VENIRA hair & beard booster pre mužov 80dňová kúra

 NOVINKA 

  • vytvorené špeciálne pre mužov na základe nášho BESTSELLERA, kapsúl na vlasy, nechty a pokožku
  • prispieva ku kvalitným fúzov, vlasov, nechtov, pokožky
  • podporuje ich prirodzený rast
  • zmierňuje vypadávanie aj lámanie vlasov
  • napomáhajú zlepšovať pevnosť a pružnosť pokožky
  • podporuje imunitný systém
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

Obsah balenia: 80 kapsúl

Dávkovanie: užívajte 1 kapsulu kedykoľvek počas dňa

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Skladom
Kód: 1178
Značka: Venira
28,60 €

Hair & beard booster - Kapsule na vlasy a bradu špeciálne vyvinuté pre mužov s 10 prírodnými účinnými látkami sú tu!

Vzali sme naše kapsule na vlasy, nechty a pokožku, ktoré sú od začiatku jedným z našich najpredávanejších produktov, a vytvorili sme produkt špeciálne pre mužov. Prémiové zloženie dodá ich vlasom a brade maximum všetkých dôležitých živín!


Komu by sme kapsule odporučili užívať?

Kapsule boli špeciálne vyvinuté pre individuálne potreby všetkých mužov, ktorí by chceli podporiť rast fúzov, zvýšiť ich kvalitu a zároveň eliminovať ich vypadávanie. Rovnaké účinky má aj na vlasy. Zároveň sa postarajú o zníženie miery únavy a podporia imunitný systém. Užívanie je vhodné od 12 rokov.

VENIRA hair & beard booster pre mužov
VENIRA hair & beard booster pre mužov

S čím kapsule napomáhajú?

- podporujú prirodzený rast vlasov a fúzov 

- prispievajú ku kvalitným fúzom, vlasom, nechtom a pokožke 

- podporujú pevnú a pružnú pokožku 

- prispievajú k zmierneniu vypadávania i lámania vlasov 

- podporuje imunitný systém 

- prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom 


Aký bude výsledný efekt po jeho pravidelnom užívaní?

Kapsule dodajú vlasom aj fúzom úplne poctivú vnútornú výživu. Tá ti pomôže najmä s ich rýchlejším rastom, zvýšením kvality a elimináciou vypadávania.

Aký je v kapsuliach obsiahnutý kolagén av akej je forme? 

V kapsuliach je obsiahnutý bravčový kolagén, pretože sa najviac podobá bielkovine v ľudskom organizme a práve jeho účinok je veľmi rýchlo viditeľný na vlasoch, nechtoch aj pleti! Ako to funguje? Kolagén našu pokožku podporuje prostredníctvom zasieťovania a spevňuje previsnuté vlákna na tvári.


A prečo práve hydrolyzovaný kolagén? 

Hydrolyzovaný kolagén (čiže kolagénne peptidy), je kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, kedy prostredníctvom hydrolýzy dochádza k skráteniu molekulových reťazcov. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a do nášho organizmu sa lepšie vstrebáva. Naše telo si s ním poradí oveľa ľahšie a maximálne využije všetky obsiahnuté účinné látky na regeneráciu spojivových tkanív. Môžeme ho tak označiť za najefektívnejšiu formu kolagénu.

VENIRA hair & beard booster pre mužov
VENIRA hair & beard booster pre mužov

Čo kapsule obsahujú? 

L-Cystein je neesenciálnou aminokyselinou, ktorá je veľmi dôležitý pre rast našich vlasov a fúzov. Cystein vo svojom zložení navyše obsahuje síru, ktorý pomáha folikuly udržovať pevné a silné. V tele sa však podieľa aj na mnohých metabolických procesoch. Podľa klinických štúdií má vplyv na redukciu vypadávania vlasov a podporu pevnosti vlasov i fúzov. 

L-Metionín je jedna z dvadsiatich základných aminokyselín. Jej nedostatok sa v tele prejavuje padaním vlasov a ich nedostatočnou kvalitou a lámaním nechtov. Túto esenciálnu aminokyselinu je nevyhnutné do tela dodávať potravou a je doporučovaná ako doplnok stravy v prípade nekvalitných, strapkajúcich sa vlasov. Môže mať vplyv aj na hustotu vlasov a fúzov. 

Kotvičník zemný so 40% obsahom saponínov má pozitívny vplyv na stav pokožky a hormonálnu aktivitu, ktorá je dôležitá pre podporu sebavedomia každého muža. 

Pivovarské kvasnice (kvasinky Saccharomyces cerevisiae) sú prírodným zdrojom bielkovín. Ide o jeden z najlepších prírodných zdrojov vitamínov B vrátane vitamínu B12. (tu ide vypísať nejaké konkrétne Béčka ak nim tvrdenie o pokožke) Vitamíny skupiny B, vitamín H a zinok sú dôležité látky ako pre nechty, vlasy, tak pre pokožku a fúzy.

Hydrolyzovaný kolagén je základom pre naše spojivové tkanivá a jedná sa o vo vode nerozpustnú bielkovinu. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov. 

MSM podľa štúdie z roku 2019 má suplementácia MSM pozitívny vplyv na rast vlasov, fúzov a nechtov. Senorea plazivá 4:1 podporuje zdravie, pevnosť a rast vlasov a fúzov. 

Zinok je nevyhnutný stopový prvok, ktorý sa podieľa na procese delenia buniek. Dokonale podporuje hojenie, napomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminuje tvorbu akné. Navyše napomáha eliminovať vypadávanie vlasov, pôsobí ako antioxidant a podporuje imunitný systém. 

Kyselina Asparagová zohráva úlohu v procese syntézy testosterónu. Zdravá hladina testosterónu má vplyv nielen na všetky pánske ochlpenia, ale aj celkové sexuálne zdravie mužov. 

D-biotín býva označovaný aj ako vitamín B7 alebo H. Pomáha tiež k udržaniu zdravých vlasov, kedy pomáha navrátiť ich pružnosť a pevnosť a znižovať vypadávanie na minimum.

VENIRA hair & beard booster pre mužov
VENIRA hair & beard booster pre mužov

Ako sa tento prírodný doplnok stravy používa? 

Užívajte jednu kapsulu kedykoľvek počas dňa. Základom je však prijímať potrebné vitamíny a minerály aj vďaka pestrej a vyváženej strave.


Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Dbajte na zdravý životný štýl. 

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a mimo slnečného žiarenia pri teplote do 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí! 

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu