VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka bez príchute, bravčový kolagén, 4,7 g

 NOVINKA 

  • lahodný instantný nápoj obsahujúci 4000 mg 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu a ďalších 8 účinných látok v každej dennej dávke (vrátane kyseliny hyalurónovej a vitamínu C)
  • rýchle a viditeľné omladzujúce výsledky
  • eliminuje vznik vrások na minimum
  • vďaka neutrálnej príchuti je možné primiešať do čaju, kávy, džúsu alebo ovsenej kaše
  • prispieva k pevnejšej, pružnejšej a dokonale hydratovanej pokožke
  • udržuje normálny stave nechtov, vlasov a kože
  • dodáva vlasom, nechtom a pokožke dôležité vitamíny, živiny a minerály
  • posilňuje imunitu a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
  • zabraňuje lámaniu a štiepeniu nechtov

 

Obsah balenia: vzorka o veľkosti 4,7 g

Dávkovanie: jedno vrecúško kedykoľvek počas dňa

Určenie: pre ženy aj mužov

Príchuť: bez príchute

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, sladený stéviou.

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom
Kód: 21146
Značka: Venira
1,25 € –20 % 1 €
Kategória: Vzorky
Vzorek kolagen saÌcÌek
Novinka
1,25 € –20 %

Túžite po dlhých vlasoch, pevných nechtoch a žiarivej pleti? Máte to mať! Stačí, keď si každý deň pochutnáte na instantnom kolagénovom drinku bez príchute!

Čo vás skutočne dostane je jeho zloženie. Denná odporúčaná dávka totiž obsahuje 4 000 mg 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu prvotriednej kvality, kyselinu hyalurónovú, vitamín C a ďalších šesť aktívnych látok pre krásne vlasy, nechty a pleť.


VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Pre koho je kolagénový drink vhodný?

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť je vhodný ako pre ženy, tak pre mužov zhruba od 25 rokov, kedy v tele začína produkcia kolagénu prirodzene klesať – po prekročení 40 rokov je dokonca zastavená úplne.

Tento kolagénový drink neodporúčame užívať tehotným a dojčiacim ženám. Špeciálne pre nich sme vyvinuli kolagénové drinky pre tehotné a dojčiace mamičky s tým najlepším zložením vhodným na toto citlivé obdobie.

Tento doplnok stravy odporúčame každému, kto:

- chce sústavne pracovať na zlepšení celkového stavu svojich vlasov, nechtov a pokožky

- hľadá účinné riešenie pre svoje lámavé nechty, slabé a vypadávajúce vlasy a drobné nedokonalosti pleti

- uprednostňuje kolagén v hydrolyzovanej podobe, teda ľahko rozpustné vo vode a rýchlo vstrebateľné do organizmu

- chce užívať kolagén dlhodobo a bez nutnosti prerušenia

- je na diéte, a preto vyžaduje zloženie úplne bez cukru, lepku a laktózy

Prečo nemá kolagénový drink žiadnu príchuť?

Kolagénový drink sme vyvinuli tak, aby bol vhodný pre všetkých, a to aj pre tých, ktorí hľadajú čisté zloženie hydrolyzovaného bravčového kolagénu s neutrálnou príchuťou. Práve tá pri tomto kolagénovom drinku predstavuje jeho najväčší benefit.

Vďaka neutrálnej chuti kolagénu si ho môžete jednoducho pridať nielen do samotnej vody, ako je to pri našich kolagénových drinkoch s príchuťami, ale aj do všetkých vašich obľúbených nápojov a jedál.

Svoje ranné smoothie, dopoludňajšiu desiatu s ovsenou kašou či popoludňajší večierok v podobe čaju alebo kávy tak môžete obohatiť o kolagénový drink bez príchute bez toho, aby ste mali obavy, že vám prekazia chuť!

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Aké problémy riešia?

Po kolagénovom drinku s obsahom deviatich aktívnych látok siahnite, ak máte:

- slabé nechty so sklonmi k lámaniu a štiepeniu

- riedke a pomaly rastúce vlasy

- príliš jemné a lámavé vlasy

- tenké vlasy so sklonmi k vypadávaniu

- hlboké vrásky na pleti

- dehydratovanú pokožku

- oslabenú kožnú bariéru

- drobné nedokonalosti na pleti

- celulitídu

- bolestivé kĺby a väzy

- častý pocit únavy a vyčerpania

- oslabený imunitný systém

Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

Pri pravidelnom užívaní kolagénového drinku priaznivo podporíte stav pleti, vlasov aj nechtov.

Aktívne zložky obsiahnuté v každej dennej dávke, eliminujú vznik vrások a prispievajú k hydratácii pokožky a podporujú jej pružnosť a pevnosť. Rovnako sa starajú o poškodené vlasy a podporujú rast vlasového vlákna. Okrem toho sa dočkáte kvalitných nechtov, ktoré budú viditeľne pevnejšie, a teda sa nebudú toľko lámať a strapkať.

Každá odmerka kolagénového drinku obsahuje zmes starostlivo vybraných vitamínov a minerálov, ktoré spoločne podporujú imunitný systém a znižujú mieru únavy a vyčerpania.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Aké typy kolagénov existujú?

Najrozšírenejším typom kolagénu, ktorý sa taktiež najčastejšie vyskytuje v našich lahodných kolagénových nápojoch je kolagén bravčový bohatý na I. a III. typ kolagénnych peptidov, ktoré sú prirodzene zastúpené v koži, kostiach aj šľachách. Bravčový kolagén má veľmi rýchlo znateľné výsledky na vlasoch, nechtoch aj pleti vďaka podobnosti s bielkovinou v ľudskom tele.

Morský kolagén tvorený kolagénom typu I. a II. predstavuje vysoko biologicky dostupný variant kolagénu nachádzajúci sa najčastejšie v kostiach a chrupavkách. Je vhodný pre zdravie pokožky, vlasov aj výživu kĺbov a pýši vysokou vstrebateľnosťou. Posledným je kolagén hovädzie obsahujúce peptidy typu I. a III. posilňujúce zdravie čriev, kĺbov, väzov aj celkovú regeneráciu tela.

Vo všetkých našich kolagénoch nájdete hydrolyzovaný kolagén, čo je kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, kedy prostredníctvom hydrolýzy dochádza k skráteniu molekulových reťazcov. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a do nášho organizmu sa lepšie vstrebáva. Telo tak prostredníctvom neho maximálne využije všetky obsiahnuté účinné látky.

Aké aktívne látky obsahuje?

Kolagén - vo vode rozpustná bielkovina prispievajúca k revitalizácii pokožky, vlasov a nechtov. Hydrolyzovaný kolagén je navyše ľahko rozpustný vo vode, a tak sa ľahko vstrebáva do organizmu. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.

Kyselina hyalurónová - je prirodzená súčasť medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách, kde plní funkciu hydratačnej zložky. Jej funkciou je, že vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami čím prispieva k udržaniu normálneho stavu kože a prezýva sa jej tiež elixír mladosti. Je schopná nadviazať na seba až 1 000x viac vody, než sama váži, a tak pomáha hydratovať pokožku a udržovať ju optimálne pružnú a pevnú.

MSM - organická síra prirodzene sa vyskytujúca v tele zelených rastlín, živočíchov a ľudí. Ide o prášok takmer bez chuti, zápachu a farby, ktorý je kľúčový pre udržanie správneho fungovania bielkovín, zdravia kĺbových a kožných spojivových tkanív, svalov, vlasov a nechtov.

Zinok - je nevyhnutný stopový prvok a antioxidant chrániaci bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky - pomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminovať akné.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Vitamín B2 - riboflavín prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zároveň sa podieľa na udržaní optimálneho stavu pokožky a zraku.

Vitamín B3- niacín pomáha udržať normálny stav pokožky. Prispieva k zachovaniu obvyklej činnosti nervovej sústavy ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B6 - podieľa sa na tvorbe nových buniek a zároveň okysličuje pokožku. Zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich optimálny rast.

Vitamín B9 - kyselina listová je kľúčová z hľadiska obnovy DNA a je dôležitá pre tvorbu aminokyselín. Eliminuje nadmerné vypadávanie vlasov a ich stenčovanie.

Vitamín C - pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele, čím prispieva práve k posilneniu ochrannej kožnej bariéry. Prispieva k posilneniu imunity a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Ako sa VENIRA kolagénový drink užíva?

Užívajte jedno vrecko kedykoľvek v priebehu dňa. Jeho obsah nasypte do prázdneho pohára, zalejte 200 - 500 ml chladnej vody a dôkladne premiešajte. Vyčkajte aspoň 1 minútu a potom si už len stačí vychutnať lahodný drink.

Možno pridať aj do smoothie, čaju, kávy, džúsu, ovsenej kaše, polievok alebo omáčok a ďalších tekutín či jedál. Z dôvodu možnej straty účinnosti obsiahnutých látok nie je vhodné kolagénový drink pridávať do teplých pokrmov s teplotou nad 60 stupňov.

Jeho zloženie je prírodné, a tak nie je prípadne potrebné robiť medzi jednotlivými baleniami pauzu a môžete pokojne nadviazať z jedného balenia na druhé.

Tip: Na prípravu kolagénového nápoja môžete využiť VENIRA shaker so zásobníkom, ktorý oceníte aj pri športovaní a cestovaní.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

S čím kombinovať?

Instantný kolagénový drink odporúčame užívať súčasne s VENIRA kapsulami pre vlasy, nechty a pleť. Zloženie oboch týchto doplnkov stravy sme vyvinuli tak, aby vzájomne zosilňovali svoj účinok a vaše telo bolo schopné vstrebať všetky účinné látky, ktoré obsahujú.

Pokiaľ budete užívať oba doplnky stravy súčasne, tak si na drinku pochutnajte kedykoľvek v priebehu dňa a kapsule užívajte ráno a večer čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsule užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.


Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti a mladistvých. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Vyrobené v ČR.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček.

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu