VENIRA triezve ráno

 NOVINKA 

  • s obsahom sójového lecitínu, vínnej révy, amalaki, vŕby bielej, kurkumy, vitamínu C, B6, B9 a B12
  • pôsobí ako antioxidant
  • napomáha k osvieženiu tela
  • podporuje normálne trávenie
  • eliminuje mieru únavy a vyčerpania
  • vhodné po náročnom večeri plnom zábavy
  • pre mužov aj pre ženy

 

Obsah balenia: 20 kapsúl

Dávkovanie: užívajte 2 kapsuly pred konzumáciou, 2-3 po konzumácii podľa množstva skonzumovaného alkoholu

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Vegán

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 1094
Značka: Venira
8 €
VENIRA triezve ráno
Akcia Novinka

STOP RANNEJ OPICI!

Triezve ráno je prírodný doplnok stravy, ktorý sa stane súčasťou každého náročného večera! Obsahuje totiž niekoľko účinných látok, vďaka ktorým budete ráno v úplnej pohode.


Venira triezve ráno

Ako vôbec funguje? Telo počas odbúravania alkoholu spotrebuje veľmi vysoké množstvo minerálnych látok a vitamínov, a tak by sme mu mali pomôcť s ich doplnením. Práve tie sme zakomponovali do zloženia nášho Venira triezvyho rána a každý z nich má svoju špeciálnu úlohu.

Prvý je sójový lecitín, ktorý je pri zvýšenej konzumácii alkoholu úplne primárny. Ako dokonalý antioxidant (ktorý pôsobí na voľné radikály, vznikajúce počas jeho konzumácie) sme zaradili vínnu révu. Amalaki a kurkuma sa postarajú o bezstarostné trávenie. K celkovému osvieženiu tela potom prispeje vŕba biela. Ďalej sme do zloženia pridali aj zmes vitamínu C, B6, B9 a B12!

VENIRA triezve ráno
VENIRA triezve ráno

Komu by sme odporučili triezve ráno užívať?

Triezve ráno je vhodné pre všetkých mužov aj ženy, ktorí sa chystajú na náročný večer plný zábavy napríklad na letnom festivale, plese, narodeninovej oslave alebo posedení s priateľmi!


S akými problémami pomáhajú?

- pôsobí ako antioxidant

- pôsobí na škodlivé voľné radikály

- podporuje osvieženie tela

- podporuje normálne trávenie a činnosť pečene

- prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu

- prispieva aj k normálnej psychickej činnosti

- podporiť imunitný systém

- znižuje mieru únavy a vyčerpania

Aký bude výsledný efekt po jeho používaní?

Tento produkt má najmä antioxidačné účinky. Prispeje tak celkovo k upokojeniu žalúdka a osvieženiu tela, takže sa budete to náročnom večeri cítiť lepšie.


Ako mám produkt užívať?

Vždy užívajte 2 kapsule tesne pred konzumáciou alkoholu a zapite ich dostatočným množstvom vody. Ďalšie 2-3 kapsule následne užívajte po konzumácii podľa množstva skonzumovaného alkoholu.

Produkt nie je vhodný pre deti a mladistvých do 18 rokov.

Obsahuje alergén: sója.

VENIRA triezve ráno
VENIRA triezve ráno

Aké účinné látky obsahuje?

Sójový lecitín (fosfatidylcholín) sa podieľa na obnovovaní bunkových membrán. Jeho súčasťou je cholín, ktorý prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene. Zvýšená potreba lecitínu môže vznikať práve pri vyššej konzumácii alkoholu.

Vínna réva pôsobí ako antioxidant, teda látka, prispievajúca k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Pôsobia na škodlivé voľné radikály naviazaním sa na ne a tým neutralizujú ich aktivitu. Voľné radikály môžu v tele vznikať napríklad konzumáciou alkoholu.

Amalaki obsahuje veľké množstvo tanínov, ktoré majú veľmi prospešné zdravotné účinky na trávenie a dokážu podporiť imunitný systém po náročnom večeri.

Vŕba biela obsahuje glykozid zvaný salicín, ktorý podporuje osvieženie tela.

Vitamín C pôsobí ako antioxidant.

Kurkuma podporuje normálne trávenie a činnosť pečene, pôsobí aj ako antioxidant.

Vitamín B6 je vo vode rozpustný vitamín zo skupiny B, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. Prispieva aj k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín B9 alebo kyselina listová má priaznivý vplyv na metabolizmus homocysteínu a na správnu funkciu psychiky, znižuje mieru únavy a vyčerpania.

Vitamín B12 je opäť vo vode rozpustný vitamín zo skupiny B, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a prispieva k normálnej psychickej činnosti. Ďalej prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a podieľa sa na procese delenia buniek.

VENIRA triezve ráno


Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu