Objavte kúzlo peelingu

Prajete si vyzerať neustále mlado a mať dokonalú žiarivú pokožku? Tak rozhodne siahnite po peelingu! Tie v sebe totiž obsahujú jemné a maximálne šetrné peelingové čiastočky, ktoré vďaka treniu o našu pokožku pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky a dôkladne čistiť póry. Naša pokožka tak zostane neodolateľne hebká na dotyk!

 

Prečo je dobré peeling používať?

Peeling z pleti, pier alebo pokožky celého tela jemne a maximálne šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky a zároveň ju krásne prekrvuje, regeneruje a vyživuje. Podporuje tak tvorbu kolagénu a eliminuje vznik vrások.

Navyše pomáha našu pleť zbaviť prebytočného kožného mazu, čistiť upchaté póry a pomáha tiež pri problémoch s akné a čiernymi bodkami. Tieto problémy sa totiž bežne vyskytujú práve z dôvodu nedostatočného čistenia pleti. Odstránením prebytočného kožného mazu a odumretých kožných buniek sa navyše ošetrujúce krémy, séra a tonika dostanú do hlbších vrstiev pokožky a pomôžu dokonca aj zvýšiť ich účinnosť.

 

Ako sa peeling používa?

Na jeho aplikáciu nie je absolútne nič ťažké! Peelingy na pleť a pery je dôležité naniesť na dokonale odlíčenú a vyčistenú pleť. Pri telových peelingoch si musíme dať pozor primárne na to, aby sme mali navlhčenú pokožku. V tejto chvíli stačí už len nabrať primerané množstvo peelingu a urobiť si jemnými krúživými pohybmi šetrnú masáž pleti, pier alebo pokožky celého tela. Následne stačí dôkladne opláchnuť vodou a máme hotovo!

 

TIP! Peeling odporúčame používať primárne večer, aby mala pleť dostatok času na oddych a regeneráciu.

 

Sú peelingy vhodné pre všetky typy pleti?

Áno! Pri ich výbere by sme ale mali dbať na veľkosť peelingových čiastočiek a frekvenciu používania. Jedinci s mastnou pleťou si ich môžu dopriať oveľa častejšie ako tí, ktorých trápi suchá pleť. Preto vždy záleží na vašom individuálnom stave pleti.

 

Venira pleťový peeling

O pleť sa treba riadne starať a dopriať jej len to najlepšie, a preto sme vyvinuli náš Venira pleťový peeling pre jej maximálne šetrné čistenie.

 

Jeho jemné 100% prírodné peelingové čiastočky sú tvorené z mletého bambusu, ktorý má skvelé regeneračné účinky. Peeling je navyše obohatený o mandľový a slnečnicový olej, ktorý vo svojej vyváženej kombinácii dokáže úplné zázraky.

 

Najlepšie je na ňom ale to, že sa pri styku s vodou mení na mlieko! Prečo? Je to z toho dôvodu, aby nás pleť po jeho aplikácii nepla a nesťahovala. To podporí aj obsiahnutý glycerín, ktorý plní funkciu prvotriednej hydratačné zložky.

Venira peeling na pery

Trápi vás vysušené a popraskané pery bez života a túžite po dokonale jemných a šťavnatých perách? Ak áno, tak sú pre vás Venira peelingy na pery ako stvorené!

 

Obsahujú totiž 100% prírodné cukrové čiastočky, ktoré majú príjemne upokojujúce účinky. Celkový proces krásne podporí kombinácia mandľového a slnečnicového oleja. Tie vo svojej vyváženej kombinácii zanechajú pery dokonale jemné, regenerované a dokonale hebké na dotyk.

 

Navyše si môžete vybrať hneď z troch úplne vyšperkovaných príchutí – čerešne, melón a kokos!

Venira telový peeling

Neodolateľne hebká pokožka? Áno! Podarilo sa nám totiž vyvinúť úplne dokonalé Venira telové peelingy, a to hneď v 3 božských vôňach, ktoré si zamilujete – sladučký kokos, letnú marhuľu a energickú kávu. Aj do nich sme pridali 100% prírodné peelingové čiastočky, ktoré z pokožky šetrne odstránia všetky odumreté kožné bunky.

 

U väčšiny telových peelingov bývajú ich čiastočky oveľa väčšie ako sú napríklad pri peelingoch na pery alebo na pleť. To znamená, že môžu mať príliš ostré hrany, čo zaváňa problémom. Z tohto dôvodu sme teda naše čiastočky špeciálne zaoblili, a tak sa nemusíte báť, že by bola po jeho aplikácii pokožka príliš podráždená alebo poranená.

 

Do každého z nich sme navyše pridali vyváženú kombináciu hneď niekoľkých blahodarných olejov, ktoré pokožke zaistia prvotriednu hydratáciu a hĺbkovú regeneráciu!

Späť do obchodu