VENIRA vákuová banka na celulitídu

Zamávajte celulitíde raz a navždy! Vyzrieť na ňu môžete ľahko a rýchlo vďaka jednoduchému pomocníkovi - Venira vákuovej banke na celulitídu! Banky sú vyrobené z kvalitného silikónu, nad ktorým nevyhrá žiadny dialíček. Vďaka každodennej masáži napomáha eliminovať nielen tvorbu celulitídy, ale aj jej prejavy a zanechá problémové partie úplne dokonale prekrvené.

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 908
Značka: Venira
7,71 €
VENIRA vákuová banka na celulitídu
Akcia Novinka

Koniec boja s celulitídou ľahko, rýchlo, a navyše z pohodlia domova!

Pomocou masáže vákuovou bankou totiž úplne dokonale eliminujete nielen samotný vznik celulitídy, ale tiež redukujete jej prejavy.


VENIRA vákuová banka na celulitídu

Čo je to celulitída?


Na túto otázku by dokázali správne odpovedať snáď úplne všetky ženy, pretože s ňou bojuje zhruba 80 - 90% z nás ... Tvorba celulitídy je pre ženské telo totiž úplne prirodzená.

Stoja za ňou väčšinou prevažne zmeny v podkožnom tukovom väzive, ktoré sa prejavujú hrbolčekmi a dialíčkami najmä v oblasti stehien, zadku, brucha a napríklad aj bokov. Jednoducho práve tam, kde sa nachádza najvyššie percento našich tukových tkanív.

Za tvorbou celulitídy však môže stáť hneď niekoľko faktorov. Medzi ne patria napríklad väčšie hormonálne zmeny (počas puberty, tehotenstva a dojčenia alebo menopauzy), nedostatok pohybu alebo aj nadváha.


Čo nám môže s celulitídou pomôcť?


- pravidelný pohyb

- prísun kolagénu

- pestrá a vyvážená strava

- dostatočný pitný režim

- masáž problematickej oblasti

- vhodná starostlivosť o pokožku

Vsaďte na masáž pomocou vákuovej banky!


Celé kúzlo bankovania (pochádzajúce zo starej čínskej medicíny) tkvie vlastne v podtlaku. Proces závisí od stlačenia kože, ktorá sa nádherne zdvihne, čo pomáha redukovať prejavy už vzniknutých dialíčkov na minimum a eliminuje ich ďalší vznik.

Bankovanie prispieva aj k mikrocirkulácii krvi, čím prehrieva pokožku, podporuje lymfatický systém a pomáha uvoľniť stuhnuté svalstvo.

Navyše z neho nemusíte mať vôbec strach, pretože sa jedná o úplne bezpečnú masážnu techniku, ktorú zvládne z pohodlia domova naozaj každý.

VENIRA vákuová banka na celulitídu
VENIRA vákuová banka na celulitídu

S čím masáž pomocou vákuovej banky napomáha?


- eliminuje vznik celulitídy

- redukuje prejavy celulitídy

- prispieva k mikrocirkulácii krvi

- prehrieva pokožku

- podporuje lymfatický systém

- pomáha uvoľniť stuhnuté svalstvo

Ako si masáž urobiť?


Úplne jednoducho. Ako sme už povedali, tak masáž vákuovou bankou je založená na podtlaku. Preto je dôležité pred jej použitím na danú oblasť naniesť dostatočné množstvo oleja, aby mohla banka po pokožke krásne kĺzať. K tým najlepším a najintenzívnejším výsledkom Vám odporúčame použiť náš Venira olej na celulitídu.

Banku zľahka stlačte, priložte k problematickej partii a stlačenie uvoľnite. Pokožka sa v tejto chvíli do vákuovej banky v podstate „nacucne“. Následne si urobte krátku masáž krúživými pohybmi alebo pomalými ťahmi smerom zdola nahor (nikdy nie naopak)!

VENIRA vákuová banka na celulitídu
VENIRA vákuová banka na celulitídu

Ako dlho je potrebné masáž vykonávať?


Masáž robte starostlivo každý deň zhruba 3 minúty. Následne na udržanie výsledkov stačí iba dvakrát alebo trikrát týždenne.


Je masáž bolestivá?


Nemusíte sa báť! Masáž Venira vákuovou bankou nie je bolestivá. Záleží v tomto prípade na štýle masáže a taktiež na tom, aký veľký podtlak vytvoríte. Pokiaľ je pre Vás masáž nepríjemná, tak vytvorte menší podtlak.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu