VENIRA vitamíny pre dojčiace ženy marhuľa

Unikátny doplnok stravy vo forme chutných cmúľavých kociek s marhuľovou príchuťou a s obsahom vyváženého komplexu 15 starostlivo vybraných vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú špeciálne prispôsobené pre toto citlivé obdobie. Každá z obsiahnutých látok je šetrná k mamičke aj bábätku a užívanie je úplne bezpečné.

Obsah balenia: 60 kociek, čo je kúra až na 60 dní

Dávkovanie: užívajte 1 až 2 kocky kedykoľvek počas dňa

Príchuť: marhuľa

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Určený pre dojčiace ženy.

Momentálne nedostupné
Kód: 545
Značka: Venira
16,37 €
749 5 venira vitaminy pre dojciace zeny
Akcia
ZADARMOZADARMO

Úplná SENZÁCIA pre všetky dojčiace mamičky! Cmúľavé kocky s neodolateľnou príchuťou marhule a s obsahom 15 prírodných látok v podobe vitamínov a minerálov.

Každá mamička by si mala v období dojčenia denne dopriať značnú dávku hneď niekoľkých veľmi dôležitých vitamínov a minerálnych látok. Preto sme sa rozhodli vyvinúť chutný variant vo forme chutných cmúľacích kociek!

 

VENIRA vitamíny pre dojčiace ženy

Prečo by mali dojčiace mamičky užívať nejaké doplnky stravy s obsahom vitamínov?

Nielen v období tehotenstva, ale aj v období dojčenia potrebuje každá dojčiaca mamička svojmu telu pravidelne dopriať značnú dávku hneď niekoľkých dôležitých vitamínov a minerálov, pretože ich telo prechádza ohromnou záťažou.

Tie by si mala dopriať primárne vďaka bohatej, pestrej a hlavne vyváženej strave, ktorá prísun týchto nepostrádateľných látok zaistí. Niektoré vitamíny však nemusia byť iba vďaka strave dodané v dostatočnej miere, a tak by mali dojčiace mamičky staviť aj na nejaké kvalitné doplnky stravy (v najlepšom prípade samozrejme prírodné).

Vyskúšajte Venira vitamínový komplex pre dojčiace ženy vo forme kociek!

Venira kocky pre dojčiace ženy je prírodný doplnok stravy určený pre všetky dojčiace mamičky plný vyváženej kombinácie niekoľkých vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú pre ženu aj bábätko v tomto citlivom období dôležité.

V každej kocke nájdeme okrem ďalších 14 prírodných látok aj kyselinu listovú (veľakrát označovanú aj ako vitamín B9), ktorá je v tomto citlivom období pre organizmus mamičky veľmi nevyhnutná primárne preto, že napomáha k zníženiu miery únavy a vyčerpania, a tiež prispieva k normálnej krvotvorbe, teda je dôležité správnu hladinu kyseliny listovej v období dojčenia udržiavať. Jej nedostatok totiž spôsobuje slabosť, únavu a napríklad aj výkyvy nálad. Dobrou správou ale je, že môžeme tento nevyhnutný vitamín v období dojčenia dopĺňať prostredníctvom stravy, kde sa vyskytuje primárne v špenáte, keli, brokolici, kapuste a ďalších alebo vďaka prírodným doplnkom stravy určeným priamo pre dojčiace ženy.

VENIRA vitamíny pre dojčiace ženy
VENIRA vitamíny pre dojčiace ženy

Kyselina listová prispieva k normálnej krvotvorbe, normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a podieľa sa na procese delenia buniek

Vitamín B1 je dôležitý pre normálnu činnosť nervovej sústavy a srdca

Vitamín B2 prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a normálnej funkcie nervového systému

Vitamín B3, B5, B6 a B12 pomáhajú znižovať mieru únavy a vyčerpania

Vitamín B7 pomáha k rastu a prirodzenému vývoju detí. Prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a normálnej funkcie nervového systému

Vitamín A prispieva k normálnemu metabolizmu železa, k udržaniu normálneho stavu slizníc, pokožky a zraku, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému

Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému

Vitamín D3 je dôležitý na udržanie normálneho stavu kostí a zubov, a to nielen v priebehu tehotenstva. Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu ak normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom

Vitamín K2 je dôležitý najmä pre udržanie normálneho stavu kostí, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a zaisťuje vstrebávanie vápnika do kostí.

Jód prispieva k normálnym rozpoznávacím funkciám ak normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy ak normálnej činnosti štítnej žľazy

Inositol je súčasťou bunkových membrán a zúčastňuje sa radu biochemických reakcií v tele

K čomu tento vitamínový komplex prispieva?

- Zaisťuje potrebné minerály a živiny

- Prispieva k normálnej krvotvorbe

- Podporuje imunitný systém

- Podieľa sa na znížení miery únavy a vyčerpania

- Napomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom

- Prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi

- Podporuje normálnu psychickú činnosť

VENIRA vitamíny pre dojčiace ženy
VENIRA vitamíny pre dojčiace ženy

Ako sa tabletky užívajú?

Odporúčané denné dávkovanie sú 1-2 kocky. Pre lepšie a rýchlejšie vstrebávanie ich odporúčame neprehĺtať, ale cmúľať. Snažte sa kocky užívať vždy s časovým odstupom aspoň 5 hodín, aby mali všetky látky dostatočný čas na ich vstrebanie.

Môžem vitamíny užívať dlhodobo?

Áno, vzhľadom na to, že prípravok je úplne prírodný, nie je nutné robiť medzi baleniami pauzu, a tak je možné ho užívať po celú dobu dojčenia.

Upozornenie: Prípravok je určený pre dojčiace. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Chráňte pred slnečným svitom. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C. Používame iba prírodné farbivá, prípadná zmena farby tablety neovplyvňuje kvalitu prípravku.

 

Upozornenie: Prípravok je určený pre dojčiace. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Používame iba prírodné farbivá, prípadná zmena farby tablety neovplyvňuje kvalitu prípravku. Výrobca neručí za školy vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Skladovanie: Chráňte pred slnečným svitom. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Vyrobené v ČR.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu