Využite aktuálnu dopravu zadarmo a ušetrite ďalších 5% z celého nákupu zadaním kódu SALE5 v 1. kroku nákupného košíka.

Čaje

Cena

23
123

Značky

Zobrazených položiek: 1
1 položiek celkom

 

Bylinné čaje

 

Čaká vás hektický deň, alebo máte jeden taký práve za sebou? Doprajte si svoju chvíľku pokoja so šálkou plnou prírodnej sily. Naše ručne vyrábané sypané čaje sú natlačené bylinami s blahodarnými účinkami, intenzívnou chuťou a nezameniteľnou arómou.

 

 

Čo všetko sme primiešali do našich sypaných bylinných čajov?

 

Základom našich sypaných čajov je zdravie a sila z prírody, ktorú ucítite v každom dúšku.

 

Do zmesi detoxikačného čaju sme pridali černicu a jahody prospievajúce tráveniu, brezu prispievajúce k normálnej funkcii močových ciest a jablčník podporujúci normálnu funkciu pečene a žlčníka. Zbaviť svoje telo škodlivých látok nebolo nikdy jednoduchšie, pretože pravidelnou konzumáciou detoxikačného čaju prispievate k očistnému procesu svojho tela.

 

Na svoje si u nás prídu aj milovníci ovocných sypaných čajov. Konkrétne ten náš hrá všetkými farbami jesene vďaka obsahu maracuju, manga, jablka, kvetov pomarančovníka i slnečnice, hrozienok, ibišteka a bazy. Pravidelná konzumácia tejto bylinnej čajovej zmesi s tropickou príchuťou napomáha k prečisteniu organizmu.

 

7 dôvodov, prečo piť pravidelne kvalitné bylinné čaje

  • Podporujú imunitný systém
  • Prispievajú k detoxikácii tela
  • Upokojujú telo a myseľ
  • Napomáhajú udržať štíhlu líniu
  • Chráni bunky pred oxidatívnym stresom
  • Posilňujú kĺby
  • Udržujú normálnu hladinu cholesterolu v krvi

 

Pozn.: Benefity pravidelnej konzumácie čajov sa líšia v závislosti od ich zloženia. My vybrali konkrétne tie výhody spojené s bylinnými zložkami našich čajov.

 

 

Recept na ideálny večer

 

Chcete si čas pre seba užiť skutočne na maximum? Uvarte si bylinnú čajovú zmes, doprajte svojmu telu, perám i tvári peeling a urobte si zábal z vyživujúcej masky na vlasy. Hoďte nohy hore a vychutnajte si chvíle sladkého (a zaslúženého) ničnerobenia. 

Späť do obchodu