Súťaž o lipozomálny vitamín C - Posilnite svoju imunitu na maximum

Imunita. Dôležitý obranný štít pre naše telo. Imunitný systém nás chráni pred baktériami, vírusmi a rôznym nachladnutím. Teraz, keď prišiel jeseň a teploty vonku prudko klesli, je potrebné doplniť všetky vitamíny, ktoré imunitu posilňujú. Sú to predovšetkým potraviny a doplnky stravy bohatej na vitamín C. Bohužiaľ v citrusových plodoch ako je citrón, pomaranč, ananás atď. Nájdeme len malé množstvo "céčka".

 

Preto odporúčame užívať PRÍRODNÉ doplnky stravy, ktoré ukrývajú potrebnú dennú dávku v kapsuliach. Konkrétne u nášho lipozomálneho vitamínu C stačí užívať len 2 kapsule denne pre splnenie dennej potrebnej dávky céčka. A prečo lipozomálny? Pretože je jednou z najlepšie vstrebateľných foriem vitamínu C. Jeho vstrebateľnosť sa pohybuje až okolo 90%, klasická forma vitamínu C má svoju vstrebateľnosť iba 20%. Vitamín C sa postupne v priebehu niekoľkých hodín uvoľňuje z lipozómového a vďaka tejto forme putuje Vitamín C priamo do krvi. Vitamín C je jeden z najdôležitejších vitamínov pre náš organizmus. Posilňuje imunitu, prispieva k normálnej funkcii nervovej sústavy a tiež chráni naše bunky pred oxidatívnym stresom. Okrem toho sa podieľa na znížení vyčerpania a únavy.

 

My sme si pre vás pripravili súťaž o 3 balenia Venira lipozomálneho Vitamínu C. Súťažiť môžete na našich sociálnych sieťach na Facebooku a InstagramuVyberieme celkom 6 výhercov, 3 na každej sieti. A aké sú podmienky? Do komentáre stačí napísať slovo VENIRA. Už teraz sa tešíme, až urobíme niekomu z vás radosť. Súťaž ukončíme v nedeľu 18.10.2020.

 

Prajeme veľa šťastia!

Späť do obchodu