VENIRA telový peeling marhuľa, 200g

Venira marhuľový telový peeling je vytvorený z niekoľkých unikátnych prírodných zložiek! Tvorí ho kombinácia 4 blahodarných olejov (marhuľový, mandľový, slnečnicový a kukuričný) s malými cukrovými čiastočkami. Vďaka treniu týchto čiastočiek o pokožku celého tela z nej budú šetrne a zároveň precízne odstránené všetky odumreté kožné bunky a pokožka tak zostane nádherne vyhladená, zvláčnená a dokonale hebká na dotyk!

Objem: 200 g

Vôňa: marhuľa

Produkt je prírodný.

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 617
Značka: Venira
14,32 €
Kategória: Peelingy

Tak toto je ešte len fantázia! Marhuľový telový peeling so štyrmi blahodarnými olejmi, ktorý vám zaručí dokonalú starostlivosť o pokožku, a navyše úplne božsky vonia!

Jeho malé cukrové čiastočky z pokožky odstránia všetky odumreté bunky a komplex olejov sa o pokožku precízne postará!


VENIRA telový peeling

Prečo je dobré telový peeling používať?

Peelingy majú jednu skvelú vlastnosť, a to že obsahujú drobné čiastočky, ktoré dokážu pokožku nádherne prekrviť a veľmi šetrne z nej odstrániť vrchnú vrstvu odumretých kožných buniek so všetkými ďalšími nečistotami, ktoré sa na nej nachádzajú. Tieto odumreté bunky a nečistoty by totiž bránili v absorbovaní dôležitých látok z našich ošetrujúcich telových krémov. Vďaka ich odstráneniu zostane pokožka krásne jemná a dokonale hebká na dotyk.


Vyskúšajte Venira marhuľový telový peeling!

Náš Venira exkluzívny telový peeling obsahuje 100% prírodné cukrové čiastočky, ktoré sa postarajú o to, aby bola pokožka dokonale prekrvená a veľmi jemne a šetrne z nej odstráni všetky odumreté kožné bunky a tiež nečistoty.

Čiastočky nášho peelingu sú navyše zaoblené, teda nemajú príliš ostré hrany, a tak sa nemusíte obávať, že by bola pokožka po aplikácii príliš podráždená alebo dokonca poranená. O jej následnú starostlivosť sa postará vyvážená kombinácia hneď 4 blahodarných olejov – marhuľový, slnečnicový, mandľový a taktiež kukuričný. Tie pokožke zaistia prvotriednu hydratáciu, výživu a tiež hĺbkovú regeneráciu! Navyše si vás okamžite podmaní nielen jeho dokonalé účinky, ale aj úplne skvelá marhuľová vôňa!

Čo všetko tento telový peeling dokáže?

- Precízne odstráni všetky odumreté bunky

- Vyživuje, hydratuje a hĺbkovo regeneruje

- Má antioxidačné účinky

- Pripraví pokožku na následnú starostlivosť

- Nevysušuje

- Zanechá pokožku dokonale hebkú na dotyk

- Obsahuje jemné 100% prírodné čiastočky z trstinového cukru

- Obsahuje niekoľko blahodarných olejov

VENIRA telový peeling
VENIRA telový peeling

Čo obsahuje?

Cukrové čiastočky odstránia z pokožky všetky odumreté kožné bunky.

Mandľový olej obsahuje mnoho prospešných látok, minerálov a vitamínov (napríklad A, E a K)! Vďaka tomu má olej skvelé antioxidačné a protizápalové účinky, krásne regeneruje a posilňuje pokožku a pomáha zabraňovať jej dehydratácii. Je vhodný aj na pokožku náchylnú k ekzémom.

Marhuľový olej má úplne skvelé zloženie! Obsahuje totiž mastné kyseliny a širokú škálu vitamínov – napríklad A, E, B15 a napríklad aj B17. To znamená, že pokožku dokonale vyživí a dodá jej dokonale žiarivý vzhľad.

Slnečnicový olej má pre našu pokožku mnoho blahodarných účinkov - upokojuje, zjemňuje, vyhladzuje. Funguje aj ako antioxidant, a tak pokožku chráni pred oxidatívnym stresom. Navyše sa veľmi rýchlo vstrebáva a dokáže preniknúť až do hĺbky pokožky!

Kukuričný olej pokožku po aplikácii peelingu dokonale upokojí, vyživí a pomôže s jej regeneráciou.

Vitamín E má funkciu skvelého antioxidantu, ktorý chráni naše kožné bunky pred ich poškodením a dokáže spomaliť proces starnutia.

Betakarotén chráni pokožku pred predčasným starnutím a napomáha s jej spevnením.

Ako sa telový peeling aplikuje?

Naneste primerané množstvo peelingu na vlhkú pokožku a urobte jemnými krúživými pohybmi krátku masáž celého tela. Dbajte na to, aby ste pri použití peelingu na pokožku príliš netlačili. Nakoniec ho dôkladne opláchnite.


Koľkokrát týždenne sa peeling aplikuje?

Peeling odporúčame aplikovať ideálne 2 – 3x týždenne. Záleží však na vašej individuálnej potrebe.


Nebudú jeho čiastočky ostré?

Nemusíte sa obávať. Hrany peelingových čiastočiek sú špeciálne zaoblené, a tak nebude pokožka po jeho použití podráždená.

VENIRA telový peeling


Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. Výrobok je určený iba na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu