VENIRA beauty bag soľ do kúpeľa, marhuľový telový peeling, kokosový peeling na pery

Nádherná darčeková sada pre chvíle pohody a krásy, ktorá poteší každú ženu!

Balíček obsahuje:

Venira soľ do kúpeľa s famóznou kvetinovo-citrusovou vôňou, ktorá je skvelým pomocníkom na zmiernenie napätia, stresu a únavy (480 g).

Venira telový peeling s marhuľovou vôňou, ktorý tvorí kombinácia 4 blahodarných olejov s malými cukrovými čiastočkami (200 g).

Venira peeling na pery s kokosovou vôňou a obsahom dokonalej kombinácie mandľového a slnečnicového oleja (15 g).

Môžeme doručiť do:
6.10.2022
Skladom
Kód: 740
Značka: Venira
33,10 €
Kategória: Produkty

Nádherná darčeková sada pre chvíle pohody a krásy, ktorá poteší každú ženu!

VENIRA beauty bag

VENIRA soľ do kúpeľa


Blahodarná kúpeľová soľ s obsahom himalájskej a morskej soli, ktorá je obohatená o levanduľový olej a citrónovú trávu vytvorí s jedinečnou kombináciou sušených lístkov levandule, ruže, nechtíka lekárskeho a jazmínu nezabudnuteľnú chvíľku odpočinku.

Kombinácia himalájskej a morskej soli s citrónovou trávou dokážu podporiť cirkuláciu krvi v našom organizme, a tak nám pomôžu uvoľniť napätie po náročnom dni alebo športovom výkone. Celkové účinky pozdvihne aj obsiahnutý levanduľový olej! Ten sme sa rozhodli pridať práve z toho dôvodu, že má pre naše telo skvelé regeneračné účinky.

Príjemnú kvetinovo-citrusovú arómu pozdvihne aj obsiahnutá kombinácia sušených lístkov hneď 4 prvotriednych byliniek! Tie sa postarajú o perfektnú harmonizáciu tela i mysle. Všetky dôležité minerály pokožka ľahko vstrebe a zanechajú ju krásne vyživenú a dokonale hebkú na dotyk.

K čomu soľ prispieva?

- má relaxačné účinky

- harmonizuje telo i myseľ

- prispieva k upokojeniu

- zmierňuje stres a únavu

- prispieva k regenerácii organizmu

- podporuje uvoľnenie unavených svalov

- stará sa o pokožku

- vhodná pre jedincov s problémy kože (ekzémy, plesne)

Ako sa soľ do kúpeľa používa?

Nasypte zhruba 2 polievkové lyžice soli do kúpeľa s teplou vodou. Počkajte, kým sa soľ vo vode úplne rozpustí a užite si svoju ničím nerušenú chvíľku odpočinku a zaslúženého relaxu.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo relaxačná soľ do kúpeľa obsahuje?

Himalájska a morská soľ majú antiseptické a tonizačné účinky. Dokážu vo svojej kombinácii krásne podporiť cirkuláciu krvi, čím uvoľnia napätie a urýchlia regeneráciu po športovom výkone. Pokožku zanechajú krásne jemnú, pretože z nej pomôžu odstrániť všetky odumreté bunky.

Citrónová tráva má dokonalé účinky nielen pre našu pokožku, ale aj unavené svalstvo, pretože podporuje činnosť krvného obehu, a tak pomáha zmierniť opuchy nôh. Jej príjemná citrusová aróma navyše krásne upokojuje myseľ, dokáže zlepšovať náladu a zmierňuje podráždenie.

Levanduľový olej a sušené kvety levandule majú tri hlavné vlastnosti! Levanduľa je totiž protizápalová, antiseptická a antibakteriálna. Podporuje tvorbu nových kožných buniek, takže má skvelé regeneračné a hojivé účinky. Jej krásna vôňa navyše dokáže skvele harmonizovať myseľ.

Okvetné lístky ruží pomáhajú na zmiernenie stresu a účinne prispievajú k zlepšeniu nálady. Navyše pomáha aj na zmiernenie ekzémov.

Jazmín prispieva k stimulácii limbického systému.

Nechtík lekársky je antibakteriálny, antiseptický a výrazne antioxidačný. Má teda na pokožku niekoľko blahodarných účinkov – krásne upokojuje, regeneruje a chráni ju pred možným poškodením.

POZOR! Pri vypúšťaní vane dajte do odtoku sitko, aby zachytilo všetky čiastočky sušených bylín. Predídete tak prípadnému upchatiu vodovodného potrubia.

Prečo je dobré telový peeling používať?

Peelingy majú jednu skvelú vlastnosť, a to že obsahujú drobné čiastočky, ktoré dokážu pokožku nádherne prekrviť a veľmi šetrne z nej odstrániť vrchnú vrstvu odumretých kožných buniek so všetkými ďalšími nečistotami, ktoré sa na nej nachádzajú. Tieto odumreté bunky a nečistoty by totiž bránili v absorbovaní dôležitých látok z našich ošetrujúcich telových krémov. Vďaka ich odstráneniu zostane pokožka krásne jemná a dokonale hebká na dotyk.

Vyskúšajte Venira marhuľový telový peeling!

Náš Venira exkluzívny telový peeling obsahuje 100% prírodné cukrové čiastočky, ktoré sa postarajú o to, aby bola pokožka dokonale prekrvená a veľmi jemne a šetrne z nej odstráni všetky odumreté kožné bunky a tiež nečistoty.

