Využite aktuálnu dopravu zadarmo a ušetrite ďalších 5% z celého nákupu zadaním kódu SALE5 v 1. kroku nákupného košíka.

Užite si leto bez make-upu

Asi každá žena sa ocitla v situácii, že sa ani vo vysokých letných teplotách nechcela vzdať svojho obľúbeného make-upu alebo korektora. V tomto období sa vplyvom vyšších teplôt naša pleť viac potí, mastí a leskne. Nedokážete sa vyrovnať s tým, že by ste všetky svoje nedokonalosti pleti nechala úplne bez zásahu akejkoľvek dekoratívnej kozmetiky?

 

a26

 

 

Vyskúšajte moringový olej

Ak vás nebaví stále odbiehať na WC a nosiť púder v kabelke, aby ste zakryla roztečený make-up a zamaskovala na pleti všetky príšerky, tak vyskúšajte zázrak menom VENIRA Moringový olej. Že už ste tento názov niekde počuli? To je možné. Ide o veľmi populárny olej, vďaka ktorému budete mať nádherne rozžiarenú pleť. Moringový olej sa vyrába z jadier stromu Moringa oleifera (Moringa olejodárná), ktorého pôvod je pripisovaný Indii. Tento olej je ako stvorený pre tých, ktorí majú podráždenú, vysušenú a aknóznu pleť. Navyše sa nemusíte obávať, že Vás po jeho aplikácii bude bolieť hlava. Náš moringový olej je totiž dezodorizovaný, čo znamená, že je zbavený zápachu a je to suchý olej s veľmi rýchlym vstrebávaním.

 

S čím všetkým mi pomôže?

Akých zázrakov je teda schopný? Obsahuje veľké množstvo antioxidantov a cytokiníny, čo je rastlinný hormón, ktorý podporuje obnovu buniek. Jeho aplikáciou na tvár, krk a oblasť okolo očí teda viditeľne redukuje vrásky a výrazne spomaľuje proces starnutia pleti. Vďaka tejto skvelej vlastnosti zrýchlene obnovuje bunky a podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky (čo znamena, že pomáha hojiť rôzne poranenia, ako uštipnutie od hmyzu, odreniny alebo popáleniny). Ak máte problematickú pokožku a problém s akné, tak VENIRA Moringový olej je pre Vás to pravé orechové. Nielen, že vďaka nemu predchádzame tvorbe pupienka, ale tiež redukuje pigmentové škvrny, sťahuje póry, čistí čierne bodky, má antibiotické a protiplesňové účinky, pozitívne pôsobí aj na kožné mykózy, zápaly, ekzémy a iné kožné problémy. Je vhodný pre suchú pleť a účinne upokojuje podráždenú pokožku, ktorú rozjasňuje a revitalizuje.

 

A22

 

 

Ako často ho musím aplikovať?

Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí pipetkou nabrať požadované množstvo oleja, naniesť na vlhkú pleť a jemne premasírovať. Ale pozor! Je dôležité dodržať krok, ktorý obsahuje nanesenie na vlhkú pleť, inak sa olej do pleti poriadne nevstrebe!

 

PS: Našou zárukou kvality VENIRA moringového oleja je jeho tuhnutie pri nízkych teplotách. Pokiaľ ho následne položíme na teplé miesto, tak sa rýchlo stáva opäť plne tekutým. S používaním tohto oleja Vám garantujeme nádhernú pleť bez starostí!

Späť do obchodu