Masky na vlasy

 

Naše beauty days sú tu!

Práve teraz môžete použiť kód BT13, ušetriť 13 % a ešte si k objednávke vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, opaľovací krém alebo dokonca šampón na objem vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1625
11625

Značky

Zobrazených položiek: 4
4 položiek celkom

Masky na vlasy s prírodným zložením

Tepelný styling. Slnko. Vietor. Mráz. Tvrdá a slaná voda. Odfarbovanie a farbenie. To všetko dáva vlasom poriadne zabrať, a preto si zaslúži extra starostlivosť v podobe masiek na vlasy, ktoré im vďaka obsahu aktívnych látok a starostlivo vybraných prírodných ingrediencií dodajú potrebnú silu a lesk od korienkov ku končekom.

 

Prečo používať masku na vlasy?

Vlasová maska poskytuje rýchlu a efektívnu vzpruhu, pretože má na vlasy taký regeneračný účinok, ktorý by ste u šampónov s kondicionérmi hľadali len ťažko. Vlasové masky sú pre kadere ako elixír, pretože prenikajú do hlbších vrstiev, a tak si poradia aj s poškodením spôsobeným chemickým ošetrením, slnečným žiarením, zmenami teplôt alebo napríklad mechanickým vysúšaním.

 

Prírodné masky bez parabénov, silikónov a sulfátov

V zložení vlasovej kozmetiky od VENIRY nenájdete parabény, silikóny a sulfáty, ktoré vlasy zaťažujú a narúšajú prirodzenú ochrannú mikroflóru vlasovej pokožky. Bližšie informácie sa dočítate v článku, prečo je prírodná vlasová kozmetika bez sulfátov, silikónov a parabénov lepšou voľbou.

 

Ako si vybrať vlasovú masku

V prvom rade sa zamerajte na zloženie. Na štítku vlasovej masky hľadajte tieto zložky:

  • vitamíny (A, B, C, E, H);
  • minerály (zinok, vápnik, železo, kremík, meď, mangán);
  • aminokyseliny (L-cysteín, L-metionín);
  • kolagén;
  • kyselinu hyalurónovú a ďalšie aktívne látky ako napríklad Emolid CC.

 

Do úvahy vezmite aj typ svojich vlasov a stav vlasovej pokožky. V neposlednom rade zvážte, čo od daného produktu očakávate.

 

  • Sú vaše vlasy chemicky alebo mechanicky poškodené? Potrebujete regeneračnú masku.
  • Vrátili ste sa z dovolenky, ktorá bola plná slnenia a kúpania v mori, alebo naopak času stráveného v mrazivom počasí? Stavte na hydratačnú masku.
  • Máte vlnité vlasy, ktoré sú nepoddajné a krepatia sa? Siahnite po vyživujúcej maske.
  • V poslednej dobe ste starostlivosť o svoje vlasy zanedbávali, a tak sú vysušené, hrubé, bez lesku, skrátka bez života? Doprajte im reštart s maskou pre lesk a hebkosť.

 

Komplexná starostlivosť od korienkov ku končekom

V starostlivosti o svoje kadere sa nezaobídete bez šampónu na vlasy a vlasového kondicionéra. Zatiaľ čo šampón zbavuje pokožku hlavy mastnoty a čistí jednotlivé vlasové vlákna, kondicionér uzatvára povrch vlasov, dodáva im živiny, ktoré v nich uzamyká a vlasy vyhladzuje. Na stav vlasov a pokožky hlavy majú obrovský vplyv aj vlasové séra a spreje.

 

 

 

 

Späť do obchodu