Čiastočky nášho peelingu sú navyše zaoblené, teda nemajú príliš ostré hrany, a tak sa nemusíte obávať, že by bola pokožka po aplikácii príliš podráždená alebo dokonca poranená. O jej následnú starostlivosť sa postará vyvážená kombinácia hneď 4 blahodarných olejov – marhuľový, slnečnicový, mandľový a taktiež kukuričný. Tie pokožke zaistia prvotriednu hydratáciu, výživu a tiež hĺbkovú regeneráciu! Navyše si vás okamžite podmaní nielen jeho dokonalé účinky, ale aj úplne skvelá marhuľová vôňa!

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo všetko tento telový peeling dokáže?

- Precízne odstráni všetky odumreté bunky

- Vyživuje, hydratuje a hĺbkovo regeneruje

- Má antioxidačné účinky

- Pripraví pokožku na následnú starostlivosť

- Nevysušuje

- Zanechá pokožku dokonale hebkú na dotyk

- Obsahuje jemné 100% prírodné čiastočky z trstinového cukru

- Obsahuje niekoľko blahodarných olejov

Čo Venira marhuľový telový peeling obsahuje?

Cukrové čiastočky odstránia z pokožky všetky odumreté kožné bunky.

Mandľový olej obsahuje mnoho prospešných látok, minerálov a vitamínov (napríklad A, E a K)! Vďaka tomu má olej skvelé antioxidačné a protizápalové účinky, krásne regeneruje a posilňuje pokožku a pomáha zabraňovať jej dehydratácii. Je vhodný aj na pokožku náchylnú k ekzémom.

Marhuľový olej má úplne skvelé zloženie! Obsahuje totiž mastné kyseliny a širokú škálu vitamínov – napríklad A, E, B15 a napríklad aj B17. To znamená, že pokožku dokonale vyživí a dodá jej dokonale žiarivý vzhľad.

Slnečnicový olej má pre našu pokožku mnoho blahodarných účinkov - upokojuje, zjemňuje, vyhladzuje. Funguje aj ako antioxidant, a tak pokožku chráni pred oxidatívnym stresom. Navyše sa veľmi rýchlo vstrebáva a dokáže preniknúť až do hĺbky pokožky!

Kukuričný olej pokožku po aplikácii peelingu dokonale upokojí, vyživí a pomôže s jej regeneráciou.

Vitamín E má funkciu skvelého antioxidantu, ktorý chráni naše kožné bunky pred ich poškodením a dokáže spomaliť proces starnutia.

Betakarotén chráni pokožku pred predčasným starnutím a napomáha s jej spevnením.

VENIRA beauty bag

Ako sa telový peeling aplikuje?

Naneste primerané množstvo peelingu na vlhkú pokožku a urobte jemnými krúživými pohybmi krátku masáž celého tela. Dbajte na to, aby ste pri použití peelingu na pokožku príliš netlačili. Nakoniec ho dôkladne opláchnite.


Koľkokrát týždenne sa peeling aplikuje?

Peeling odporúčame aplikovať ideálne 2 – 3x týždenne. Záleží však na vašej individuálnej potrebe.


Nebudú jeho čiastočky ostré?

Nemusíte sa obávať. Hrany peelingových čiastočiek sú špeciálne zaoblené, a tak nebude pokožka po jeho použití podráždená.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Ako funguje peeling na pery?

Mikročiastočky cukru jemne odstraňujú vrchnú vrstvu odumretej pokožky z našich pier tým, že sa trením o pery postarajú o ich dokonalé vyčistenie a prevoňanie.

Použitie 100 % prírodných cukrových častíc v peelingu bolo na začiatku vývoja tohto výrobku jasnou voľbou, pretože majú skvelé upokojujúce účinky. A suché a popraskané pery to potrebujú ako soľ. Kombinácia mandľového a slnečnicového oleja má navyše celý proces nádherne vylepšiť a zanechať pery dokonale jemné na dotyk.

Mandľový olej navyše dokáže pery dokonale zregenerovať, posilniť a účinne zabrániť ich dehydratácii. Slnečnicový olej upokojuje, zjemňuje, vyhladzuje a chráni pery pred stratou ich prirodzenej pružnosti.

Aké sú jeho výhody?

- Obsahuje 100 % prírodné cukrové častice

- Obsahuje kombináciu mandľového a slnečnicového oleja

- Presne odstraňuje všetky odumreté bunky z pier

- Zanecháva pery dokonale vyčistené, regenerované a šťavnaté

- Stará sa o suché a popraskané pery bez života

- Pripraví pery na následnú starostlivosť alebo nanesenie rúžu

- Vhodné aj pre veľmi suché pery

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Aké zložky obsahuje peeling?

Cukor z pier odstráni všetky odumreté bunky. Má skvelé regeneračné a upokojujúce účinky.

Mandľový olej má antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Dokonale regeneruje a posilňuje pokožku a zabraňuje jej dehydratácii. Je vhodný aj pre pokožku so sklonom k ekzémom.

Slnečnicový olej má upokojujúce, zjemňujúce, vyhladzujúce a protizápalové účinky, pôsobí ako antioxidant, chráni pokožku pred stratou pružnosti a pevnosti.

Ako používať peeling?

Vezmite potrebné množstvo peelingu na pery a naneste ho na navlhčené pery. Potom krúživými pohybmi masírujte pery. Nakoniec opláchnite peeling z pier vodou.
 

Koľkokrát týždenne by som mal používať peeling?

Vždy aplikujte peeling podľa svojich individuálnych potrieb. Odporúčame ho však používať približne 1 - 3x za týždeň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: