Využite aktuálnu dopravu zadarmo a ušetrite ďalších 5% z celého nákupu zadaním kódu SALE5 v 1. kroku nákupného košíka.

Ten najlepší darček pod stromček? Krása a zdravie od Veniry

Po roku opäť nastalo to najkrajšie obdobie v roku. Vianoce. Sviatky pokoja a pohody. Alebo nie? Pre niekoho môže byť naozaj ťažké vybrať tie správne darčeky pre svojich blízkych. Tiež si každoročne lámete hlavu s tým, čo darovať najbližším pod stromček? My vám tento rok poradíme, koho a čím prekvapiť. Darujte ten najkrajší darček - krásu a zdravie.

 

Pre babičku

Venira kolagenové drinky

Babičku iste poteší, keď ju darujete Venira kolagén, ktorý pomáha v boji proti starnutiu, proti vráskam, kĺbom a zlepšuje tiež imunitu a celkovú regeneráciu. A to všetko vďaka obsahu 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu a ďalších 8 účinných látok. Bez cukru, lepku, laktózy a pridanej chémie! Kolagén máme v 7 rôznych príchutiach, keď dvaja kolagény ponúkame v sáčkoch a 5 príchuťou kolagénu sú v dózach. Všetky balenia kolagénu sú na 30 dní.

 

Prečo užívať Venira kolagénový drink?

- jedinečný beauty nápoj s obsahom prémiového hydrolyzovaného kolagénu, skvele chutí

- unikátne zloženie s veľkým obsahom kolagénu

- prispieva k prirodzenému stavu pokožky, nechtov a vlasov

- priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

- napomáha zlepšovať pružnosť pokožky, vyhladenie a zjemnenie vrások

- je bez cukru, takže sa môže piť aj v diétach

 

o1

 

 

Pre mamičku

Venira beauty bag

Mamičku určite potešíte našim beauty bagom. Môžete ju vybrať jeden z troch, ktorý máme na webe a každý z nich obsahuje iné produkty. Beauty bag obsahuje náš TOP produkt kapsule pre krásne vlasy, nechty a pleť. Ďalej jahodový kolagénový drink a šampón buď na podporu rastu vlasov alebo proti vypadávaniu vlasov. Jeden beauty bag potom obsahuje iba naše šampóny - šampón pre podporu rastu vlasov, proti vypadávaniu vlasov a pre suché a poškodené vlasy. Tak ktorý svoje mamičke vyberiete?

 

Čo obsahujú naše beauty bagy?

Beauty bag 1: Kapsule pre vlasy, kolagénový drink, šampón proti vypadávaniu vlasov

Beauty bag 2: Kapsule pre vlasy, kolagénový drink, šampón pre podporu rastu vlasov

Beauty bag 3: Šampón pre podporu rastu, proti vypadávaniu a pre suché a poškodené vlasy

 

Naše beauty bagy práve teraz navyše Zika s hrebeňom a dvoma vzorčeky kolagénových drinkov zadarmo.

 

p1

 

 

Pre priateľku

Venira kapslu pre vlasy, nechty a pleť


Vašu priateľku by určite potešil jeden z našich najlepších produktov. Tým sú kapsule pre krásne vlasy, nechty a pleť. Tie si získali už cez 240 našich zákazníčok a všetky sú moc spokojné. Pri všetkých zákazníčok boli poznať po užívaní kapsúl viditeľné výsledky. Kapsule nabízíma v kúre na 40, 80 alebo 120 dní.

 

Venira pomáha s týmito problémami

Pomalý rast vlasov, nízka kvalita vlasov - vypadávanie, rozštiepené končeky, malý objem vlasov, mastiace sa vlasy, suché vlasy, vlasy poničené zlou úpravou, a pod.

Pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty

Bežné problémy s pleťou - ľahké akné, pupienky, a pod.

Celkovými problémy s vlasmi, nechty a pleťou v období tehotenstva a dojčenia

Problémy s vlasmi, nechty a pleťou spôsobené stresom

 

I2

 

 

Pre kamarátku

Venira pre vlasy, nechty a pleť vo forme kociek

Stavíme sa, že kocky na vlasy vašu kamarátku rozhodne poteší. Máme ich v 4 rôznych príchutiach. Majú podobné zloženie ako naša kapsule pre krásne vlasy, nechty a pleť. Tieto cmúľanie tablety sú úplne bez cukru a ich užívanie si vychutnáte.

 

Venira pre vlasy, nechty a pleť vo forme kostičiek sú cmúľanie tablety, ktoré podporujú rast, lesk a celkové zdravie vlasov. Prispievajú k zdravým a pevným nechtom a ku krásnej a zdravej pleti.

 

Hlavné dôležitou ingredienciou je aktívna látka kolagén, ktorá v kombinácii s vitamínmi (vitamín B5, C, D3, E, biotínom), medi, zinkom prispievajú k pevnosti, pružnosti, vzhľadu a celkovej kvalite pokožky, rovnako ako zdravému stavu nechtov a podporujúce rast, lesk a celkové zdravie vlasov.

 

Balenie obsahuje 120 kociek bez cukru.

 

P3

 

 

Pre manžela

Venira magnézium

Magnesium. Jeden z najviac dôležitých minerálov pre celé telo. Týmto darčekom rozhodne potešíte nielen svojho manžela. Magnézium okrem iného prispieva k správnej funkcii psychiky. A že to je niekedy s nami babami o nervy, že? Venira magnézium je v jednej z najlepšie vstrebateľných foriem horčíka, čo je po užívaní poznať na psychickom aj fyzickom stave človeka.

 

Venira magnézium

Horčík s najlepšou vstrebateľnosťou na trhu. Je nepostrádateľnou súčasťou každej bunky ľudského tela a využijú ho ako svaly, tak i náš mozog.

V ľudskom organizmus je spúšťačom viac ako 300 biochemických procesov. Pomáha znižovať únavu a stres, posilňuje nervový systém, napomáha k sústredeniu a k celkovej psychickej pohode. Je vhodný proti svalovým kŕčom a dokonca môže pomôcť s nespavosťou.

U Venira magnézia (vo forme bisglycinátu horečnatého) sa vstrebateľnosť pohybuje okolo 80%.

 

magnesium

 

 

Pre priateľa

Venira multivitamín

Zdravie na prvý mieste. Vždy. Preto je Venira multivitamín skvelým darčekom pre priateľa, ale vlastne aj pre kohokoľvek iného. Venire multivitamín obsahuje tie najlepšie látky v tých najlepších formách a jeho zloženie je naozaj komplexný tak, aby prispieval k psychickému aj fyzickému zdraviu.

 

Tento multivitamín obsahuje neuveriteľných 31 účinných látok! A ponúka tak širokú škálu vitamínov a minerálov pre vaše zdravie, imunitu a energiu.

 

Posilnite svoju imunitu na maximum a chráňte sa pred nežiaducim nachladnutím a vírusy.

Venira multivitamín je určený pre všetky ženy aj mužov, ktorí sa chcú starať o svoje zdravie, imunitu a energiu. Obsahuje široké spektrum tých najlepších foriem vitamínov a minerálov. Multivitamín je doplnok stravy, ktorý by sme mali užívať na dennej báze

 

multivitmain

Späť do obchodu