VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky malina, bravčový kolagén, 324 g

 NOVÉ VYLEPŠENÉ ZLOŽENIE AJ PRÍCHUŤ 

 • jeden z najsilnejších kolagénových drinkov na trhu v špeciálnej verzii pre tehotné a dojčiace mamičky
 • obsahuje 8 500 mg 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu v každej dennej dávke a ďalších 11 aktívnych látok (vrátane kyseliny hyalurónovej a vitamínu C)
 • rýchle a viditeľné omladzujúce výsledky
 • s perfektnou vstrebateľnosťou pre telo
 • eliminuje vznik vrások na minimum
 • prispieva k pevnejšej, pružnejšej a dokonale hydratovanej pokožke
 • udržuje normálny stav nechtov, vlasov a kože
 • dodáva vlasom, nechtom a pokožke dôležité vitamíny, živiny a minerály
 • posilňuje imunitu a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov
 • obmedzuje štiepenie a lámanie nechtov

 

Obsah balenia: 324 g, čo zodpovedá kúre na 30 dní

Dávkovanie: dve odmerky kedykoľvek počas dňa

Určenie: pre ženy

Príchuť: malina

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, sladený stéviou.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom
Kód: 21109
Značka: Venira
40 €

Jedinečná kombinácia kolagénu, vitamínov a minerálov dodá magickú silu vašim vlasom, nechtom a pokožke v kúzelnom období tehotenstva a dojčenia.

Všetkým tehotným a dojčiacim ženám prinášame špeciálne upravenú verziu nášho bestselleru - VENIRA PREMIUM kolagénového drinku pre vlasy, nechty a pleť. Základom tohto výživového doplnku je 8500 mg 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu spolu s 11 účinnými látkami pre 100% bezpečné a maximálne vhodné užívanie. Navyše neobsahuje žiadny cukor, laktózu a lepok!


VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Nové vylepšené zloženie!

Zloženie PREMIUM kolagénového drinku sme ešte viac prispôsobili tehotným a dojčiacim ženám a obohatili o ďalšie účinné zložky pre ešte lepšie a viditeľnejšie účinky! Novo v drinku tak nájdete napríklad väčšie množstvo samotného kolagénu, a to až 8500 mg na dennú dávku! Počas tehotenstva sa zvyšujú aj energetické požiadavky, a tým aj potreba vitamínu B1, ktorého kolagénový drink obsahuje 80% dennej odporúčanej dávky. Ďalej v novom zložení nájdete aj vitamín B5 a vitamín B7 podieľajúci sa na správnom raste a vývoji plodu.

Pre koho je PREMIUM kolagénový drink vhodný?

V priebehu tehotenstva a dojčenia sú na ženy kladené vysoké nároky na príjem konkrétnych vitamínov a minerálov. Všetky zdraviu prospešné látky musia v dostatočnej miere zaistiť nielen pre seba, ale aj pre vyvíjajúce sa bábätko. K tomu samy prechádzajú množstvom fyzických a hormonálnych zmien, ktorých zvládnutie je náročné ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke.

Kľúčové vitamíny a minerálne látky by sa mali získavať v prvom rade prostredníctvom vyváženej a pestrej stravy. Avšak nie vždy sú obyčajnou stravou dodané v dostatočnej miere, a preto je vhodné užívať doplnky stravy vyvinuté špeciálne pre potreby tehotných a dojčiacich žien.


Prečo práve kolagénový drink?

Kolagén je bielkovina rozpustná vo vode, ktorú si telo vie do 25 rokov vytvoriť samo, ale potom začína jeho produkcia prirodzene klesať. Práve v tomto období začínajú mnohé ženy premýšľať nad založením rodiny, a preto sme chceli vyvinúť doplnok stravy, ktorého užívanie bude s ohľadom na šetrné zloženie vhodné aj v období tehotenstva a dojčenia ako pre mamičku, tak aj pre bábätko.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Aké problémy riešia?

Tento drink s lahodnou chuťou, minimom kalórií, zato s maximom aktívnych látok, je špeciálne vyvinutý pre tehotné a dojčiace ženy, ktoré chcú predchádzať častým problémom, ktoré sprevádzajú toto citlivé obdobie, alebo niektoré z nich už riešia.

Kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky:

- prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov

- napomáha zlepšovať hydratáciu, pevnosť a pružnosť pokožky

- zjemňuje vrásky a minimalizuje pravdepodobnosť vzniku akné

- posilňuje prirodzenú kožnú bariéru

- zamedzuje nadmernému vypadávaniu a lámaniu vlasov

- podporuje rast a udržanie optimálnej kvality vlasov a nechtov

- eliminuje štiepenie a lámanie nechtov

- podieľa sa na znížení miery únavy a vyčerpaní psychického i fyzického charakteru

- podporuje správne fungovanie organizmu a nervovej sústavy

- pomáha udržať normálne funkcie imunitného systému

- chráni bunky pred oxidatívnym stresom

Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

Pravidelné užívanie prémiového kolagénového drinku priaznivo podporuje stav pleti, vlasov a nechtov.

Aktívne zložky obsiahnuté v každej dennej dávke eliminujú vznik vrások a prispieva k hydratácii pokožky a jej pružnosti a pevnosti. Rovnako napomáhajú k zlepšeniu poškodených vlasov a podporujú rast vlasového vlákna. Okrem toho sa dočkáte kvalitneniach nechtov, ktoré budú viditeľne pevnejšie, a teda sa nebudú toľko lámať a strapkať.

Každá denná dávka kolagénového drinku obsahuje zmes starostlivo vybraných vitamínov a minerálov, ktoré spoločne podporujú imunitný systém a znižujú mieru únavy a vyčerpania.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Aké typy kolagénov existujú?

Najrozšírenejším typom kolagénu, ktorý sa taktiež najčastejšie vyskytuje v našich lahodných kolagénových nápojoch je kolagén bravčový bohatý na I. a III. typ kolagénnych peptidov, ktoré sú prirodzene zastúpené v koži, kostiach aj šľachách. Bravčový kolagén má veľmi rýchlo znateľné výsledky na vlasoch, nechtoch aj pleti vďaka podobnosti s bielkovinou v ľudskom tele.

Morský kolagén tvorený kolagénom typu I. a II. predstavuje vysoko biologicky dostupný variant kolagénu nachádzajúci sa najčastejšie v kostiach a chrupavkách. Je vhodný pre zdravie pokožky, vlasov aj výživu kĺbov a pýši vysokou vstrebateľnosťou. Posledným je kolagén hovädzie obsahujúce peptidy typu I. a III. posilňujúce zdravie čriev, kĺbov, väzov aj celkovú regeneráciu tela.

Vo všetkých našich kolagénoch nájdete hydrolyzovaný kolagén, čo je kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, kedy prostredníctvom hydrolýzy dochádza k skráteniu molekulových reťazcov. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a do nášho organizmu sa lepšie vstrebáva. Telo tak prostredníctvom neho maximálne využije všetky obsiahnuté účinné látky.

Aké aktívne látky obsahuje každá denná dávka?

Kolagén - vo vode rozpustná bielkovina prispievajúca k revitalizácii pokožky, vlasov a nechtov. Hydrolyzovaný kolagén je navyše ľahko rozpustný vo vode, a tak sa ľahko vstrebáva do organizmu. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.

Vitamín C - pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele, čím prispieva práve k posilneniu ochrannej kožnej bariéry. Zároveň prispieva k posilneniu imunity a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Zinok - je nevyhnutný stopový prvok a antioxidant chrániaci bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky – pomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminovať akné.

Horčík - pomáha znižovať únavu, vyčerpanie a stres. Je užitočný z hľadiska udržania sústredenosti, psychickej pohody a normálnej činnosti nervovej sústavy. Zároveň sa podieľa na procese delenia buniek.

Vitamín B1 – je dôležitý pre normálnu činnosť nervovej sústavy a srdca.

Vitamín B2 - riboflavín prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zároveň sa podieľa na udržaní optimálneho stavu pokožky a zraku.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Vitamín B3 - niacín pomáha udržať normálny stav pokožky. Prispieva k zachovaniu obvyklej činnosti nervovej sústavy ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B5 - prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B6 – podieľa sa na tvorbe nových buniek a zároveň napomáha k okysličeniu pokožky. Zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich optimálny rast.

Vitamín B7 - podporuje metabolizmus živín, kedy napomáha premieňať potravu, a to najmä sacharidy, tuky a proteíny, na energiu, ktorú naše telo potrebuje na normálnu funkciu.

Vitamín B9 - kyselina listová prispieva k normálnej krvotvorbe, normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a podieľa sa na procese delenia buniek. Ďalej je veľmi dôležitá pre zachovanie normálneho vývoja plodu a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

Vitamín B12 - prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a je prospešný z hľadiska udržania normálnej funkcie imunitného systému. Podporuje tvorbu červených krviniek, ktoré zásobujú pokožku kyslíkom. Zároveň prispieva k správnemu vývoju mozgu plodu.

