Cvičenie, chudnutie a spaľovanie tukov

 

Prvá vianočná akcia je tu!

Práve teraz môžete použiť vianočný zľavový kód GIFT15 na zľavu 15 % na všetko! A k tomu ako vždy dostanete k objednávke aj darček. Celkovo ich je 6 a rozdávame produkty ako vzorku jahodových medvedíkov na vlasy, pleťové sérum, alebo dokonca celé balenie jahodových medvedíkov. Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

262
1262

Značky

Zobrazených položiek: 9
9 položiek celkom

Cvičenie, chudnutie a spaľovanie tukov

Nečakajte na pondelok, nový mesiac ani nový rok. Máme pre vás jedinečné produkty na cvičenie, chudnutie a spaľovanie tukov, s ktorými to môžeme nakopnúť ešte dnes!

 

Nevojdete sa do svojich obľúbených šiat?

Nech už je vaša motivácia do chudnutia akákoľvek, odporúčame vám vyskúšať náš populárny spaľovač tukov s obsahom siedmich prírodných látok vrátane extraktu zo semien guarany, ktorý vám dodá energiu a povzbudí vaše telo nielen pri cvičení. V zložení nájdete aj extrakt z pomarančovníka horkého známeho pre svoju schopnosť zrýchliť metabolizmus a podporiť spaľovanie tukov.

 

Spaľovač tukov síce podporuje redukciu telesnej hmotnosti, ale ak sa dlhodobo točíte v kruhoch neustáleho prejedania, odporúčame vám zaradiť aj náš hunger blocker, ktorý vám pomôže získať späť kontrolu nad jedlom. Tento prírodný doplnok stravy znižuje chuť do jedla, a tým reguluje váš denný príjem kalórií.

 

Túžite po vypracovanom svalstve?

Vďaka prírodnému doplnku stravy VENIRA Nakopni to! budú vaše tréningy skutočne intenzívne. Pri jeho pravidelnom a dlhodobom užívaní vás nebude trápiť pocit únavy, vyčerpania ani bolesti svalov, takže z každého tréningu vyťažíte absolútne maximum.

 

Zefektívniť svoje tréningy môžete aj s pomocou odporových gúm, s ktorými skvele pretiahnete svoje telo a posilníte stehenné, sedacie a lýtkové svalstvo.

 

Regenerácia svalov

Po výkone prichádza čas na dôležitú regeneráciu svalov, ktorá prispieva k rastu svalovej hmoty. Pravidelná fyzická aktivita je pre váš progres rovnako dôležitá ako pravidelný odpočinok. 

 

Regeneráciu svalov môžete podporiť otužovaním, masážou, kvalitným spánkom, strečingom alebo s pomocou SUPER zelených potravín. Konkrétne zelený jačmeň a spirulina pomáhajú k zlepšeniu regenerácie svalov, podporujú výkon a prispievajú k redukcii telesnej hmotnosti. 

 

Správne fungovanie svalov podporíte pravidelným užívaním horčíka, ktorý je tajnou zložkou k úspechu pre športovcov, ktorí žijú aktívnym životným štýlom.

 

Čo robiť pred a po tréningu

Ak si lámete hlavu nad tým, kedy jednotlivé doplnky stravy užívať a ako sa vhodne stravovať pred fyzickou aktivitou a po jej skončení, prečítajte si náš článok, v ktorom sa dozviete, čo robiť pred a po tréningu a ako zabrániť dehydratáciu organizmu.

 

Späť do obchodu