Predstavujeme novinku! Venira čaje pre tehotné a dojčiace ženy

Áno, je to tak!

S veľkou radosťou vám predstavujeme naše novinky. Tentoraz potešíme tehotné, ale aj dojčiace ženy. Všimli sme si, že veľa našich zákazníci sú zároveň čerstvé mamičky alebo mamičky budúce. To nás priviedlo na nápad vytvoriť produkt špeciálne pre ne. Vzhľadom k tomu, že pitný režim je pre tehotné i dojčiace ženy kľúčový, spojili sme účinky viacerých byliniek v sypanném čaji. Čaj skvele chutí, jeho príprava je jednoduchá a hlavne jeho účinky sú osvedčené.

Máme celkom dva čaje!

 

Tehotenský čaj

Venira sypaný bylinný čaj obsahuje zmes tých najlepších bylín a pomáha uľavovať od nevoľností a nepríjemných pocitov počas tehotenstva. Čaj napomáha mamičkám prežiť tehotenstvo v pokoji a s radosťou. Medovka pomáha uľavovať od bolestí hlavy, pocitov nervozity a nepokoja a navodzuje príjemné relaxačné pocity.

 

Čo obsahuje Venira bylinný čaj pre tehotné ženy?

Medovka pomáha upokojiť telo i myseľ, prispieva k normálnej činnosti obehovej sústavy, hormonálnej rovnováhe a duševnému zdraviu. Medovka tiež nepomáha zlepšiť zažívanie a tlmiť nepríjemné pocity. Pôsobí tiež proti stresu a nepokojným pocitom.

Šípek prispieva k normálnej činnosti močového mechúra, obličiek a k prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

Alchemilka prispieva k normálnemu trávenie a normálnemu stavu kĺbov a svalov. Tiež pomáha s gynekologickýma obtížema. Priaznivo ovplyvňuje hormonálny procesy v ženskom tele. Tiež nepomáha zmierniť potenie alebo napríklad nervozitu.

 

 

J 

 

Venira čaj pre dojčiace ženy

Venira sypaný bylinný čaj pre dojčiace ženy obsahuje zmes tých najlepších bylín s mnohými benefity pre súčasné mamičky. Čaj napomáha tvorbe materského mlieka počas dojčenia a pôsobí aj proti nadúvaniu bábätka. Zmes bylín sa okrem iného podieľa na komforte a psychickej pohode mamičky.

 

Čo obsahuje Venira bylinný čaj pre dojčiace ženy?

Medovka prispieva k normálnej činnosti obehovej sústavy, hormonálnej rovnováhe a duševnému zdraviu. Medovka je tiež známa pre svoje upokojujúce účinky, skvelo pôsobí na celý organizmus, prospieva tiež dobrému spánku a upokojuje búšenie srdca. Mamičkám potom pomáha s tvorbou mlieka a má protidávicí účinky.

Fenikel, rasca a aníz prispievajú k normálnemu trávenie a podporujú laktáciu. Fenikel tlmí nadúvanie a tiež rovnako ako medovka zvyšuje tvorbu materského mlieka. Rasca a aníz uľavuje od žalúdočných nevoľností a nadúvanie.

 

kojící

Späť do obchodu