VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, 300 ml lesné plody

Ten najlepší nápoj na cesty pre starostlivosť o vlasy, nechty a pleť s ďalšími benefitmi pre celkový organizmus. Vytvorili sme jednorazové kolagénové drinky vo veľkosti 300 ml, ktoré obsahujú prémiový 100% bioaktívny hydrolyzovaný kolagén a ďalších 8 účinných látok pre ešte dokonalejšie vlasy, nechty a pleť.

Produkt je prírodný, zdravotne nezávadný a bez cukru, lepku a laktózy, sladený steviou.

Môžeme doručiť do:
12.10.2022
Skladom
Kód: 485
Značka: Venira
2 € –11 % 1,78 €
Kategória: Produkty
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, 300 ml  lesné plody
Akcia
2 € –11 %

Instantný kolagenový nápoj bez cukru, ktorý sa postará o krásu a zdravie každej ženy.

Vytvorili sme doslova beauty nápoj, ktorý podporuje výživu vlasov, nehtov a pleti a okrem toho obsahuje mnoho ďalších benefitov pre celkový organizmus. Pomáha v boji proti starnutiu, proti vrškám, kĺbovým a zlepšuje tiež imunitu a celkovú regeneráciu. A to všetko vďaka obsahu 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu a ďalších 8 účinných látek v každom jednom sáčku! Bez cukru, lepku, laktózy a pridané chémie!


VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, 300 ml

Kým Venira kapsle si už našly celú radu spokojných zákazníkov, táto nová varianta je vo forme instantného prášku má všetky predpoklady pre úspech. Jeho hlavná výhoda je vysoká jednorázová dávková kolagenu, ktorá je nezbytnou stavebnou súčasťou prémiových tkanív a významnou složkou ovplyvňujúcou vzhľad našej pokožky, kvalitu vlasov, nehtov i zubov a vnímame ju aj bez bolesti - teda za zdravé kĺby a vazy. Hydrolyzovaný kolagen je zároveň ideálnym zdrojom aminokyseliny a peptidu, ktorý je pre telo ľahko dostupné a ktorý organizmus následne využije pro tvorbu vlastného kolagenu.

Vedeli ste, že kolagen je najviac zastúpenou bielkovinou v našom tele? Bohužiaľ od 25. roku života jeho vlastná produkcia v tele klesá a jeho pokles sa negatívne odráža predovšetkým v kvalite pleti, vlasov a nehtů. Od 40 let je produkcia kolagenu zastavená úplne. Nedostatky kolagenu sa okrem zhoršeného stavu vlasov, nehtů a pleti dotýkajú aj oslabenia svalstva, zníženia pružnosti šlach, zníženia tlmenia kĺbov. Nedostatok potom ďalej aj vznik vrások a celulitídy.

Je tak určite na mieste jej telo dodávat a najlepšie v hydrolyzovanej podobe, teda čiastočne rozštiepená forma pre lepšiu vstrebateľnosť.

Prečo jej odporúčame?

- jedinečný beauty nápoj s obsahom prémiového hydrolyzovaného kolagén

- zloženie s veľkým obsahom kolagenu a ďalších 8 látok

- k prirodzenému stavu pokožky, bez vlasov

- pôsobí proti starnutiu organizmu, podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom

- napomáha zlepšovať elasticitu pokožky, vyhladzuje a zjemňuje vrásku

- pomáha zlepšovať imunitu a imunitný systém

- je bez cukru, takže sa môže piť i v dietách a skvele chutná

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, 300 ml
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, 300 ml

Ďalšie zložky obsiahnuté v tomto nápoji a ich výhody:

Zinek - je nevyhnutný pre údržbu normálneho stavu vlasov, pokožky a kostí. Zároveň tiež prispieva k normálnej syntéze DNA a má vplyv na metabolizmus vitamínu A.

Vitamín C - je hlavnou látkou, ktorá pomáha pri vstrebaní a produkcii kolagénu v tele. Tiež tiež funguje systém, pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania a zvyšuje vstrebávání železa.

Niacín - prispievate ku zníženiu únavy a vyčerpania.

Riboflavín - pomáha udržiavať pokožku v normálnom stave a tiež prispieva k zníženiu únavy.

Kyselina listová - je dôležitá pre tvorbu aminokyselin, teda základných stavebných kameňov pre tvorbu kolagénu.

Vitamín B6 - prispieva k normálnej tvorbe cysteinu - sirné aminokyseliny prítomné v bielkovinovej keratíne, ktorá je nezbytnou súčasťou pokožky, vlasov a vlasov.

Prečo vepřový kolagén?

Je to kolagén, ktorý sa najviac podobá bielkovinám v ľudskom tele. Jeho účinok je veľmi rýchlo viditeľný jak na pleti (je pevnejšia a hydratovaná), vlasech (nevypadávajú a neláme sa) a nehtech (neláme sa a netrepí).

Hydrolyzovaný veprový kolagén má dva hlavné účinky, a to na pohybový aparát a na celkový vzhľad a zdravie pokožky. Tento typ kolagenu vracia pleti pružnost, svieži a mladistvý vzhľad, pretože zpomaluje starnutie pokožky. Kolagen podporuje pokožku zasíťovaním a zpevňuje previslá vlákna na tvári, ale tiež na celom tele, a tým dochádza k vypnutiu vrásčitej kože.

A prečo zrovna hydrolyzovaný?

Hydrolyzovaný kolagen je veľmi dobre rozpustný vo vode a veľmi dobre sa vstřebává. Jeho ďalšou výhodou je schopnosť stimulovať bunky ke zlepšení syntézy kolagenu II. typu.

Kolagen pomáha redukovať vrásky a spomaľuje ich tvorbu. Pomáha získať lepšiu elasticitu pokožky – zjemňuje vrásky, pomáha s odstránením strií a celulitídy. Zlepšuje kvalitu, hustotu a vlasy a bráni ich vypadávaniu a zvyšuje pevnosť a odolnosť proti lámaniu a trepeniu.

VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, 300 ml
VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, 300 ml

Dávkovanie: Užívajte 1 nápoj denne.

Príchuť: pomaranč

Odporúčania: chlazený chutná ešte lepšie!

Je možné Venira drink užívať v tehotenstve, alebo pri kojení? Venira drink je prírodný a zdravotne nezávadný a jeho užívanie v období tehotenstva a kojenie je možné, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Je to z dôvodu, že každý doplnok stravy by sa v týchto obdobiach mal najskôr konzultovať vzhľadom na individualitu každej maminky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: