je pre váš progres rovnako dôležitá ako pravidelný odpočinok. 

 

Regeneráciu svalov môžete podporiť otužovaním, masážou, kvalitným spánkom, strečingom alebo s pomocou SUPER zelených potravín. Konkrétne zelený jačmeň a spirulina pomáhajú k zlepšeniu regenerácie svalov, podporujú výkon a prispievajú k redukcii telesnej hmotnosti. 

 

Správne fungovanie svalov podporíte pravidelným užívaním horčíka, ktorý je tajnou zložkou k úspechu pre športovcov, ktorí žijú aktívnym životným štýlom.

 

Čo robiť pred a po tréningu

Ak si lámete hlavu nad tým, kedy jednotlivé doplnky stravy užívať a ako sa vhodne stravovať pred fyzickou aktivitou a po jej skončení, prečítajte si náš článok, v ktorom sa dozviete, čo robiť pred a po tréningu a ako zabrániť dehydratáciu organizmu.

 

Späť do obchodu