Využite aktuálnu dopravu zadarmo a ušetrite ďalších 5% z celého nákupu zadaním kódu SALE5 v 1. kroku nákupného košíka.

Vyhrajte Venira novinku - magnézium shots bez cukru

Je to tu! Ďalšia Venira novinka je na svete. A je to úplná pecka.

Schválne, či sa spoznávate aspoň v jednej z nasledujúcich situácií. Cez deň ste často unavení, nič sa vám nechce a akoby vám došla energia? Ľahko sa vystresujete, rozhodí vás i sebemenší maličkosť a náladu máte pod psa? Dokonca vás môžu trápiť svalové kŕče, ťažko sa vám sústredí a v noci zle zaspávate. Možno vás to ani nenapadlo, ale všetky tieto situácie môžu nastať pri nedostatku horčíka. Horčík je totiž jeden z najdôležitejších minerálov pre naše telo. Smutnou správou je, že deficitom horčíka trpí až ⅓ obyvateľov.

 

Venire magnézium shots v jednej z najlepšie vstrebateľných foriem horčíka je prvotriedny doplnok stravy, ktorý obsahuje tekutú dávku horčíka a jedna ampulka obsahuje 100% dennú odporúčanú dávku elementárneho horčíka. Tieto shoty sú prvou pomocou, keď vás v posilňovni prepadne únava alebo keď ste náhle vystavení nejakej stresovej situácii. Príchute máme hneď dve. Vybrať si môžete sladkú

pomarančovú príchuť alebo príchuť lesných plodov. Shoty sú sladené Stevie, takže v nich nenájdete žiaden pridaný cukor naviac.

 

P4

 

 

A pretože radi obdarovávame našich zákazníkov, pripravili sme si súťaž práve o túto novinku. Kto by nechcel mať tento nenahraditeľný minerál vždy po ruke? Vyhrať môžete dve balenia magnézium shotov a v každom z nich je 20 ampuliek. Rozhodli sme sa, že vyžrebujeme celkom 2 výhercu, ktorým túto novinku zašleme.

Pravidlá sú jednoduché. Napíšte nám do komentárov na sociláních sieťach príchuť, o ktorú by ste mali záujem. Keď budete mať šťastie a vyhráte, zašleme vám presne tú príchuť, o ktorú ste si napísali. Náhodne vyberieme 2 výherca, ktorí si zvolili raz "pomaranč" a raz "lesné plody". Tak aby sme od každej príchute rozdali jedno balenie.

Súťažiť môžete na našom Facebooku i Instagramu.

 

Prajeme veľa šťastia a držíme palce.

Späť do obchodu