Séra

Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme! Špeciálne práve teraz:

- ku každej objednávke do 50 € je zadarmo vzorka hydratačného krému na pleť

ku každej objednávke za viac ako 50 € je zadarmo náš BESTSELLER, jahodové gumové medvedíky na vlasy, nechty a pokožku za 19,50 €

 

Cena

2350
12350

Značky

Zobrazených položiek: 8
8 položiek celkom

Prírodné sérum na vlasy, pleť, riasy a obočie

 

Zintenzívniť svoju starostlivosť o vlasy, pleť, riasy a obočie nebolo nikdy jednoduchšie! Stačí svoju ošetrujúcu rutinu obohatiť o sérum obsahujúce vysokú koncentráciu účinných látok. Vďaka tomu dosiahnete rýchlejšie viditeľné výsledky.

 

 

Vlasové sérum

 

Podporte rast svojich vlasov s rastovým sérom na vlasy, ktoré okrem iného prispieva k celkovému zlepšeniu kvality vlasov a upokojeniu podráždenej vlasovej pokožky. Vyskúšať môžete aj vlasové sérum určené na posilnenie vlasového vlákna od korienkov.

 

Aj keď sú vlasové séra skvelým podporným produktom, samé o sebe vás nespasia. Rovnako dôležitý je samotný šampón a kondicionér. Jednotlivé produkty vlasovej kozmetiky vyberajte vždy s ohľadom na typ svojich vlasov a stav vlasovej pokožky.

 

 

Prírodné sérum na pleť

 

Pleťové sérum býva jedným z najmenších produktov starostlivosti o pleť, a pritom s jeho pomocou môžete vyriešiť celý rad kožných problémov od dehydratácie až po akné. Vďaka svojej konzistencii sa totiž penetruje do pokožky lepšie ako pleťový krém.

 

Zloženie séra na tvár je vyvinuté tak, aby riešilo špecifické problémy. Napríklad hydratačné sérum dodáva pleti potrebnú vlhkosť, posilňuje ju a spomaľuje starnutie. Naopak hyalurónové sérum na boj s akné pleť upokojuje, regeneruje, obnovuje jej rovnováhu a zároveň reguluje produkciu kožného mazu na minimum.

 

 

Sérum na riasy a obočie

 

Sú vaše prírodné riasy slabé a svetlé? Máte pocit, že skôr vypadávajú, než aby rástli? Vyskúšajte najlepšie sérum na riasy, po ktorého pravidelnom používaní sa dostavia prvé viditeľné výsledky už za sedem až desať dní.

 

VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia je multifunkčný produkt, vďaka ktorému sa konečne dočkáte rias à la žmurkacia bábika a hustého obočia, o ktorom ste sa do tej doby neodvažovali ani snívať. Obsahuje totiž komplex starostlivo vybraných účinných látok, ktoré prenikajú hlboko do pokožky až ku korienkom, odkiaľ zaisťujú výživu, hydratáciu a regeneráciu rias i chĺpkov obočia.

 

 

Späť do obchodu