Ako spoznať dehydratovanú pleť?

Nespočet žien i mužov mnohokrát zle odhadne, že je ich pleť dehydrovaná. Domnievajú sa totiž, že dehydratovanú pleť môžu mať iba tí, ktorí trpia suchou pokožkou. Kdeže! S dehydratovanú pleťou sa môžu stretnúť aj tí, ktorí majú zmiešanú, alebo dokonca aj mastnú pleť. Dehydratácia sa hojne prejavuje práve v letných teplotách, kedy sa nám na pleti tvoria šupinky, cítime jemné pnutie a pleť je celkovo oslabená. Toto pnutie sa najvýraznejšie prejavuje vysušením práve po kontakte s horúcim vzduchom a chlórovanou či morskou vodou. Musíte teda uznať, že naša pleť dostáva v lete poriadne zabrať a zaslúžila by si trochu starostlivosti.

 

Ako hydratovať svoju pleť?

- Nezabúdať na riadny prísun tekutín, kedy je doporučované vypiť najmenej 1,5 l vody denne.

- Používať šetrný odličovacie prípravok, ktorý sa hodí k typu vašej pleti.

- Pravidelná aplikácia hydratačného séra s kyselinou hyalurónovou.

 

Ak by ste hľadali priamo prípravok, ktorý obsahuje kyselinu hyaluronovú, dodá pleti skvelú hydratáciu a dokáže ju nádherne rozjasniť, potom sa rozhodne pozrite na naše Venira sérum s BIO kyselinou hyalurónovou a vitamínom C. Aplikácia séra je navyše veľmi jednoduchá, stačí ho dvakrát denne vmasírovať na vyčistenú pleť a máte vyhrané. Sérum je prírodný a je bez parfumácie.

 

a28

 

 

Prečo kyselina hyalurónová?

Toto sérum obsahuje veľa účinných a pre pleť veľmi dôležitých látok. Ako prvý by sme vylúpili kyselinu hyalurónovú, ktorú si dovolím označiť ako úplnú hydratačnú bombu! Molekuly kyseliny hyalurónovej majú jedinečnú vlastnosť, vďaka ktorej na seba vedia perfektne viazať vodu a dokážu precízne vypĺňať medzibunkovú hmotu. Vedeli ste, že púhy jeden gram kyseliny hyalurónovej dokáže v pleti zadržať až niekoľko mililitrov vody? Táto vlastnosť je veľmi dôležitá nielen z hľadiska hydratácie, ale aj v zabraňovaní prejave známok starnutia. S pribúdajúcim vekom totiž výrazne klesá množstvo tejto kyseliny v tele, a tak by sme si ju mali dopriať aspoň jednoduchou aplikáciou tohto séra. Vaša pleť tak nebude ďalej nestrácať svoju elasticitu a bude vyzerať stále mladistvo, vyhladená a pevne.

 

Vitamín C ako čerešnička na torte

Ako výborný doplnok kyseliny hyalurónovej je vitamín C, ktorý je dôležitý nielen v strave. Vďaka nemu dochádza z hľadiska našej pleti k veľmi potrebnému antioxidačnému účinku voči stresu a iným škodlivým látkam. Navyše ako bonus podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je veľmi dôležitý práve pre pevnosť našich tkanív, do ktorých radíme aj pleť. Ľudské telo bohužiaľ nie je schopné si vitamín C samo vyrobiť, teda jeho prísun aplikáciou tohto séra považujeme za absolútnu jednotku.

 

a29

 

 

Veríme, že za pomocou Venira séra s BIO kyselinou hyalurónovou a vitamínom C zatočíte s letnou dehydratovanú pleťou a navždy sa rozlúčite so svojimi šupinkami, pnutím a vaša pleť bude jednoducho očarujúce.

Tip: Toto sérum možno tiež využiť ako báza pod make-up!

Späť do obchodu