VENIRA gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť - vzorka jahoda, 2 ks

Chutné gumové cukríky, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby obsahovali zmes niekoľkých dokonale sa dopĺňajúcich vitamínov a minerálov. Tento komplex sme vytvorili špeciálne na podporu rastu a kvality vlasov, silnejších a nelámavých nechtov a krásnej pokožky. Zamilujete si ich nielen pre ich zloženie a účinok, ale aj pre ich dokonalú chuť - pretože teraz majú úplne úžasnú jahodovú príchuť. Navyše sú bezlepkové!

 

Obsah balenia: iba vzorka a obsahuje 1 dennú dávku, 2 medvedíky

Dávkovanie: užívajte 2 medvedíkov kedykoľvek počas dňa

Príchuť: jahoda

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez lepku a laktózy.

Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Skladom
Kód: 1566
Značka: Venira
0,80 € –38 % 0,50 €
Kategória: Vzorky
Sáček medvědi výpis jahoda
Akcia Black Friday
0,80 € –38 %

SKUTOČNÝ HIT! Venira gumové medvedíky obsahujúce komplex 14 dôležitých účinných látok vo forme vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú k dlhým, krásnym a silným vlasom, pružnosti pokožky a pevným, nelámavým nechtom.

Teraz s úplne dokonalou jahodovou príchuťou. Sú bezlepkové!


VENIRA gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Ako sa starať o vlasy?

Snáď každá žena túži mať krásne, zdravé a neodolateľne dlhé vlasy. Bohužiaľ, ich hustota alebo dĺžka nemusí byť vždy podľa našich predstáv. Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť a oslabiť vlasy.

Patria sem hormonálne zmeny (napríklad puberta, tehotenstvo alebo prechod), nevyvážená strava, nedostatok vitamínov a minerálov, nesprávny životný štýl (napríklad nadmerné fajčenie a alkohol), stres, nedostatok spánku a tiež nesprávna starostlivosť o vlasy (sem patrí zlý výber šampónu, ale aj nesprávna technika umývania vlasov).

Ak teda máte problém s vlasmi, mali by ste na začiatku zohľadniť tieto faktory a zamyslieť sa nad tým, čo môže byť príčinou problému.

Dôležité je tiež podporiť svoje telo komplexom vitamínov a minerálov spolu s prírodnými doplnkami - napríklad vo forme skvelých gumených medvedíkov, ktoré majú prekliato jemnú jahodovú príchuť.

Vyskúšajte Venira gumových medvedíkov s jahodovou príchuťou, budete ich milovať!

Prečo? Nielen že naši Venira gumoví medvedíci s jahodovou príchuťou skvele chutia, ale navyše obsahujú špeciálne navrhnutý komplex hneď 14 účinných látok s obsahom kolagénu a niekoľkých ďalších prvotriednych vitamínov a minerálov.

Tie vo svojej vyváženej kombinácii podporia rast a kvalitu vlasov a navyše si poradia aj s nadmerným vypadávaním vlasov, ktoré nádherne eliminujú.

Prispejú však aj k pevným nechtom, takže môžete dať krátkym, krehkým a rozstrapkaným nechtom zbohom. To ale nie je všetko!

Dokonale totiž prispievajú aj pružné a zdravé pleti a poradia si aj s ľahkými nedokonalosťami (ako je napríklad akné alebo vrásky).

A čo je najväčšia bomba je, že sú navyše vhodní aj pre celiakov, pretože neobsahujú úplne žiadny lepok.

VENIRA gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť - vzorka
VENIRA gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Aké účinné látky medvedíky obsahujú?

Venira medvedíky obsahujú hneď 14 dôležitých účinných látok! Ako prvé by sme chceli vypichnúť kolagén, ktorý v kombinácii s vitamínmi (A, B5, B6, B12, C D3, E, kyselinou listovou a biotínom), zinkom a mnohými ďalšími dokonale prispieva k pevnosti, pružnosti a kvalitnému vzhľadu pokožky. Navyše aj krásne podporujú rast vlasov a pomáhajú eliminovať ich vypadávanie. Svoje kúzlo tieto látky dokážu aj s nechtami, pretože prispievajú k ich zdravému stavu a nádherne podporujú ich rýchlejší rast.

Kolagén je základná stavebná zložka našich spojivových tkanív a jedná sa o vo vode nerozpustnú bielkovinu. Kolagén sa o naše vlasy krásne stará a podporí nádherne pevnú a pružnú pokožku.

Zinok je pre náš organizmus nevyhnutnou látkou na udržiavanie normálneho stavu vlasov, pokožky, nechtov a kostí. Zároveň má skvelý upokojujúci účinok a má vplyv na metabolizmus vitamínu A.

Kyselina listová je veľmi dôležitá na tvorbu aminokyselín - teda základných stavebných kameňov na tvorbu kolagénu.

Vitamín A prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky.

Kolikrát denně mám Venira medvídky užívat?

 Užívajte 2 medvedíkov denne - 1 ráno pred jedlom a 1 večer aj pred jedlom.

 

Je možné medvedíky užívať aj počas tehotenstva a dojčenia?

Áno. Venira medvedíky pre vlasy, nechty a pleť je možné užívať aj v období tehotenstva a dojčenia. Je však našou povinnosťou, aby sme vám najskôr odporučili predchádzajúcu konzultáciu s vašim ošetrujúcim lekárom, kvôli individualitám každej z mamičiek.

Môžem užívať Venira medvedíkmi spolu s Venira kapsulami, kockami alebo kolagénom?

Áno, užívanie medvedíkov súčasne s kapsulami, kockami alebo kolagénom je možné. Celkový účinok týchto produktov tak ešte viac podporíte.

VENIRA gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť - vzorka

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie: Chráňte pred slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Používame iba prírodné farbivá, prípadná zmena farby želatíny neovplyvňuje kvalitu prípravku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu