Deň matiek tento rok pripadá na 8. mája: Inšpirujte sa tipmi na darček pre mamičku

Mama. To je žena, ktorá je s nami od prvých krôčikov. Prežíva s nami prvé školské lásky aj prvé zlomené srdce. Je naším doktorom, ochrancom, najlepšou kamarátkou, vzorom aj terapeutom. Mama rozumie aj tomu, čo jej deti samy od seba nepovedia. Je to mamička, ktorá nás ako prvá zasväcuje do sveta kozmetiky i módy. Učí nás, čo to obnáša byť ženou a čo je to rodina. Obetuje pre nás úplne všetko a na oplátku od nás nič neočakáva. 

Dajte jej vedieť, ako veľmi vám na nej záleží a potešte ju ku dňu matiek niečím originálnym.

 

Pre mamu, ktorá nikdy neposedí

Je vaša mama živel a neustále niečo podniká? Chodí rada na hory, so psom do prírody, behať alebo na lekcie jogy či spinningu? Darujte jej podložku na cvičenie alebo drobné športové vybavenie (činky, TRX, gymnastický balón, apod). "IN" sú teraz tiež permanentky do fitka alebo kurzy tanca. Pokiaľ je mama skôr na kultúru, kúpte jej lístok do divadla alebo na filmovú premiéru českej komédie.

 

Pre cestovateľku

Má vaša mama cestovateľského ducha? Rada spoznáva svet a objavuje iné kultúry a pamiatky? Určite ocenia letenku do Ríma alebo výlet do Viedne. Alebo sa len choďte na víkend pozrieť do Bratislavy. Letenky sa dajú zohnať aj od niekoľkých stoviek korún a zážitok jej zostane na celý život. Na výlet ju môžete sprevádzať a užijete si tak spolu pekné chvíľky.

 

Pre vášnivú kuchárku

Je vaša mamička vášnivou kuchárkou? Tak to určite ocenia kuchynské vybavenie alebo zahraničnú kuchárku plnú receptov a tipov na varenie. Kúpte jej domácu pekáreň alebo formu na muffiny. Bude mať určite radosť.

Pre pohodárku

Len tak si oddýchnuť a nájsť si čas pre seba. Ak je vaša mama pokojná duša, ktorú nič nerozhádže, určite si zamiluje nejakú dobrú knihu. Omrknite autorov titulov, ktoré má vystavené na poličke v obývačke a nechajte si niečo odporučiť v kníhkupectve. Ku každej knihe sa hodí navyše teplá deka a hrnček sypaného čaju. Mamy si zaslúži poriadna relax a pokoj od starosti všedných dní. Soľ do kúpeľa je to pravé orechové na navodenie príjemnej atmosféry a pokoja.

 

Pre ezoterickú bytôstku

Ak vaša mamička miluje astrológiu, Feng-shui a čakry, urobí ju radosť náramok z krištáľu alebo napríklad so znamením zverokruhu. Na príjemný relax a oddych jej môžete kúpiť aj omaľovánky s mandalou. Nech nemá svet čiernobiely, nezabudnite ju k omaľovánkam prikúpiť aj farebné pastelky. Poteší ale aj sviečka s jej obľúbenou vôňou. Ak máte trochu cit pre kreativitu, vyrobte mame originálny darček, ktorý sami vytvoríte! Tým ju zaručene prekvapíte.

Klasikou nič nepokazíte

Nebojte sa ale aj siahnuť po niečom všednom. Verte, že aj kvetom alebo jej obľúbenou bonboniérou jej vykúzlite úsmev na tvári.

 

Pre budúcu mamičku

Na deň matiek môžete potešiť darčekom aj mamičku, ktorá svoje dieťa ešte len očakáva. Tehotné mamičky potrebujú starostlivosť a lásku rovnako tak, ako ich ešte nenarodené bábätko. Doprajte jej preto vitamíny pre tehotné ženy, ktoré majú príjemnú chuť čiernych ríbezlí. A aby si udržala svoju prirodzenú krásu aj v tomto náročnom období, ocení určite aj prémiový kolagén pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý pomáha nielen k pevnejšej pokožke, ale aj zmierniť vyčerpanie a podporí jej imunitný systém.

Pre módnou a beauty ikonu

Ak je vaša mama sebavedomá žena a rada sa stará o svoj zovňajšok, určite si zamiluje darček v podobe nejakého kvalitného kozmetického prípravku. Poteší ju napríklad sada krémov anti-age, alebo kolagénové sérum, ktoré pomáhajú vyhladiť a omladiť zrelú pleť. Prima darčekom sú aj kapsule na podporu rastu vlasov, či šampón proti vypadávaniu vlasov. Výber kozmetiky záleží na vás, ale nebojte sa, s akoukoľvek prírodnou kozmetikou nešliapnete vedľa.

 

Menej je niekedy viac

Pokiaľ si s darčekom príliš lámete hlavu, nezúfajte. Niekedy sú slová zbytočné a niekedy naopak ani 1 000 slovami nedokážete vyjadriť, čo k danej osobe cítite. Láska nie sú len slová, sú to hlavne činy. Ak ste s výberom toho pravého darčeka naozaj v koncoch, dajte svojej mamičke, ktorej povie všetko za vás. Na tento špeciálny deň sme pripravili nádherné originálne venovanie. Od 2. mája ho dávame zadarmo ku každej objednávke. 

Zapíšte si 8. mája do kalendára a nezabudnite na tento dôležitý deň. Mama vám predsa dala život. ♥

Späť do obchodu