Ako si pripraviť kolagénový drink pre tehotné a dojčiace?

Nasypte dve odmerky do prázdneho pohára, zalejte 200 - 500 ml chladnej vody, dôkladne premiešajte a vyčkajte aspoň 1 minútu.

Drink obsahuje celkom 30 dávok, čo je kúra na 30 dní.

Jeho zloženie je prírodné, a tak nie je prípadne potrebné robiť medzi jednotlivými baleniami pauzu a môžete pokojne nadviazať z jedného balenia na druhé.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky je vhodné nasadiť už v čase, keď začínate plánovať tehotenstvo a adekvátne tomu prispôsobujete svoj životný štýl. Samozrejme ho užívajte po celú dobu gravidity a pokračujte až do ukončenia dojčenia.

Tip: Na prípravu kolagénového nápoja môžete využiť VENIRA shaker so zásobníkom, ktorý oceníte aj pri športovaní a cestovaní.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

S čím kombinovať?

Podporte ešte viac svoje psychické a fyzické zdravie s cmúľacími ríbezľovými kockami VENIRA vitamínmi pre tehotné ženy, 1–3 trimesterV ich zložení nájdete kyselinu listovú (vitamín B9), ktorá je nielen v počiatkoch tehotenstva kľúčová. Vedľa tej obsahuje aj magnézium, jód, zinok a železo.

Po pôrode odporúčame nasadiť VENIRA vitamíny pre dojčiace ženy. Jedná sa o špeciálne navrhnutú zmes, ktorá okrem vitamínov skupiny B obsahuje aj vitamín K2, inositol a ďalšie zdraviu prospešné látky.


Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Ukladajte mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček. 

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


5
5x
4
5x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
AK Avatar autora | 12.5.2024
Zatiaľ mám druhé balenie, výrazne zlepšenie nesledujem, avšak ani zhoršenie, keďže mala má 5 mesiacov. Uvidíme po dlhšom užívaní. Zatiaľ mi vyhovuje.
5
A Avatar autora | 18.4.2024
Som velmi spokojna.Plet mam krajsiu. Uzivam uz tretie balenie.
5
VO Avatar autora | 17.4.2024
Už mesiac užívam tento kolagen a musím povedať že po mnohých mnohých kolagenoch čom som skúsila som neverila že príde ešte niečo lepšie. Tento zázrak mi nielenže pomohol na rast vlasov popri kojení a spevnenie pokožky najmä na brušku ale hlavne ma zachránil po operácii ktorú som mala mesiac po pôrode. Mala som extrémne pooperačné bolesti a silne krvácania. Užívala som len tento kolagen a vďaka nemu sa mi veľmi rýchlo zahojila rana a bolesti prešli do oveľa znesiitelejšich. Za to vám ďakujem ❤️🙏🏼
5
ZL Avatar autora | 22.3.2024
Teším sa, že som si ho zakúpila. Užívam len dva týždne ale idem si už objednať další. Zatiaľ spokojnosť :)
5
R Avatar autora | 21.3.2024
.
5
LB Avatar autora | 23.2.2024
Užívam druhý mesiac a som spokojná, vlasy aj nechty sa mi zdajú pevnejšie, a chuť je ako malinovy sirup.
4
R Avatar autora | 1.2.2024
Bála som sa chuti a zloženia, ale za mňa je to Ok. Mám z toho dobrý pocit. Plus rýchle doručenie
4
MS Avatar autora | 28.1.2024
Za mna urcite super produkt s vybornym zlozenim, rychle dorucenie, jedine minus pre mna ze pre tehotne su len tri prichute kedze viac mi chutia prave tie co nie su pre tehotne napr ribezla alebo jahoda limeta , ale kto lubi malinove sirupy tak je to pre neho fajn volba..
4
J Avatar autora | 12.11.2023
Po prvom pôrode mi vypadali vlasy, chcela som sa tomu vyhnúť a tak som si pri ďalšom dieťati zaobstarala tento kolagén. Som spokojná, vlasy sú na svojom mieste 😃 Chuť sa dá zvládnuť
4
KK Avatar autora | 29.10.2023
Po pôrode som potrebovala doplniť kolagén a tento bol správna voľba 😊 rýchlo mi rastú nechty a vlasy mám naozaj pevné a nepadajú mi (*klop klop😄) . Chuť prijateľná, na to, že to je kolagén, tak nechutí až tak zle. Takže ja mňa super produkt. 😊
3
SD Avatar autora | 20.10.2023
Ok
2
JC Avatar autora | 11.8.2023
Chuti umelo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu