VENIRA magnézium shot - vzorka pomaranč, 25 ml

Venira magnézium shots obsahujú tekutú dávku horčíka v jednej z najlepšie vstrebateľných foriem. Tento prvotriedny doplnok stravy ponúka horčík vo forme bisglycinátu horečnatého. Vďaka malej praktickej ampulke môžete mať magnézium vždy pri sebe a kedykoľvek si dopriať 100% dennú odporúčanú dávku elementárneho horčíka v jednom shotu. Venira magnézium shots maju sladkú pomarančovú príchuť a sú sladené stévií, takže sa nemusíte báť žiadneho pridaného cukru.

 

Jedná sa len o jednu ampulku z balenia (vzorka). Ampulka obsahuje 375 mg horčíka. 

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Skladom
Kód: 307
Značka: Venira
1,60 € –38 % 1 €
Kategória: Vzorky
VENIRA magnézium shot - vzorka  pomaranč, 25 ml
Akcia
1,60 € –38 %

Venira magnézium shots obsahujú 100% dennú odporúčanú dávku elementárneho horčíka v jednej ampulke.

Horčík je jedným z najdôležitejších minerálov pre naše telo a využijú ho teda ako svaly, tak i náš mozog. Zúčastňuje sa 360 biochemických reakcií a závisí na ňom takmer všetky telesné systémy. Napomáha k lepšej koncentrácii, psychickej pohode a je vhodný proti svalovým kŕčom.

Toto magnézium navyše obsahuje vitamín B6, ktorý napomáha k lepšiemu vstrebávaniu horčíka do tela.


VENIRA magnézium shot - vzorka

Prečo by ste mali užívať Venira magnézium?

Pýtate sa prečo je horčík pre vás tak dôležitý, keď na sebe nepozorujete jeho nedostatok? To môže byť len zdanie. Nedostatok horčíka má rôzne príznaky. Vypijete niekoľko káv denne a rovnako to na vás nemá povzbudzujúci účinok? Ste podráždenie a zle spíte? V práci sa nedokážete na nič sa sústrediť a ste často unavení? Cítite sa nervózne a prepadajú vás svalové kŕče? Možno si to ani neuvedomujete, ale za týmto všetkým môže stáť nedostatok horčíka.

Horčík sa totiž ako jeden z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele podieľa na zníženie miery únavy a svalových kŕčov, pomáha k psychickej pohode a posilňuje nervovú sústavu, napomáha k lepšiemu sústredeniu a zároveň vám horčík môže pomôcť zlepšiť kvalitu spánku.

Na trhu sa síce vyskytuje množstvo doplnkov stravy, ktoré síce obsahujú vysokú dávku horčíka, avšak s veľmi nízkou vstrebateľnosťou. Pri klasických "lacnejších" foriem horčíka je obvykle vstrebateľnosť maximálne 4%, zvyšok je z nášho tela vylúčené. U Venira magnézium shots (vo forme bisglycinátu horečnatého) sa vstrebateľnosť pohybuje okolo 80%. Obsahuje 100% dennú dávku elementráního horčíka. K vstrebávanie napomáha aj vitamín B6, ktorý je súčasťou nášho Venira magnézia.

Aké sú výhody horčíka v tekutej forme? 

Jednou z výhod je, že tekutá forma nášho magnézia má lepšiu vstrebateľnosť ako kapsule. To sa hodí v prípade, že potrebujete akútne doplniť veľké množstvo magnézia naraz. Takáto situácia môže nastať napríklad pri fyzickej aktivite, kedy vás náhle prepadne únava, malátnosť alebo svalové kŕče. Venira magnézium shots v tekutej forme je prvá pomoc v prípade, keď ste viac v strese pred dôležitou skúškou alebo životnou zmenou a vaše potreba magnézia sa pri takomto psychickom vypätí zvyšuje. Shoty sa dobre konzumujú a majú sladkú príchuť pomaranča. Navyše sú sladené stéviou, a tak sú bez pridaného cukru.

Podľa dostupných informácií chýba horčík cca obyvateľov (Viac tu).

VENIRA magnézium shots obsahuje vysoko vstrebateľný horčík (bisglycinát horečnatý). Jeho súčasťou je aj vitamín B6, ktorý tiež podporuje zrýchlenie jeho vstrebávanie.

VENIRA magnézium shot - vzorka
VENIRA magnézium shot - vzorka

Prečo horčík vo forme bisglycinátu horečnatého?

Je jednou z najlepšie vstrebateľných foriem horčíka. Táto forma horčíka má upokojujúce a regeneračné účinky. Znižuje stresový hormón kortizol a tým pádom zvyšuje odolnosť voči stresu a napomáha k väčšej psychickej pohode. Oproti iným formám nedráždi žalúdok a pri odporúčanej dennej dávke (1 ampulka) nemá laxatívne účinky. Horčík bisglycinát napomáha k lepšej kvalite spánku a je vhodný proti svalovým kŕčom.

Venira magnézium shots vo forme bisglycinátu horečnatého je správnou voľbou pre zvýšenie odolnosti voči stresu a vy sa tak nemusíte báť o svoje psychické a fyzické zdravie.

Táto forma horčíka neobsahuje žiadne éčka.

Horčík vo forme bisglycinátu má vysokú biodostupnosť (vstrebateľnosť). Je to dané tým, že glycín funguje pre horčík ako štít a chráni ho. To je oproti iným formám horčíka veľkou výhodou. Horčík je teda dopravený až do tenkého čreva odkiaľ sa uvoľňuje do tela.

Pre koho je produkt vhodný?

Vhodný po fyzickej aktivite - upokojuje nervovú sústavu a napomáha regenerácii svalov.

Vhodný pri bolestiach hlavy, únave, psychickom vypätí a zápaloch.

Vhodný pre reguláciu svalovej a nervovej rovnováhy

Vhodný pre osoby trpiace tetániou.

Vhodný pre osoby náchylné k lámaniu vlasov a nechtov.

Vhodný pre diabetikov.

Vhodný pri psychickej námahe (z dôvodu zníženia kortizolu).

 

Ďalej magnézium pomáha:

- zmierňovať úzkosť a depresia

- pomáha znižovať telesný tuk

- napomáha s celkovým zdravím a psychickou pohodou

- zlepšuje kvalitu spánku

- zlepšuje pamäť

VENIRA magnézium shot - vzorka
VENIRA magnézium shot - vzorka

Aké sú možné príznaky nedostatku horčíka?

- Podráždenosť a nervozita

- Zlá nálada a depresie

- Častá únava a zlá kvalita spánku

- Svalové kŕče a časté bolesti hlavy

- Problémy s koncentráciou

- Vypadávanie vlasov, lámavosť nechtov a vlasov

- Náchylnosť k stresu

- Búšenie srdca

Koľko shotov môžem vypiť za jeden deň?

Odporúčaná a 100% denná dávka je jedna ampulka za 1 deň.

Môžu tento produkt užívať tehotné a dojčiace ženy?

Áno magnézium môžu užívať tehotné a dojčiace ženy, ale až po konzultácii s lekárom. 

Môžem vypiť celú ampulku naraz alebo si mám dávku rozdeliť?

Môžete vypiť celú ampulku naraz. Magnézium vo forme bisglycinátu horečnatého je veľmi dobre vstrebateľné a dávka je prispôsobená tak, aby ste mohli vypiť ampulku naraz.

VENIRA magnézium shot - vzorka


Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu