VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť jahoda, morský kolagén, 30 sáčkov

 NOVINKA 

  • jeden z najčistejších a najlepšie vstrebateľných kolagénových drinkov obsahujúci 4000 mg 100% bioaktívneho hydrolyzovaného morského kolagénu Naticol® a ďalších 8 aktívnych zložiek (vrátane kyseliny hyalurónovej a vitamínu C)
  • prispieva k výžive kĺbov a väzov
  • s dokonalými anti-aging schopnosťami znižuje hĺbku vrások
  • podieľa sa na zdraví ciev
  • pokožku udržuje pružnú a hydratovanú
  • prispieva k normálnemu stavu nechtov, vlasov a kože
  • podporuje pevnosť kostí
  • zvyšuje tvorbu kolagénu v tele
  • s antioxidačnými účinkami

 

Obsah balenia: 30 sáčkov, čo zodpovedá 30 dávkam

Dávkovanie: Jeden sáčok kedykoľvek počas dňa

Určenie: pre ženy aj mužov

Príchuť: jahoda

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy. Sladené stéviou.

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Skladom
Kód: 21132
Značka: Venira
27,80 €
Kolagenový drink mořský jahoda
Novinka EXTRA5
ZADARMOZADARMO

Najčistejší zdroj kolagénu s najvyšším vstrebávaním je tu! Pripite si na zdravie a krásu svojich vlasov, nechtov a pleti so 100% bioaktívnym morským kolagénom Naticol®.

Nielen jahodová príchuť je to, čo vás ohromí. Celkom 9 aktívnych zložiek, 4000 mg rybieho kolagénu a až o 1,5x lepšie vstrebávanie sa postará o pružnú pleť, pevné kosti aj elimináciu vrások v jednom.


VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť

Prečo práve morský kolagén?

Pretože aj my pre vás chceme to najlepšie! Aby sme vám priniesli ešte vyššiu kvalitu a účinnosť kolagénových drinkov, ale zároveň zachovali všetky výhody kolagénu bravčového, ktorý už z našich drinkov poznáte, prichádzame s novinkou, ktorú si určite zamilujete! Inovatívny morský kolagén je vyrobený z tých najlepších a najčistejších zdrojov pre maximálny prospech pre vaše vlasy, nechty a pleť.

U tohto kolagénu tvoreného I. a III. typom kolagénnych peptidov získavaných z vysoko kvalitných rybích koží sme zachovali proces hydrolýzy, pri ktorom si udržuje všetky svoje živiny vrátane esenciálnych mastných kyselín vo veľmi vysokej čistote (min. 93 %).

Rovnako ako bravčový kolagén je aj ten morský pre telo veľmi dobre vstrebateľný, a to síce ešte o 1,5-krát viac. Pýši sa tiež vynikajúcou rozpustnosťou. A čo viac? Morský kolagén má navyše schopnosť prenikať do krvného obehu ešte rýchlejšie, a to vďaka minimálnej veľkosti jeho častíc, vďaka čomu môžu byť použité na vlastnú tvorbu kolagénu. Aj napriek tomu, že sa jedná o morský kolagén, žiadnu nepríjemnú pachuť rýb u neho rozhodne nečakajte!

Pre koho je kolagénový drink vhodný?

Náš kolagénový drink je vhodný ako preženy, tak aj pre mužov zhruba od 25 rokov, kedy v tele začína produkcia kolagénu prirodzene klesať a od 40 rokov je už úplne zastavená.

Tento kolagénový drink neodporúčame užívať tehotným a dojčiacim ženám. Špeciálne pre nich sme vyvinuli kolagénové drinky pre tehotné a dojčiace mamičky s tým najlepším zložením vhodným na toto citlivé obdobie.

Tento doplnok stravy odporúčame každému, kto:

- chce sústavne pracovať na zlepšení celkového stavu svojich vlasov, nechtov a pokožky

- hľadá účinné riešenie pre svoje lámavé nechty, slabé a vypadávajúce vlasy a drobné nedokonalosti pleti

- uprednostňuje koloagén v hydrolyzovanej podobe, teda ľahko rozpustné vo vode a rýchlo vstrebateľné do organizmu

- chce užívať kolagén dlhodobo a bez nutnosti prerušenia

- je na diéte, a preto vyžaduje zloženie úplne bez cukru, lepku a laktózy

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť

Aké problémy riešia?

Po kolagénovom drinku s obsahom deviatich aktívnych látok siahnite, ak máte:

- slabé nechty so sklonmi k lámaniu a štiepeniu

- riedke a pomaly rastúce vlasy

- príliš jemné a lámavé vlasy

- tenké vlasy so sklonmi k vypadávaniu

- hlboké vrásky na pleti

- dehydratovanú pokožku

- oslabenú kožnú bariéru

- drobné nedokonalosti na pleti

- celulitídu

- bolestivé kĺby a väzy

- častý pocit únavy a vyčerpania

- oslabený imunitný systém

Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

Pri pravidelnom užívaní morského kolagénového drinku priaznivo podporíte hydratáciu a elasticitu pokožky, čo povedie k redukcii vrások aj jemných liniek. Kolagén je kľúčový pre štruktúru vlasov, a preto sa môžete dočkať posilnenia vlasových folikulov alebo zníženia ich lámavosti. Aktívne zložky obsiahnuté v každej dennej dávke prispievajú aj k silným a odolným nechtom.

Vaše kĺby, väzy aj šľachy budú vďaka morskému kolagénu pružné, pevné a dostatočne pohyblivé. Každá dávka kolagénového drinku obsahuje zmes starostlivo vybraných vitamínov a minerálov, ktoré spoločne podporujú imunitný systém a znižujú mieru únavy a vyčerpania. Vďaka vysokému množstvu esenciálnych aminokyselín vrátane glycínu kolagén podporuje aj budovanie svalovej hmoty.

Chcete sa o ďalších jednotlivých prínosoch morského kolagénu dozvedieť viac? Pozrite sa na náš komplexný článok v ktorom sa dozviete aj to, ako sa prejavuje nedostatok kolagénu v tele.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť

Aké typy kolagénov existujú?

Najrozšírenejším typom kolagénu, ktorý sa taktiež najčastejšie vyskytuje v našich lahodných kolagénových nápojoch je kolagén bravčový bohatý na I. a III. typ kolagénnych peptidov, ktoré sú prirodzene zastúpené v koži, kostiach aj šľachách. Bravčový kolagén má veľmi rýchlo znateľné výsledky na vlasoch, nechtoch aj pleti vďaka podobnosti s bielkovinou v ľudskom tele.

Morský kolagén tvorený kolagénom typu I. a II. predstavuje vysoko biologicky dostupný variant kolagénu nachádzajúci sa najčastejšie v kostiach a chrupavkách. Je vhodný pre zdravie pokožky, vlasov aj výživu kĺbov a pýši vysokou vstrebateľnosťou. Posledným je kolagén hovädzie obsahujúce peptidy typu I. a III. posilňujúce zdravie čriev, kĺbov, väzov aj celkovú regeneráciu tela.

Vo všetkých našich kolagénoch nájdete hydrolyzovaný kolagén, čo je kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, kedy prostredníctvom hydrolýzy dochádza k skráteniu molekulových reťazcov. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a do nášho organizmu sa lepšie vstrebáva. Telo tak prostredníctvom neho maximálne využije všetky obsiahnuté účinné látky.

Aké aktívne látky obsahuje?

Rybí kolagén Naticol® - peptidy morského kolagénu prírodného pôvodu získavané z rybích šupín a koží. Jedná sa o vo vode rozpustnú bielkovinu prispievajúcu k revitalizácii pokožky, vlasov a nechtov.

Kyselina hyaluronová - je prirodzená súčasť medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách, kde plní funkciu hydratačnej zložky. Jej funkciou je, že vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami čím prispieva k udržaniu normálneho stavu kože.

MSM - organická síra prirodzene sa vyskytujúca v tele zelených rastlín, živočíchov a ľudí. Ide o prášok takmer bez chuti, zápachu a farby, ktorý je kľúčový pre udržanie správneho fungovania bielkovín, zdravia kĺbových a kožných spojivových tkanív, svalov, vlasov a nechtov.

Zinok - je nevyhnutný stopový prvok a antioxidant chrániaci bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky - pomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminovať akné.

Vitamín C - pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele, čím prispieva práve k posilneniu ochrannej kožnej bariéry. Prispieva k posilneniu imunity aj ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a znižuje aj mieru únavy či vyčerpania.

Vitamín B3 - niacín pomáha udržať normálny stav pokožky. Prispieva k zachovaniu obvyklej činnosti nervovej sústavy ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B6 – pyridoxín sa podieľa na tvorbe nových buniek a zároveň okysličuje pokožku. Zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich optimálny rast.

Vitamín B2 - riboflavín prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zároveň sa podieľa na udržaní optimálneho stavu pokožky a zraku.

Vitamín B9 - kyselina listová je kľúčová z hľadiska obnovy DNA a je dôležitá pre tvorbu aminokyselín. Eliminuje nadmerné vypadávanie vlasov a ich stenčovanie.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť

Ako sa VENIRA kolagénový drink užíva?

Užívajte jedno vrecko kedykoľvek v priebehu dňa. Jeho obsah nasypte do prázdneho pohára, zalejte 200 ml chladnej vody a dôkladne premiešajte. Vyčkajte aspoň 1 minútu a potom si už len stačí vychutnať lahodný drink.

Drink obsahuje celkom 30 dávok, čo je kúra na 30 dní.

Jeho zloženie je prírodné, a tak nie je prípadne potrebné robiť medzi jednotlivými baleniami pauzu a môžete pokojne nadviazať z jedného balenia na druhé.

Tip: Na prípravu kolagénového nápoja môžete využiť VENIRA shaker so zásobníkom, ktorý oceníte aj pri športovaní a cestovaní.

S čím kombinovať?

Instantný kolagénový drink odporúčame užívať súčasne s VENIRA kapsulami pre vlasy, nechty a pleť. Zloženie oboch týchto doplnkov stravy sme vyvinuli tak, aby vzájomne zosilňovali svoj účinok a vaše telo bolo schopné vstrebať všetky účinné látky, ktoré obsahujú.

Pokiaľ budete užívať oba doplnky stravy súčasne, tak si na drinku pochutnajte kedykoľvek v priebehu dňa a kapsule užívajte ráno a večer čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsule užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.


Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú denxnú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.

Vyrobené v ČR.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček. 

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KM Avatar autora | 12.7.2024
Za mňa super
5
MN Avatar autora | 13.6.2024
S Venirou som roky spokojná.S každým jedným výrobkom už 6rokov
5
JS Avatar autora | 5.6.2024
Zatiaľ neviem posúdiť účinok kolagénu, užívam ho krátko, asi týždeň, ale chutí výborne, cena je celkom prijateľná.
5
KM Avatar autora | 30.5.2024
Kolagén mi vyhovuje je aj chutný odporúčam treba vyskúšať
5
ZM Avatar autora | 27.5.2024
nie je presladený ako väčšina kolagénov, užívam krátko
5
MM Avatar autora | 13.5.2024
Jeho chut je uzasna,som velmi spokojna.Uzivam ho kratko,tesim sa uz na vysledky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu