VENIRA hunger blocker

Venira hunger blocker je prírodný doplnok stravy s obsahom dvoch účinných látok, ktoré ľahko a rýchlo prispievajú ku kontrole telesnej hmotnosti a pomôžu Vám sa zbaviť nekonečného boja s prejedaním! Vďaka tomuto doplnku stravy budete mať ihneď navodený pocit sýtosti a nekonečnému prejedanie môžete jednoducho povedať A DOSŤ!

 

Obsah balenia: 80 kapsúl, čo je kúra na 40 dní

Dávkovanie: užívajte 2 kapsule denne (1 ráno a 1 večer)

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: AOFWUB0D7TT14VXV-PRODUCT
Značka: Venira
23,76 € –20 % 18,90 €
VENIRA hunger blocker
Akcia
23,76 € –20 %

Skvelý doplnok stravy vyvinutý primárne pre ženy a ich potreby s obsahom garcinie kambodžskej a chrómu, ktoré Vám spoločnými silami pomôžu zahnať pocit hladu.

Vďaka dvom účinným látkam obsiahnutým v každej kapsuli je tento prírodný doplnok stravy schopný potlačiť hlad a vytvoriť pocit plnosti už počas chvíľky!


VENIRA hunger blocker

Čo je náš hunger blocker?

Jedná sa o skvelý doplnok stravy, ktorý obsahuje dve účinné látky, ktoré pomôžu s kontrolou nad jedlom!

Prvou zložkou je garcinia kambodžská, ktorá skvele prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a tiež dokáže ovplyvňovať chuť do jedla.

Druhú zložku tvorí chróm. Chróm dokonale prispieva k správnemu metabolizmu makroživín a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Prečo ho odporúčame vyskúšať?

- Prispieva k zníženiu telesnej hmotnosti

- Napomáha spaľovať telesný tuk

- Prispieva k nižšiemu príjmu potravín

- Vytvára pocit plnosti

- Potláča hlad

- Podporuje trávenie

- Naštartuje metabolizmus

- Vegan, bez lepku, bez cukru a pridanej chémie

VENIRA hunger blocker
VENIRA hunger blocker

Ako sa prejedanie prejavuje?

Nehľadajte v tom žiadne zložitosti, aj keď je pravda, že ona hranica práve medzi úplným najedením a prejedaním býva naozaj veľmi tenká. Kontrolu nad svojím jedlom strácame vtedy, kedy začíname konzumovať akékoľvek väčšie porcie jedla, bez toho aby sme pociťovali aspoň nejaký náznak pocitu hladu. Človek sa cíti nervózne, na jedlo neustále myslí a neustále vymýšľa, ako by sa mohol niekde tajne najesť.


Aké môžu byť príčiny zlého stravovania a prejedanie?

- Stres
- Nejeme pokojne
- Časté striedanie diét
- Jedlo z nudy
- Dojedáme sa večer, pretože cez deň nemáme čas
- Neustále zväčšujeme porcie
- Hormonálne zmeny
- Konzumácia alkoholu

Ako to začať riešiť?

Ak chceme niečo naozaj zmeniť, tak by sme mali začať každý sám u seba a poriadne si siahnuť od svojho svedomia a vedomia. Čo presne za tým teda môže stať? Áno, môže toho byť veľa, ale začnime postupne.

Ak odhalíme a pripustíme si naše slabiny a spúšťače nesprávneho stravovania či prejedanie, bude sa nám na nich oveľa lepšie pracovať. Takže odvahu, a do toho! Nezabudnite, že všetko začína v hlave, a tak sa pre začiatok skúste niečím poriadne namotivovať.

VENIRA hunger blocker
VENIRA hunger blocker

Ako sa tento doplnok stravy užíva?

Užívajte 2 kapsule denne, a to ideálne jednu ráno a jednu večer. Každú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutín.

Snažte sa ich užívať čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsuly užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.

Medzi užitím jednotlivých kapsúl sa snažte dodržať minimálny časový rozostup aspoň 5 hodín, aby malo telo čas na vstrebanie aktívnych látok v čo najvyššej miere!


Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti. Tehotné a dojčiace ženy sa môžu o vhodnosti užívania poradiť so svojím lekárom. Dbajte na zdravý životný štýl.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí!

Vyrobené v SR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu