VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť 80 denná kúra, 160 kapsúl

 2 BALENIA ZA VÝHODNEJŠIU CENU 

  • BESTSELLER už 6 rokov!
  • prírodný doplnok stravy s obsahom 19 aktívnych látok a vylepšeným zložením
  • dodáva vlasom, nechtom a pokožke dôležité vitamíny, živiny a minerály
  • podporuje udržanie normálneho stavu nechtov, vlasov a kože
  • napomáha k zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

 

Obsah balenia: 160 kapsúl, čo je kúra na 80 dní

Dávkovanie: užívajte dve kapsule denne – jednu ráno a druhú večer

Určenie: pre ženy aj mužov

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Skladom
Kód: VPP80K
Značka: Venira
67,25 €
venira premium kapsule pre vlasy, nechty a pleť 80 denná kúra
EXTRA5
ZADARMOZADARMO

Váš najobľúbenejší produkt z našej ponuky obsahuje novo 20 účinných látok z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty.

Úspech našich čisto prírodných kapsúl stojí na mnohoročnom vývoji a kvalite jednotlivých zložiek. V roku 2017, kedy sme kapsule pre vlasy, nechty a pleť prvýkrát uviedli na trh, obsahovala každá denná dávka 18 synergicky pôsobiacich látok. Aj napriek tomuto neuveriteľnému číslu a úžasným premenám našich zákazníkov sme pokračovali vo vylepšení súčasnej receptúry a vďaka tomu vám môžeme predstaviť dokonale vyváženú kombináciu 20 účinných látok, ktorá nemá na súčasnom trhu obdobu!


VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Pre koho je tento prémiový doplnok stravy vhodný?

Tento doplnok stravy odporúčame každému, kto chce sústavne pracovať na zlepšení kvality a vzhľadu svojich vlasov, nechtov a pokožky a zároveň každému, kto hľadá účinné riešenie pre svoje lámavé nechty, slabé a vypadávajúce vlasy a drobné nedokonalosti pleti.

VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť sú vhodné pre ženy aj mužov – avšak pre tých sme na základe tohto bestselleru vyvinuli špeciálny VENIRA hair & beard booster pre mužov obsahujúci zložky, ktoré majú vplyv na hormonálnu aktivitu v mužskom tele.

Vzhľadom na to, že kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, môžu ich užívať aj ženy v období tehotenstva a dojčenia, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Aké problémy riešia?

Po VENIRA PREMIUM kapsuliach pre vlasy, nechty a pleť siahnite v prípade, že máte:

- slabé nechty so sklonmi k lámaniu a štiepeniu

- jemné, lámavé alebo rednúce vlasy

- pomaly rastúce vlasy

- ochabnutú pleť bez života

- drobné nedokonalosti na pleti

 

Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

Pri pravidelnom užívaní sa dočkáte celkového zlepšenia kvality vlasov, nechtov a pleti. Zmeny budú viditeľné na pohľad aj na dotyk. Môžete očakávať zreteľné spevnenie nechtov a vlasov, urýchlenie rastu vlasov aj nechtov, viditeľné zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky.

VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Čo je nové?

Vylepšenie pôvodnej receptúry pozostávajúcej z 18 účinných látok sme vám už raz priniesli, keď sme zloženie doplnili o serenú plazivú. Nemožné sa ale stalo skutočnosťou, a tak vám po ďalšom viac ako ročnom vývoji predstavujeme doposiaľ najnadupanejšiu verziu kapsúl, kedy každá z nich obsahuje neuveriteľných 20 účinných látok!

Doterajších 19 účinných zložiek sme tentokrát doplnili o látku budúcnosti – Astaxantín. Tento prírodný karotenoid patrí k najväčším objavom 21. storočia, pretože ide o jeden z najsilnejších antioxidantov vôbec. Obrovskej popularite sa teší najmä v zahraničí. Napríklad v USA je považovaný za prelomovú látku v oblasti osobnej starostlivosti. Do svojej rutiny ho zaradili celebrity ako Madonna, Gwyneth Paltrow alebo Heidi Klum. Práve v týchto spoločenských kruhoch získal označenie látka budúcnosti.

Astaxantín svojou antioxidačnou silou predčí aj ďaleko známejšie antioxidanty. Astaxantín je:

- 6 000× účinnejší ako vitamín C

- 3 000× účinnejší ako resveratrol

- 800× účinnejší ako koenzým Q10

- 560× účinnejšie ako katechíny obsiahnuté v zelenom čaji

- 500× účinnejší ako vitamín E

Aké aktívne látky obsahuje každá kapsula?

Astaxantín – patrí k najsilnejším prírodným antioxidantom so širokým spektrom blahodarných účinkov na ľudský organizmus. Svojou jedinečnou štruktúrou prispieva k ochrane membrány vo všetkých častiach tela, a tým zabraňuje predčasnému starnutiu a poškodeniu organizmu. Napomáha odbúravať voľné radikály a bojovať tak proti oxidačnému stresu, ktorý má negatívny vplyv na starnutie organizmu.

Serenoa plazivá – extrakt z plodu 4:1, ktorý dokáže blokovať DHT (hormón zohrávajúci zásadnú úlohu pri padaní vlasov). Eliminuje vypadávanie vlasov a zlepšuje pevnosť a celkový vzhľad tých existujúcich. Podporuje prirodzený rast vlasov.

Kolagén – je základom pre naše spojivové tkanivá a jedná sa o vo vode nerozpustnú bielkovinu. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.

MSM – organická síra prirodzene sa vyskytujúca v tele zelených rastlín, živočíchov a ľudí. Ide o prášok takmer bez chuti, zápachu a farby, ktorý je kľúčový pre udržanie správneho fungovania bielkovín, zdravia kĺbových a kožných spojivových tkanív, svalov, vlasov a nechtov.

Kyselina hyalurónová – je prirodzená súčasť medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách, kde plní funkciu hydratačnej zložky. Dokáže na seba totiž viazať 1000x viac vody ako je jej samotná váha. Nazýva sa tiež ako elixír mladosti, pretože napomáha zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky, dokonale ju hydratuje, eliminuje vznik vrások a má teda úplne dokonalý omladzujúci účinok!

L-Cystein - neesenciálna aminokyselina kľúčová pre rast vlasov. Cysteín vo svojom zložení obsahuje síru, ktorá prispieva k udržaniu pevných a silných folikul. V tele sa podieľa okrem iného na mnohých metabolických procesoch. Podľa klinických štúdií má priamy vplyv na redukciu vypadávania vlasov a podporu pevnosti vlasov.

L-Metionín – esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nedokáže vyrobiť samo, a tak je nevyhnutné ju dodávať potravou a doplnkami stravy. Jej nedostatok v tele sa prejavuje padaním vlasov, ich nízkou kvalitou a lámaním nechtov. Môže mať vplyv aj na hustotu vlasov.

L-tyrozín – patrí medzi neesenciálne aminokyseliny. Je prekurzorom takzvaných katecholamínov – adrenalínu, noradrenalínu a hlavne hormónu šťastia dopamínu, ten má zásadný vplyv na našu náladu. Napomáha tak nášmu organizmu lepšie znášať záťažové situácie, prispieva k zlepšeniu nálady a pamäti.

VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Pivovarské kvasnice (kvasinky Saccharomyces cerevisiae) – jedná sa o prírodný zdroj bielkovín a jeden z najlepších prirodzených zdrojov vitamínov skupiny B, vitamínu H a zinku, teda látok prospešných na udržanie normálneho stavu nechtov, vlasov, fúzov a pokožky.

Zinok – antioxidant chrániaci bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky – pomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminovať akné.

Selén – dôležitý stopový prvok podieľajúci sa na udržaní normálneho stavu nechtov, ktorý zároveň chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Meď – stopový prvok, ktorý prispieva k tvorbe melanínu, ktorý je zodpovedný za našu farbu vlasov a kože. Pomáha k prirodzenej regenerácii pokožky ak tvorbe kolagénu, ktorý prispieva k eliminácii vzniku vrások. Peptidy medi navyše eliminujú vypadávanie vlasov, posilňujú vlasové folikuly aj samotnú pokožku hlavy.

Retinol – vitamín A podporuje cirkuláciu kyslíka v krvi a podieľa sa na udržaní optimálneho stavu pokožky.

Vitamín B6 - podieľa sa na tvorbe nových buniek a zároveň okysličuje pokožku. Zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich optimálny rast.

Biotín – vitamín B7 podporuje tvorbu keratínu, teda hlavného proteínu, ktorý dodáva vlasom pevnosť a pružnosť. Okrem toho pomáha udržať normálny stav vlasov a kože.

Kyselina listová - vitamín B9 je kľúčový z hľadiska obnovy DNA. Zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a ich stenčovaniu.

Kyselina askorbová – vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom ak zachovaniu optimálnej tvorby kolagénu pre normálnu funkciu kože.

Kyselina pantotenová – Vitamín B5 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Extrakt z vňate prasličky roľnej – obsahuje kyselinu kremičitú, ktorej soli sú kľúčovými stavebnými kameňmi spojivových tkanív (napr. kostí, väzov, chrupaviek, nechtov, vlasov). Ich nedostatok môže viesť k vyššej lámavosti nechtov, vypadávaniu vlasov alebo svrbeniu kože.

Extrakt zo listov žihľavy dvojdomej – Listy žihľavy sú bohaté na chlorofyl, vitamín C a minerálne látky. Obsahujú aj kyselinu kremičitú, ktorá prospieva vlasom a nechtom.

Ako sa tento doplnok stravy používa?

Užívajte dve kapsule denne – jednu užite hneď ráno a druhú večer.

Prémiové kapsule užívajte buď pred jedlom, v jeho priebehu, alebo po dojedení. Vďaka tomu naštartujete svoje trávenie, a tým aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok. Z rovnakého dôvodu dodržujte medzi užitím jednotlivých kapsúl časový rozostup aspoň päť hodín.

Balenie obsahuje 80 kapsúl, čo pri dodržaní odporúčaného denného dávkovania zodpovedá kúre na 40 dní. Pauza medzi jednotlivými baleniami nie je nutná, takže po dobraní môžete rovno prejsť na ďalšie. Pravidelné a dlhodobejšie užívanie zlepšuje celkový efekt.

 

S čím kombinovať?

V našej ponuke nájdete ďalšie doplnky stravy, ktoré vzájomne podporujú svoj účinok. VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť preto odporúčame kombinovať s VENIRA gumovými medvedíkmi pre vlasy, nechty a pleť, VENIRA kockami pre vlasy, nechty a pleť, VENIRA kolagénom vo forme srdiečok a kolagénovými drínkami.


Upozornenie: Výrobok by nemali konzumovať osoby so zápalom, či poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka). Výrobok môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a mimo slnečného žiarenia pri teplote 25 °C. Chráňte pred malými deťmi.

Vyrobené v ČR.

VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček. 

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MM Avatar autora | 18.7.2024
Objednavam uz dlhe roky a maju najlepsie fungovanie nie len namne ale aj rodine.
5
MD Avatar autora | 15.4.2024
Veľká spokojnosť
5
AT Avatar autora | 13.11.2023
Po necelých dvoch mesiacoch užívania musím skonštatovať, že začali mi rásť vlásky na temene hlavy a veľmi sa z toho teším.
5
MA Avatar autora | 20.10.2023
Vyborny produkt
5
JK Avatar autora | 30.4.2023
Výborné kapsuly, vidím rásť krátke nové vlasy 😊

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu