VENIRA regeneračná maska na vlasy kokos, 130 g

Venira regeneračná maska na vlasy zaistí poškodeným, krehkým a oslabeným vlasom šetrnú a nenahraditeľnú intenzívnu starostlivosť. Vďaka starostlivo vybraným prírodným účinným látkam, ktorými je aminokyselinový komplex, Emolid CC, Neossance hemisqualane a Aquarich napomáha k hĺbkovej regenerácii jednotlivých vlákien vlasov! Vaše vlasy tak zanechá posilnené a neodolateľne hebké na dotyk.

Objem: 130 g

Vôňa: kokos

Odporúčané pre: všetky typy vlasov

Produkt je prírodný.

Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Skladom
Kód: 971
Značka: Venira
16,37 €
Kategória: Vlasová kozmetika

Nová regeneračná maska pomáha eliminovať krepatenie vlasov až o 29 % a celkovo eliminuje poškodenie vlasov až o 15 %!

Suché vlasy so známkami poškodenia? Tomu je koniec! Naša nová maska na vlasy ich dokonale regeneruje a dodá im späť ich prirodzenú vitalitu a zdravý vzhľad.

VENIRA regeneračná maska na vlasy

Vyskúšajte Venira regeneračnú masku na vlasy

Maska dokáže hĺbkovo regenerovať zničené a oslabené vlasy, čím značne prispieva k vyhladeniu všetkých narušených vlasových vlákien. Obsahuje skvelú kombináciu 4 vybraných účinných látok, ktoré eliminujú povrchové poškodenie vlasov a zároveň napomáhajú zaceľovať rozstrapkané končeky. Vďaka prísunu všetkých dôležitých vitamínov uhladzuje a opravuje poškodené časti vlasových vlákien a prispieva k celkovému posilneniu vlasov od korienkov až ku končekom.

Stará sa teda o vnútorný aj vonkajší stav vlasov a zanecháva ich hydratované, neodolateľne hebké a poddajné.

S čím Venira regeneračná maska na vlasy napomáha?

- hĺbkovo regeneruje a vyhladzuje jednotlivé vlasové vlákna

- eliminuje povrchové poškodenie vlasov a zároveň zaceľuje rozstrapkané končeky

- krásne opravuje a uhladzuje poškodené časti vlasových vlákien

- posilňuje vlasy od korienkov až ku končekom

- zanechá vlasy neodolateľne hebké a poddajné

VENIRA regeneračná maska na vlasy
VENIRA regeneračná maska na vlasy

Aké účinné látky regeneračná maska obsahuje?

AMINOKYSELINOVÝ KOMPLEX

Tento unikátny aminokyselinový komplex dokáže preniknúť hlboko do vlasovej pokožky až medzi mazové žľazy, kde našim kožným bunkám poskytne tie najlepšie živiny a pomôže udržať vlasovú pokožku krásne hydratovanú.

 

EMOLID CC

Jedná sa o jednu z TOP látok na zabezpečenie hydratácie a dokonalej výživy s prísunom mnohých dôležitých vitamínov. Emolid CC je totiž schopný zachytávať vodu, a tak chráni vlasy pred stratou vlhkosti. Navyše dokáže preniknúť hlboko do štruktúry vlasov, kde ich krásne opravuje, chráni a posilňuje od korienkov až ku končekom. Zároveň ich ale príliš nepreťažuje a zanecháva vlasy nádherne poddajné, dokonale lesklé a ľahko rozčesateľné.


NEOSSANCE HEMISQUALANE

Prvotriedna látka, zaisťujúca vlasom ich dokonalú hebkosť a ľahké rozčesanie. Dokonale zatvára vlasové kutikuly (ktoré šampón otvoril) a obnovuje ich prirodzenú štruktúru. Dodáva vlasom 24-hodinovú hydratáciu, ktorá zlepšuje ich ovládateľnosť, napomáha k zníženiu krepatenia až o 29% a celkovo eliminuje poškodenie vlasov až o 15%! Zároveň pomáha udržať a chrániť neodolateľnú dlhotrvajúcu farbu vlasov.

 

AQUARICH

Je úplne dokonalý komplex, ktorý vo svojom zložení obsahuje naozaj to najlepšie! Nájdeme v ňom totiž dôležité proteíny, aminokyseliny a polysacharidy z čierneho ovsa. Táto zmes látok je ako stvorená pre lámajúce sa a poškodené vlasy bez života.

Ide teda o špeciálne navrhnutú účinnú látku, ktorá dokáže eliminovať rozsah poškodenia vlasom aj tvorbu rozstrapkaných končekov, pomôže nám zlepšiť štruktúru vlasových vlákien a poskytne im hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu. Vlasy navyše zanechá nádherne lesklé.

Ako sa táto maska na vlasy aplikuje?

Najprv si umyte vlasy svojim obľúbeným šampónom a opatrne z nich vytlačte prebytočné množstvo vody. Dajte si do dlaní primerané množstvo masky (záleží na dĺžke a hustote vlasov) a rovnomerne ju naneste iba do dĺžok vlasov. Nechajte masku pôsobiť zhruba 5-10 minút a nakoniec ju dôkladne opláchnite. Na záver aplikujte kondicionér.

 

Ako často si môžem masku na vlasy aplikovať?

To záleží iba na vašej individuálnej potrebe. Doporučujeme ju však naniesť zhruba 2x týždenne.


VENIRA regeneračná maska na vlasy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu