Využite teraz okrem darčekov k objednávke aj zľavový kód SL5 na ďalších - 5 % z celého nákupu. Kód sa zadáva v 1. kroku nákupného košíka a platí len dnes!

VENIRA prírodný šampón proti vypadávaniu vlasov kokos, 300 ml

  • s aktívnou látkou Diaminopyrimidine oxide
  • šetrne umýva a čistí pokožku hlavy aj jednotlivé vlasové vlákna
  • ukotvuje vlasové cibuľky vo vlasovej pokožke
  • efektívne eliminuje nadmerné vypadávanie vlasov na minimum
  • hĺbkovo posilňuje štruktúru oslabených vlasových cibuliek a účinne ich omladzuje
  • zaisťuje intenzívnu starostlivosť a prvotriednu hydratáciu

 

Objem: 300 ml

Použitie: vhodné na každodenné použitie

Vôňa: kokos

Odporúčané pre: pre všetky typy vlasov

Produkt je prírodný.

Môžeme doručiť do:
27.3.2023
Skladom
Kód: 205
Značka: Venira
18 €

Je to tu! Konečne je na trhu šetrný šampón, ktorý dokáže efektívne znížiť nadmerné vypadávanie vlasov na minimum a zároveň im zaistí prvotriednu starostlivosť.

Pokiaľ hľadáte prírodný šampón, ktorý dôkladne umýva vlasovú pokožku aj dĺžky vlasov, posilňuje oslabené vlasové korienky a predchádza úbytku vlasov, tak ste ho práve našli. Je to Venira šampón proti vypadávaniu vlasov s obsahom niekoľkých účinných látok, a navyše aj s aktívnou látkou Diaminopyrimidine oxide.


VENIRA prírodný šampón proti vypadávaniu vlasov

Prečo vlasy vypadávajú?

Nepoznáme snáď nikoho, kto by aspoň raz v živote neriešil nadmerné vypadávanie vlasov... Lenže kto z Vás vie, prečo vlastne vlasy vypadávajú? Jednoduché. Je to pre naše telo úplne prirodzený proces a vypadávanie vlasov bohužiaľ nikdy nemôžeme úplne zastaviť, a musíme sa s ním jednoducho naučiť žiť. Dobrá správa ale je, že ho môžeme eliminovať na absolútne minimum!

Kedy už ale môžeme vypadávanie vlasov označiť ako nadmerné? Pokiaľ Vám denne vypadne do 100 vlasov, tak je to stále ešte považované za úplne normálne a prirodzené. Ak je ich ale viac, tak by ste mali zbystriť a situáciu začať riešiť.

Aké sú príčiny vypadávania vlasov?

- nevyvážená strava

- stres

- hormonálne zmeny

- genetické dispozície

- zlá starostlivosť o vlasy (spanie s mokrou hlavou, pri sušení trenia vlasov v uteráku)

- nevhodný výber vlasovej kozmetiky

- užívanie nejakých liekov

Vyskúšaj šampón proti vypadávaniu vlasov


S vypadávaním vlasov môžeš účinne bojovať aj s Venira šampónom proti vypadávaniu vlasov! Ten sa postará nielen o dôkladné a šetrné umývanie vlasovej pokožky aj dĺžok vlasov, ale hlavne poriadne spevní ukotvenie vlasovej cibuľky vo vlasovej pokožke, čím pri jeho pravidelnej aplikácii dokáže skvele eliminovať vypadávanie vlasov na úplné minimum.

 

Navyše toho dokáže oveľa viac! Hĺbkovo sa totiž o vlasy aj vlasovú pokožku stará a zanechá ich tak krásne vyživené a hydratované.


Tento šampón navyše pomôže vlasom rýchlo získať späť ich dokonalú pevnosť, pružnosť a vlasové cibuľky zostanú dokonalé posilnené.

Ako šampón proti vypadávaniu vlasov funguje?

Všetky účinné látky sa spoločne s aktívnou látkou Diaminopyrimidine oxide dostanú hlboko do vlasových cibuliek, kde ich nádherne spevnia a posilnia (dodajú im potrebné vitamíny a minerály). Nepôsobí však iba na vlasové cibuľky, ale aj na samotnú vlasovú pokožku, ktorá vďaka nim opäť získa svoju pružnosť a pevnosť.


Tieto dva efekty zapríčinia to, že bude následne vlasová cibuľka lepšie ukotvená vo vlasovej pokožke a dôjde k eliminácii vypadávania vlasov na minimum.

VENIRA prírodný šampón proti vypadávaniu vlasov
VENIRA prírodný šampón proti vypadávaniu vlasov

Šampón obsahuje aktívnu látku Diaminopyrimidine oxide


Hlavne vďaka tejto účinnej látke dochádza pri pravidelnom umývaní vlasov a vlasovej pokožky k eliminácii vypadávania vlasov. Prečo? Zaisťuje totiž vo vlasovej pokožke zmäkčenie kolagénu, ktorý je veľmi dôležitý pre jej pevnosť a pružnosť a napomáha primárne k ukotveniu vlasovej cibuľky vo vlasovej pokožke.


Táto aktívna látka Diaminopyrimidine oxide navyše hĺbkovo posilňuje štruktúru oslabených vlasových cibuliek a účinne ich omladzuje, čím veľmi kladne ovplyvňuje aj ich udržanie vo vlasovej pokožke, a tak zamedzuje ich vypadávaniu.


Celkový efekt tejto účinnej látky môžete navyše podporiť tým, keď si pri umývaní vlasov urobíte krátku masáž vlasovej pokožky. Ako? Po nanesení šampónu zhruba dve minúty jemne krúžte bruškami prstov po vlasovej pokožke – tak pomôžete k ešte lepšiemu dodaniu všetkých dôležitých aktívnych látok hlboko do vlasových cibuliek.


Čo zaisťuje aktívna látka Diaminopyrimidine oxide?

- aktivuje vlasové folikuly

- posilňuje štruktúru oslabených vlasových cibuliek

- zvyšuje prietok krvi do vlasových cibuliek

- posilňuje ukotvenie vlasov

- eliminuje vypadávanie vlasov

- napomáha k opätovnému rastu vlasov

Venira šampón proti vypadávaniu vlasov

- pôsobí proti vypadávaniu vlasov

- stimuluje vlasové cibuľky

- obsahuje aktívnu látku Diaminopyrimidine oxide

- šetrne umýva vlasovú pokožku

- obsahuje 98 % prírodných látok

- posilňuje vlasy a pomáha dosiahnuť dlhé a pekné vlasy

- je vhodný pre ženy aj mužov


Ako sa šampón aplikuje?

Naneste primerané množstvo prípravku na vlasovú pokožku aj po celej dĺžke mokrých vlasov, napeňte a jemne vmasírujte. Zamerajte sa na oblasť pokožky hlavy a vykonajte krátku masáž. Následne šampón dôkladne opláchnite, aby na pokožke hlavy a ani v dĺžkach vlasov nezostali žiadne jeho zvyšky – tie by mohli zapríčiniť vznik lupín, svrbenie pokožky alebo nadmerné mastenie vlasovej pokožky. Vyvarujte sa kontaktu s očami.


Ako často si môžem vlasy týmto šampónom umývať?

Frekvencia umývania vlasov závisí úplne od vás. V prípade potreby je šampón vhodný dokonca aj na každodenné použitie.

VENIRA prírodný šampón proti vypadávaniu vlasov


Upozornenie: Vyvarujte sa kontaktu s očami.

Skladovanie: Uchovávajte pri izbovej teplote 5-25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu