VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky jablko, bravčový kolagén, 324 g

 NOVÉ VYLEPŠENÉ ZLOŽENIE AJ PRÍCHUŤ 

 • jeden z najsilnejších kolagénových drinkov na trhu v špeciálnej verzii pre tehotné a dojčiace mamičky
 • obsahuje 8 500 mg 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu v každej dennej dávke a ďalších 11 aktívnych látok (vrátane kyseliny hyalurónovej a vitamínu C)
 • rýchle a viditeľné omladzujúce výsledky
 • s perfektnou vstrebateľnosťou pre telo
 • eliminuje vznik vrások na minimum
 • prispieva k pevnejšej, pružnejšej a dokonale hydratovanej pokožke
 • udržuje normálny stav nechtov, vlasov a kože
 • dodáva vlasom, nechtom a pokožke dôležité vitamíny, živiny a minerály
 • posilňuje imunitu a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov
 • obmedzuje štiepenie a lámanie nechtov

 

Obsah balenia: 324 g, čo zodpovedá kúre na 30 dní

Dávkovanie: dve odmerky kedykoľvek počas dňa

Určenie: pre ženy

Príchuť: jablko

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, sladený stéviou.

Odporúčaný pre tehotné a dojčiace ženy.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Skladom
Kód: 21108
Značka: Venira
40 €

Jedinečná kombinácia kolagénu, vitamínov a minerálov dodá magickú silu vašim vlasom, nechtom a pokožke v kúzelnom období tehotenstva a dojčenia.

Všetkým tehotným a dojčiacim ženám prinášame špeciálne upravenú verziu nášho bestselleru - VENIRA PREMIUM kolagénového drinku pre vlasy, nechty a pleť. Základom tohto výživového doplnku je 8500 mg 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu spolu s 11 účinnými látkami pre 100% bezpečné a maximálne vhodné užívanie. Navyše neobsahuje žiadny cukor, laktózu a lepok!


VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Nové vylepšené zloženie!

Zloženie PREMIUM kolagénového drinku sme ešte viac prispôsobili tehotným a dojčiacim ženám a obohatili o ďalšie účinné zložky pre ešte lepšie a viditeľnejšie účinky! Novo v drinku tak nájdete napríklad väčšie množstvo samotného kolagénu, a to až 8500 mg na dennú dávku! Počas tehotenstva sa zvyšujú aj energetické požiadavky, a tým aj potreba vitamínu B1, ktorého kolagénový drink obsahuje 80% dennej odporúčanej dávky. Ďalej v novom zložení nájdete aj vitamín B5 a vitamín B7 podieľajúci sa na správnom raste a vývoji plodu.

Pre koho je PREMIUM kolagénový drink vhodný?

V priebehu tehotenstva a dojčenia sú na ženy kladené vysoké nároky na príjem konkrétnych vitamínov a minerálov. Všetky zdraviu prospešné látky musia v dostatočnej miere zaistiť nielen pre seba, ale aj pre vyvíjajúce sa bábätko. K tomu samy prechádzajú množstvom fyzických a hormonálnych zmien, ktorých zvládnutie je náročné ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke.

Kľúčové vitamíny a minerálne látky by sa mali získavať v prvom rade prostredníctvom vyváženej a pestrej stravy. Avšak nie vždy sú obyčajnou stravou dodané v dostatočnej miere, a preto je vhodné užívať doplnky stravy vyvinuté špeciálne pre potreby tehotných a dojčiacich žien.


Prečo práve kolagénový drink?

Kolagén je bielkovina rozpustná vo vode, ktorú si telo vie do 25 rokov vytvoriť samo, ale potom začína jeho produkcia prirodzene klesať. Práve v tomto období začínajú mnohé ženy premýšľať nad založením rodiny, a preto sme chceli vyvinúť doplnok stravy, ktorého užívanie bude s ohľadom na šetrné zloženie vhodné aj v období tehotenstva a dojčenia ako pre mamičku, tak aj pre bábätko.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Aké problémy riešia?

Tento drink s lahodnou chuťou, minimom kalórií, zato s maximom aktívnych látok, je špeciálne vyvinutý pre tehotné a dojčiace ženy, ktoré chcú predchádzať častým problémom, ktoré sprevádzajú toto citlivé obdobie, alebo niektoré z nich už riešia.

Kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky:

- prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov

- napomáha zlepšovať hydratáciu, pevnosť a pružnosť pokožky

- zjemňuje vrásky a minimalizuje pravdepodobnosť vzniku akné

- posilňuje prirodzenú kožnú bariéru

- zamedzuje nadmernému vypadávaniu a lámaniu vlasov

- podporuje rast a udržanie optimálnej kvality vlasov a nechtov

- eliminuje štiepenie a lámanie nechtov

- podieľa sa na znížení miery únavy a vyčerpaní psychického i fyzického charakteru

- podporuje správne fungovanie organizmu a nervovej sústavy

- pomáha udržať normálne funkcie imunitného systému

- chráni bunky pred oxidatívnym stresom

Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

Pravidelné užívanie prémiového kolagénového drinku priaznivo podporuje stav pleti, vlasov a nechtov.

Aktívne zložky obsiahnuté v každej dennej dávke eliminujú vznik vrások a prispieva k hydratácii pokožky a jej pružnosti a pevnosti. Rovnako napomáhajú k zlepšeniu poškodených vlasov a podporujú rast vlasového vlákna. Okrem toho sa dočkáte kvalitneniach nechtov, ktoré budú viditeľne pevnejšie, a teda sa nebudú toľko lámať a strapkať.

Každá denná dávka kolagénového drinku obsahuje zmes starostlivo vybraných vitamínov a minerálov, ktoré spoločne podporujú imunitný systém a znižujú mieru únavy a vyčerpania.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Aké typy kolagénov existujú?

Najrozšírenejším typom kolagénu, ktorý sa taktiež najčastejšie vyskytuje v našich lahodných kolagénových nápojoch je kolagén bravčový bohatý na I. a III. typ kolagénnych peptidov, ktoré sú prirodzene zastúpené v koži, kostiach aj šľachách. Bravčový kolagén má veľmi rýchlo znateľné výsledky na vlasoch, nechtoch aj pleti vďaka podobnosti s bielkovinou v ľudskom tele.

Morský kolagén tvorený kolagénom typu I. a II. predstavuje vysoko biologicky dostupný variant kolagénu nachádzajúci sa najčastejšie v kostiach a chrupavkách. Je vhodný pre zdravie pokožky, vlasov aj výživu kĺbov a pýši vysokou vstrebateľnosťou. Posledným je kolagén hovädzie obsahujúce peptidy typu I. a III. posilňujúce zdravie čriev, kĺbov, väzov aj celkovú regeneráciu tela.

Vo všetkých našich kolagénoch nájdete hydrolyzovaný kolagén, čo je kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, kedy prostredníctvom hydrolýzy dochádza k skráteniu molekulových reťazcov. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a do nášho organizmu sa lepšie vstrebáva. Telo tak prostredníctvom neho maximálne využije všetky obsiahnuté účinné látky.

Aké aktívne látky obsahuje každá denná dávka?

Kolagén - vo vode rozpustná bielkovina prispievajúca k revitalizácii pokožky, vlasov a nechtov. Hydrolyzovaný kolagén je navyše ľahko rozpustný vo vode, a tak sa ľahko vstrebáva do organizmu. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.

Vitamín C - pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele, čím prispieva práve k posilneniu ochrannej kožnej bariéry. Zároveň prispieva k posilneniu imunity a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Zinok - je nevyhnutný stopový prvok a antioxidant chrániaci bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky – pomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminovať akné.

Horčík - pomáha znižovať únavu, vyčerpanie a stres. Je užitočný z hľadiska udržania sústredenosti, psychickej pohody a normálnej činnosti nervovej sústavy. Zároveň sa podieľa na procese delenia buniek.

Vitamín B1 – je dôležitý pre normálnu činnosť nervovej sústavy a srdca.

Vitamín B2 - riboflavín prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zároveň sa podieľa na udržaní optimálneho stavu pokožky a zraku.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Vitamín B3 - niacín pomáha udržať normálny stav pokožky. Prispieva k zachovaniu obvyklej činnosti nervovej sústavy ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B5 - prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B6 – podieľa sa na tvorbe nových buniek a zároveň napomáha k okysličeniu pokožky. Zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich optimálny rast.

Vitamín B7 - podporuje metabolizmus živín, kedy napomáha premieňať potravu, a to najmä sacharidy, tuky a proteíny, na energiu, ktorú naše telo potrebuje na normálnu funkciu.

Vitamín B9 - kyselina listová prispieva k normálnej krvotvorbe, normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a podieľa sa na procese delenia buniek. Ďalej je veľmi dôležitá pre zachovanie normálneho vývoja plodu a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

Vitamín B12 - prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a je prospešný z hľadiska udržania normálnej funkcie imunitného systému. Podporuje tvorbu červených krviniek, ktoré zásobujú pokožku kyslíkom. Zároveň prispieva k správnemu vývoju mozgu plodu.

Ako si pripraviť kolagénový drink pre tehotné a dojčiace?

Nasypte dve odmerky do prázdneho pohára, zalejte 200 - 500 ml chladnej vody, dôkladne premiešajte a vyčkajte aspoň 1 minútu.

Drink obsahuje celkom 30 dávok, čo je kúra na 30 dní.

Jeho zloženie je prírodné, a tak nie je prípadne potrebné robiť medzi jednotlivými baleniami pauzu a môžete pokojne nadviazať z jedného balenia na druhé.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky je vhodné nasadiť už v čase, keď začínate plánovať tehotenstvo a adekvátne tomu prispôsobujete svoj životný štýl. Samozrejme ho užívajte po celú dobu gravidity a pokračujte až do ukončenia dojčenia.

Tip: Na prípravu kolagénového nápoja môžete využiť VENIRA shaker so zásobníkom, ktorý oceníte aj pri športovaní a cestovaní.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

S čím kombinovať?

Podporte ešte viac svoje psychické a fyzické zdravie s cmúľacími ríbezľovými kockami VENIRA vitamínmi pre tehotné ženy, 1–3 trimesterV ich zložení nájdete kyselinu listovú (vitamín B9), ktorá je nielen v počiatkoch tehotenstva kľúčová. Vedľa tej obsahuje aj magnézium, jód, zinok a železo.

Po pôrode odporúčame nasadiť VENIRA vitamíny pre dojčiace ženy. Jedná sa o špeciálne navrhnutú zmes, ktorá okrem vitamínov skupiny B obsahuje aj vitamín K2, inositol a ďalšie zdraviu prospešné látky.


Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Ukladajte mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček. 

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VO Avatar autora | 3.5.2024
Najúžasnejší kolagen na trhu. A to som ich mala už kvantum .Kĺby majú o 10 rokov menej a vlasy som už takto dlho dávno nemala. 😍 za mňa top.
4
LB Avatar autora | 15.1.2024
Chuť je celkom dobrá ale treba ho piť postupne, keď som ho vypila naraz povracala som sa.
5
AS Avatar autora | 25.11.2023
Veľmi spokojná, výborná chuť aj vôňa, pekné balenie
1
NB Avatar autora | 3.9.2023
Z vášho produktu vraciam a to nie som tehotná iba dojčiaca žena, mrzí ma to, pretože tu nakupujem rada.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu