VENIRA anti-age očný krém - vzorka 2 ml

Unikátny Venira Anti-Age očný krém pre dokonalú starostlivosť o očné okolie zrelej pleti. Jedná sa o prvotriedny produkt, ktorý obsahuje komplex štyroch navzájom skvele dopĺňajúcich sa olejov, kyseliny hyalurónovej, ružovej vody, MPC™komplexu mliečneho peptidu a morského kolagénu pre veľmi šetrnú a precíznu starostlivosť o očné okolie. Tieto látky vo svojej vyváženej kombinácii podporia štruktúru našej pokožky, eliminujú hĺbku a vznik nových vrások a prispejú k pevnejšej a pružnejšej pleti.

Objem: vzorka o veľkosti 2 ml

Vôňa: kvetinová

Odporúčaný: pre zrelú pleť

Produkt je prírodný.

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 1163
Značka: Venira
1,60 €
Kategória: Vzorky

VŠETKO V JEDNOM! Dokonalý Anti-Age krém na zrelú pleť určený pre veľmi šetrnú starostlivosť o naše očné okolie.

Široké spektrum starostlivo vybraných účinných látok, ktoré napomáhajú vyhladzovať vrásky v očnom okolí a predchádza ich samotnému vzniku. Zároveň dokážu nádherne eliminovať opuchy okolo očí a hydratovať pokožku.


VENIRA anti-age očný krém - vzorka

Kedy a prečo vznikajú prvé vrásky v oblasti očí?

Vrásky. Znamienka krásy čakajúcej na každého z nás, pretože sa jedná o úplne prirodzenú súčasť starnutia našej pleti, ktorá má postupne menej a menej pružnosti. Tá svoju pružnosť primárne stráca preto, že v našej pokožke stále viac ubúdajú dve hlavné látky, ktoré sú práve za vznik vrások zodpovedné – elastín a kolagén.

Prirodzená tvorba kolagénu v našom tele začína klesať už od našich 25. rokov, čo znamená, že približne okolo tohto veku na našej pleti začínajú tvoriť prvé jemné vrásky, ktorých začne naďalej pribúdať a budú sa stále viac prehlbovať.

Čo všetko ale môžeme urobiť pre to, aby sme ich prejavy čo najviac zmiernili? Najlepšie je staviť na hydratáciu, ktorú nám zaistí najmä kvalitná Anti-Age starostlivosť určená priamo pre citlivé očné okolie.

Vyskúšajte Venira Anti-Age očný krém!

Očné okolie je veľmi citlivé, a preto by sme mu mali dopriať veľmi šetrnú a zároveň precíznu starostlivosť. To všetko vám môže dopriať práve Venira Anti-Age očný krém, ktorý bol pre toto citlivé očné okolie špeciálne vyvinutý.

Obsahuje komplex hneď niekoľkých účinných látok v podobe zmesi mandľového, arganového a Inca Inchi oleja obohatené o ružovú vodu. Jeho pýchou je však MPC™, čo je unikátny komplex mliečneho peptidu, ktorý účinne redukuje viditeľné známky starnutia reaktiváciou kožných buniek pleti. Samozrejme sme nemohli zabudnúť ani na povestný morský kolagén, ktorý (ako už vieme) hrá vo vzhľade našej pleti nezastupiteľnú rolu! Tieto účinné látky vo svojej vyváženej kombinácii napomáhajú eliminovať vznik nových vrások v očnom okolí, zmierniť prejavy už vzniknutých vrások a prispieva k rozjasneniu tmavých kruhov pod očami.


Prečo Anti-Age očný krém obsahuje práve komplex mliečneho peptidu?

MPC™ je unikátny komplex mliečneho peptidu, ktorý dokáže precízne redukovať viditeľné známky starnutia reaktiváciou kožných buniek. Štúdie in vivo navyše preukázali, že produkty práve s obsahom MPC™ dokážu spevniť pokožku a zlepšiť jej elasticitu. MPC™ rýchlo a účinne redukuje hĺbku vrások a zlepšuje štruktúru pleti. Navyše je veľmi bohatý aj na peptidy, ktoré dokážu s obnovovaním zrelej pleti doslova zázraky.

VENIRA anti-age očný krém - vzorka
VENIRA anti-age očný krém - vzorka

S čím tento očný krém pomáha?

- Vhodný pre zrelú pleť

- Pomáha vyhladzovať vrásky v očnom okolí

- Predchádza vzniku vrások

- Eliminujú opuchy okolo očí

- Skvele hydratuje

- Precízne regeneruje

- Vyrobené v Českej republike

- Vhodný pre môže aj pre ženy

Aké aktívne zložky očný krém Venira Anti-Age obsahuje?

Kolagén pomáha hydratovať pokožku, pretože má dokonalú schopnosť viazať na seba vodu, čím prispieva k zjemneniu vrások a napomáha k eliminácii ich tvorby.

Ružová voda (z ruže damašskej) nádherne očné okolie zjemní, posilní ho a skvele regeneruje.

Olej z ruže šípkovej dokonale regeneruje zrelú pleť, čím napomáha s hojením drobných jazvičiek a eliminuje výskyt nedokonalostí.

Mandľový olej prispieva k regenerácii pleti, posilňuje ju a dodáva jej potrebnú hydratáciu.

Arganový olej je dokonalý pre veľmi citlivú pleť a je ako stvorený na zrelú pleť. Krásne ju totiž vyhladzuje, zvláčňuje, obnovuje jej vitalitu a chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Inca Inchi olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, a tak je ako stvorený na zrelú pleť, ktoré napomáha s regeneráciou ich kožných buniek a zlepšuje jej pružnosť.

MPC™ je komplex mliečneho peptidu je veľmi bohatý práve na peptidy, ktoré pomáhajú obnovovať zrelú pokožku. Rýchlo a účinne redukujú hĺbku vrások a zlepšuje štruktúru pleti.

Kyselina hyalurónová pleť hĺbkovo hydratuje a regeneruje. Pleť tak zanechá pružnejšiu a pevnejšiu.


Ako sa očný krém nanáša?

Najprv si dokonale odlíčte a vyčistite pleť. Následne na očné okolie naneste zhruba dve pumpičky Venira Anti-Age očného krému a jemne ho vmasírujte.

VENIRA anti-age očný krém - vzorka
VENIRA anti-age očný krém - vzorka

Vyskúšajte našu celú Anti-Age rad!

Vyvinuli sme niekoľko skvele dopĺňajúcich sa produktov pre precíznu a šetrnú starostlivosť o zrelú pleť. Máme tak v ponuke Anti-Age pleťovú vodu a ďalej aj kombináciu troch krémov – dennú, nočnú a tiež očnú. Tie sa stanú Vašou neodmysliteľnou súčasťou rannej aj večernej rutiny! Ako ale tieto produkty spoločne používať?

RANNÁ RUTINA - najprv naneste pleťovú vodu, ktorá z pleti odstráni nečistoty spoločne s nahromadeným mazom, upokojí ju a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Následne aplikujeme malé množstvo očného krému, ktorý necháme zhruba 5 minút vstrebať. Rannú starostlivosť potom zakončíme nanesením denného krému, ktorý pleť vyživí, regeneruje a zaistí ju jej celodennú ochranu.

VEČERNÁ RUTINA - najprv je potrebné pleť dokonale odlíčiť a odstrániť tak z nej všetok make-up a nečistoty. Akonáhle máme hotovo, tak nanesieme pleťovú vodu, ktorá ju upokojí a pripraví na aplikáciu krémov. Ako ďalšie nanesieme na okolie očí očný krém, ktorému necháme zhruba 5 minút na jeho vstrebanie. Nakoniec nanesieme nočný krém, ktorý napomáha primárne stimulovať produkciu kolagénu a eliminovať tvorbu vrások na minimum.


Upozornenie: Na kozmetické použitie. Obsahuje organické suroviny. Dermatologicky testované.

Skladovanie: Skladujte v chlade a tme, pri teplote 12 - 25 ° C, mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu