Starostlivosť o telo

 

AKCIA! Práve teraz máme dopravu zadarmo na absolútnu väčšinu produktov a navyše:

- ku každej objednávke do 40 € je zadarmo vzorka hydratačného denného krému

- ku každej objednávke za viac ako 40 € je zadarmo vzorka hydratačného denného krému a anti-age očného krému

 

Cena

425
1425

Značky

Zobrazených položiek: 22
1452 1 venira krem na ruky
Novinka
4,12 €
1707
22 položiek celkom

Prírodná telová kozmetika

 

Žijete zdravým životným štýlom? Vzhľad vašej kože to na vás okamžite prezradí - je totiž zrkadlom zdravia každého z nás. Ak máte tušenie, že pohľad do toho vášho by veľa radosti nepriniesol, zapracujte na zmene svojich návykov a urobte reformu produktov starostlivosti o telo.

 

 

Starostlivosť o telo začína v sprche

 

Kúpeľový rituál zahŕňajúci aplikáciu sprchového oleja predstavuje formu relaxu a prináša nenahraditeľný pocit osvieženia. Avšak nesprávny postup alebo nešťastne zvolené produkty sa môžu negatívne premietnuť do vzhľadu a kondície vašej pokožky.

 

Oveľa viac ako na konzistenciu produktov sa zamerajte na ich zloženie. Kozmetika musí rešpektovať prirodzené pH pokožky a nevysušovať ju. Aby ste nenarušili ochrannú bariéru kože, sprchujte sa maximálne raz denne a kohútik nastavte na vlažnú teplotu vody.

 

Pri sprchovaní nezabudnite ani intímnu hygienu. Chúlostivé partie majú oproti telu kyslejšie pH, a tak používajte intímny umývací gél, ktorý nenaruší ich prirodzenú obranyschopnosť.

 

 

Starostlivosť o pokožku po sprchovaní

 

Po sprchovaní prichádza čas na hydratáciu a výživu pokožky. Telové mlieko aplikujte vždy bezprostredne po sprchovaní, aby ste eliminovali pnutie pokožky a vznik suchých šupiniek.

 

Trápi vás celulitída? Nenechajte starostlivosť o problémové partie na náhodu! Olej na celulitídu účinne podporuje mikrocirkuláciu krvi, čím redukuje pomarančovú kožu a predchádza jej rozvoju.

 

Pokiaľ sa po kúpeli chystáte na slniečko, nevychádzajte bez opaľovacieho oleja, ktorý zaistí dokonalú ochranu kože a prispeje ku krásnemu a rovnomernému opáleniu.

 

 

Peeling na telo

 

Vaša starostlivosť o telo nebude kompletná, pokiaľ do nej nezahrniete telový peeling, ktorý vašu pokožku zbaví odumretých kožných buniek a zanechá ju dokonale hebkú.

 

Telový scrub používajte 2–3× týždenne. Aplikujte na vlhkú pokožku a jemnými krúživými pohybmi vmasírujte.

 

 

 

 

Späť do obchodu