Využite aktuálnu dopravu zadarmo a ušetrite ďalších 5% z celého nákupu zadaním kódu SALE5 v 1. kroku nákupného košíka.

Astaxantín - nové a vylepšené zloženie kapsúl pre vlasy, nechty a pleť!

Je to len pár dní, čo sme Vám predstavili našu novinku, ktorou sú PREMIUM kapsule pre vlasy nechty a pleť. Vzali sme naše staré zloženie a obohatili sme ho o dokonalú látku budúcnosti - Astaxanthin! Máme tak k dostaniu tiež PREMIUM kapsule s 20 účinnými látkami v každej kapsuli, a tak sa opäť zaradili medzi jedny z najsilnejších produktov pre starostlivosť o vlasy, nechty a pleť na trhu. Prečo sme ale vybrali zrovna túto látku?

 

11

 

 

Čo je Astaxantín?

Jedná sa vlastne o jeden z vôbec najsilnejších prírodných antioxidantov na svete s naozaj veľmi širokým spektrom pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Antioxidanty sú pre náš organizmus totiž dôležitejšie, než ste si mysleli. Pomáhajú nám odbúrať voľné radikály. Práve tie nám spôsobujú nežiaduci oxidačný stres, ktorý má veľmi zlý vplyv na naše bunky, tkanivá a dokonca aj orgány. Navyše môže byť aj spúšťačom hneď niekoľkých ochorení. Astaxantín má ale svoju štruktúru natoľko jedinečnou, že vďaka nej dokáže chrániť membrány v našom tele a pomáha im tak zabraňovať predčasnému starnutiu a poškodeniu.

 

12

 

 

Kde všade sa Astaxanthin vyskytuje?

Mnoho z nás sa s ním už niekedy vo svojom živote mala tú česť stretnúť a ani o tom možno nevie. Je to totiž karotenoid, ktorý je obsiahnutý napríklad v lososovi alebo krevetách. Mäso s obsahom astaxantínu spoznáme tak, že je zbavené do ružova či oranžova - podľa toho, koľko astaxantínu sa v ňom nachádza. Jeho najväčším množstvom sa však môže pýšiť Haematococcus pluvialis, čo je vlastne jednobunková sladkovodná riasa! Tá sa však v prírode vyskytuje naozaj veľmi ojedinele, a tak sa vďaka jeho perfektným účinkom vyvinulo už mnoho pěstíren s touto úžasnou sladkovodnou riasou, aby ju bolo možné používať nielen na kozmetické účely.

 

To ste o ňom určite nevedeli!

Keby sme sa vás spýtali, tak dva alebo tri antioxidanty iste budete poznať, ale určite ste nevedeli, že je práve Astaxanthin:

-6000x účinnejší ako vitamín C

-3000x účinnejší než resveratrol

-800x účinnejší ako koenzým Q10

-560x účinnejší ako katechíny obsiahnuté v zelenom čaji

-500x účinnejší ako vitamín E

 

Astaxantín a jeho účinky na pokožke

Túto látku sme vybrali najmä z toho dôvodu, že je to naozajstný klenot, čo sa týka starostlivosti práve o našu pleť a pokožku. Má totiž nespočet úžasných účinkov! Dokáže nás napríklad chrániť pred škodlivým UV žiarením a spálením od slnka. Súčasne však môže naviac zlepšovať aj produkciu kožného mazu, čo je účinné pre nekonečný boj s akné, a to mnohí z nás naozaj ocenia. Ďalej sa podieľa na spomaľovanie starnutia, redukuje vrásky, zvyšuje elasticitu a hydratáciu pleti - jednoducho presne to, čo všetci potrebujeme! Prečo? Pretože už od 25. rokov totiž v našom tele začína prirodzene klesať tvorba kolagénu, a tak sa nám na pleti postupne začnú tvoriť nepatrné vrásky. Od 40. rokov je jeho tvorba navyše úplne zastavená, a to už Vám snáď asi ani nemusíme vysvetľovať.

 

Astaxantín a jeho účinky na vlasoch

Ako už sme si povedali, tak je Astaxanthin jedným z najsilnejších antioxidantov a dokáže chrániť naše bunky a tkanivá pred oxidačným stresom. To znamená, že pred ním chráni aj naše vlasové folikuly, čo je úplný základ ku krásnym, dlhým a neodolateľným vlasom. Vlasové folikuly sú totiž tkaniva, ktoré v podstate obaľujú vlasovú cibuľku, z ktorej daný vlas vyrastá. Vlasové folikuly však môžu odumrieť, a tým pádom už nebudú produkovať žiadne vlasy, čo by postupom času viedlo dokonca až k plešatosti.

 

13

 

 

PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Jedná sa o vitamínový komplex pre tých najnáročnejších užívateľov s 20 účinnými látkami s novo obsiahnutou dokonalou látkou budúcnosti - Astaxanthinom o ktorém sme si toho už veľa povedali. Tieto kapsle sú primárne určené pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné a nelámající sa nechty a nádhernou pleť - to sú PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť! Poskytujú našej pokožke, vlasom a nechtom vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a kyseliny hyalurónovej, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad našich vlasov, nechtov a pleti. Receptúra ​​ďalej obsahuje tiež komplex 3 aminokyselín.

 

14

 

 

S akými problémami kapsule pomáhajú?

Vlasy - pomalý rast, nízka kvalita, vypadávanie, malý objem, mastiace sa a suché vlasy, vlasy poničené zlou úpravou, apod.

Nechty - pomalý rast, lámanie, štiepenie a nízka kvalita nechtov.

Pleť - bežné problémy s pleťou - ľahké akné, pupienky, čierne bodky, vrásky, dehydratovanost apod.

Problémy počas tehotenstva - pomáhajú s celkovými problémy s vlasmi, nechty a pleťou v období tehotenstva a dojčenia (kapsule môžu užívať, po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom - z dôvodu individualít každej z mamičiek aj tehotné a dojčiace mamičky).

Problémy spôsobené stresom - kedy kvôli stresu telo nedostatočne prijíma vitamíny z prirodzenej stravy.

Späť do obchodu