VENIRA beauty bag PREMIUM kolagénový drink jahoda-limetka + PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť + gumové medvedíky pre vlasy

HIT tohtoročných Vianoc! Naše najobľúbenejšie produkty pre komplexnú starostlivosť o vlasy, nechty a pleť, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa!

Balíček obsahuje:

Venira PREMIUM kolagénový drink jahoda-limetka s 8000 mg hydrolyzovaného kolagénu, kyselinou hyalurónovou a ďalšími účinnými látkami v každej dávke (30 dávok).

Venira PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť s neuveriteľnými 20 látkami v každej kapsule a vylepšeným zložením (80 kapsúl na 40 dní).

Venira gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť a jahodovou príchuťou so 14 látkami, vrátane kolagénu (60 medvedíkov na 30 dní).

Môžeme doručiť do:
12.10.2022
Skladom
Kód: 743
Značka: Venira
94,22 € –11 % 83,86 €
Kategória: Produkty
VENIRA beauty bag  PREMIUM kolagénový drink jahoda-limetka + PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť + gumové medvedíky pre vlasy
Akcia
ZADARMOZADARMO 94,22 € –11 %

HIT tohtoročných Vianoc! Naše najobľúbenejšie produkty pre komplexnú starostlivosť o vlasy, nechty a pleť, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa!

VENIRA beauty bag

Prečo užívať kolagénový drink?

Jeho hlavnou výhodou je vysoká jednorazová dávka prémiového kolagénu, ktorý je nevyhnutnou stavebnou súčasťou spojivových tkanív a dôležitou zložkou ovplyvňujúcou vzhľad našej pokožky, kvality vlasov, nechtov i zubov a vďačíme jej za pohyb bez bolesti – teda za zdravé kĺby a väzy. Hydrolyzovaný kolagén je taktiež ideálnym zdrojom aminokyselín a peptidov, ktoré sú pre telo ľahko dostupné a ktoré organizmus následne využije na tvorbu vlastného kolagénu.

Vedeli ste, že kolagén je najviac zastúpenou bielkovinou v našom tele? Bohužiaľ od 25. roku života jeho vlastná produkcia v tele klesá a jeho pokles sa negatívne odráža predovšetkým v kvalite pleti, vlasov a nechtov. Od 40 rokov je produkcia kolagénu zastavená úplne. Nedostatok kolagénu sa okrem zhoršeného stavu vlasov, nechtov a pleti odráža aj v oslabení svalstva, znížení pružnosti šliach, znížení trenia v kĺboch. Nedostatok potom ďalej spôsobuje aj vznik vrások a celulitídy.

Je tak určite na mieste ho telu dodávať a najlepšie v hydrolyzovanej podobe, teda čiastočne rozštiepené forme pre lepšiu vstrebateľnosť.

Prečo užívať Venira PREMIUM kolagénový drink?

- obsahuje naozaj vysoké množstvo hydrolyzovaného kolagénu, celkom 8000 mg!

- unikátne zloženie s vysokým obsahom kolagénu a navyše ešte ďalšími 10 látkami!

- prispieva k prirodzenému stavu pokožky, nechtov a vlasov

- priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

- napomáha zlepšovať pružnosť pokožky, vyhladenie a zjemnenie vrások

- pomáha zlepšovať imunitu a imunitný systém

- je bez cukru, takže sa môže piť aj v diétach

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Ďalšie zložky obsiahnuté v tomto drinku a ich výhody:

Tento kolagénový nápoj obsahuje okrem hydrolyzovaného kolagénu navyše 10 účinných zložiek, ktoré sa podieľajú na vašu kráse a zdraví. Oproti iným našim kolagénovým drinkom je tento obohatený ešte o Selén a D-Biotín.

Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov.

D-Biotín prispieva k udržaniu zdravej pokožky a vlasov.

Zinok - je nevyhnutný pre udržiavanie normálneho stavu vlasov, pokožky, nechtov a kostí. 

Vitamín C - je dôležitou látkou, ktorá pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele. Rovnako tiež ovplyvňuje imunitný systém, pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania a zvyšuje vstrebávanie železa.

Fiboflavin - pomáha udržiavať pokožku v normálnom stave a tiež prispieva k zníženiu únavy.

Kyselina listová - je dôležitá pre tvorbu aminokyselín, teda základných stavebných kameňov pre tvorbu kolagénu.

Vitamín B6 - prispieva k normálnej tvorbe cysteínu - sírne aminokyseliny prítomné v bielkovine keratínu, ktorá je nevyhnutnou súčasťou pokožky, vlasov i nechtov.

Prečo bravčový kolagén?

Je to kolagén, ktorý sa najviac podobá bielkovine v ľudskom tele. Jeho účinok je veľmi rýchlo viditeľný ako na pleti (koža je pevnejšia a hydratovaná), vlasoch (nevypadávajú a nelámu sa) a nechtoch (nelámu sa a nestrapkajú).

Hydrolyzovaný bravčový kolagén má dva hlavné účinky, a to na pohybový aparát a na celkový vzhľad a zdravie pokožky. Tento typ kolagénu vracia pleti pružnosť, sviežosť a mladistvý vzhľad, pretože spomaľuje starnutie pokožky. Kolagén podporuje pokožku zasíťováním a spevňuje previsnutá vlákna na tvári, ale aj na celom tele, a tým dochádza k vypnutiu vráskavej kože.

A prečo práve hydrolyzovaný?

Hydrolyzovaný kolagén je veľmi dobre rozpustný vo vode a veľmi dobre sa vstrebáva. Jeho ďalšou výhodou je schopnosť stimulovať bunky k zvýšenej syntéze kolagénu II. typu.

Kolagén pomáha redukovať vrásky a spomaľuje ich tvorbu. Pomáha získať lepší elasticitu pokožky - zjemňuje vrásky, pomáha s odstránením strií a celulitídy. Zlepšuje kvalitu, hustotu a rast vlasov a bráni ich vypadávaní a zvyšuje pevnosť a odolnosť nechtov proti lámaniu a štiepeniu.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo sú Venira kapsule pre vlasy, nechty a pleť?

Venira kapsule sa vyznačujú vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivové tkanivo, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľadu pokožky, vlasov a nechtov. Kým najznámejšie konkurenčné produkty obsahujú 16, 10, alebo len 6 účinných zložiek, nová PREMIUM Venira je zložená z 20 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty. Patrí tak nekompromisne medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu. 

Vedeli ste, že veľmi časté problémy s kvalitou pleti, vlasov i nechtov, ktoré sa dnes v populácii vyskytujú, sú práve spôsobené nedostatočnou výživou pokožkové tkaniva?

Venira poskytuje pleti vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a kyseliny hyalurónovej, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad. Receptúra ďalej obsahuje komplex 3 aminokyselín.

Venira pomáhá s týmito problémami

- Pomalý rast vlasov, nízká kvalita vlasov - vypadávanie, rozštiepené končeky, malý objem vlasov, mastiace sa vlasy, suché vlasy, vlasy zničené zlou úpravou, apod.

- Pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty

- Bežné problémy s pleťou - ľahké akné, vyrážky, apod.

- Celkové problémy s vlasmi, nechty a pleťou v období tehotenstva a dojčenia - kapsule môžu užívať, po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom, aj tehotné a dojčiace mamičky.

- Problémy s vlasmi, nechtami a pleťou spôsobené stresom kedy kvôli stresu telo nedostatočne prijíma vitamíny z prirodzenej stravy.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo je nové?

zloženie má najnovšie 20 účinných látok v každej kapsuli, miesto 19 účinných látok.

- veľkosť kapsule zostala rovnaká, nemusíte sa báť, že by s viacerými látkami bola väčšia

- po ročnom vývoji, zisteniach a skúšanie sme pridali novú účinnú látku Astaxantín, ktorá zvlášť napríklad v Spojených štátoch amerických patrí prelomové látky v oblasti osobnej starostlivosti a patrí medzi najlepšie antioxidanty

- v novom prémiovom zložení zostala aj látka Saw palmetto (Serenoa repens), ktorá má vplyv na rast vlasov

- a to najlepšie, s novým zložením sme zaznamenali ešte vyššiu efektivitu v raste a celkovej kvalite vlasov

- denne sa opäť užívajú 2 kapsule (1 ráno a 2 večer, tesne pred jedlom) a opäť je možné užívať dlhodobo, bez pauzy

- sú vhodné pre ženy aj mužov

- tehotné a dojčiace mamičky môžu kapsule užívať, opäť po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom

Kedy mám kapsule užívať? Užívajte 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer, vždy tesne pred jedlom (ideálne 5-10 minút pred jedlom).

Je možné kapsule užívať v tehotenstve, alebo v období dojčenia? Kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, ich užívanie v oboch týchto obdobiach je teda možné, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Koľko kapsúl obsahuje 40dňová kúra? 40dňová kúra obsahuje 80 kapsúl.

Môžem kapsule užívať dlhodobo, alebo musím dať pauzu? Áno môžete a môžete nadviazať z jedného balenia na druhej. Pauza v tomto prípade nie je nutná. Pravidelné a dlhodobejšie užívanie zlepšuje celkový efekt.

Môžu kapsule užívať len ženy, alebo sú vhodné pre mužov? Kapsule sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo je astaxantín? 

Astaxantín je jedným z najsilnejších prírodných antioxidantov a má širokú škálu priaznivých účinkov na ľudský organizmus. Vďaka svojej štruktúre pomáha odbúravať voľné radikály, a tým bojovať proti oxidačnému stresu. Práve oxidačný stres má negatívny vplyv na starnutie organizmu. Astaxantín má takú jedinečnú štruktúru, že chráni membrány vo všetkých častiach tela a pomáha predchádzať ich predčasnému starnutiu a poškodeniu.

Obzvlášť obľúbený je v zahraničí a najviac v USA, kde si ho vďaka jeho účinkom obľúbili celebrity najvyššieho rangu (Madonna, Gwyneth Palthrow, Heidi Klum), speváci a v neposlednom rade celý hollywoodsky priemysel. Práve z týchto miest si vyslúžila označenie látka budúcnosti. 

Jeho účinky sú skutočne obrovské a ako antioxidant svojou silou prekonáva aj známe antioxidanty.

- Je 6000x účinnejší ako vitamín C

- je 3000x účinnejší ako resveratrol

- 800x účinnejší ako koenzým Q10

- 560x účinnejší ako katechíny v zelenom čaji

- 500x účinnejší ako vitamín E

Ako sa starať o vlasy?

Snáď každá žena túži mať krásne, zdravé a neodolateľne dlhé vlasy. Bohužiaľ, ich hustota alebo dĺžka nemusí byť vždy podľa našich predstáv. Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť a oslabiť vlasy.

Patria sem hormonálne zmeny (napríklad puberta, tehotenstvo alebo prechod), nevyvážená strava, nedostatok vitamínov a minerálov, nesprávny životný štýl (napríklad nadmerné fajčenie a alkohol), stres, nedostatok spánku a tiež nesprávna starostlivosť o vlasy (sem patrí zlý výber šampónu, ale aj nesprávna technika umývania vlasov).

Ak teda máte problém s vlasmi, mali by ste na začiatku zohľadniť tieto faktory a zamyslieť sa nad tým, čo môže byť príčinou problému.

Dôležité je tiež podporiť svoje telo komplexom vitamínov a minerálov spolu s prírodnými doplnkami - napríklad vo forme skvelých gumených medvedíkov, ktoré majú prekliato jemnú jahodovú príchuť.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Vyskúšajte, zamilujete si ich!


Zaručujeme vám, že si naše gumové medvedíky úplne zamilujete. Nielen že skvele chutia, ale majú aj komplexné zloženie 14 účinných látok obsahujúcich kolagén spolu s rôznymi vitamínmi a minerálmi, ktoré podporujú rast krásnych a dlhých vlasov, silných nechtov a prispievajú aj k pružnej a zdravej pokožke.

 

Sú tak skvelé práve pri najrôznejších problémoch s vlasmi (ako je nadmerné vypadávanie vlasov, pomalý rast atď.), pomáhajú aj pri štiepení nechtov a prispievajú k našej pleti, ktorú trápia drobné nedokonalosti (napríklad akné). Navyše sú vhodné aj pre celiatikov, pretože neobsahujú žiadny lepok.

Pomáhajú pri riešení týchto problémov


VLASY - Pomáhají s pomalým růstem vlasů, eliminují jejich vypadávání na minimum, přispívají k jejich lepší kvalitě.

NEHTY - Podporují lámající se nehty a napomáhají s jejich rychlejším růstem.

PLEŤ - Eliminují výskyt vrásek, pomáhají unavené pleti bez života a prospívají také problematické pleti se sklonem k nedokonalostem (například lehké akné).

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo obsahujú?

 

14 dôležitých látok! Prvou účinnou látkou, na ktorú by sme chceli upozorniť, je kolagén, ktorý v kombinácii s vitamínmi (A, B5, B6, B12, C D3, E, kyselinou listovou a biotínom), zinkom a mnohými ďalšími dokonale prispieva k pevnosti, pružnosti a kvalitnému vzhľadu pokožky. Okrem toho krásne podporujú rast vlasov a pomáhajú eliminovať ich vypadávanie. Tieto látky čarovne pôsobia aj na nechty, pretože prispievajú k ich zdravému stavu a nádherne podporujú ich rýchlejší rast.

 

Kolagén - stará sa o vlasy, nechty a pokožku a má mnoho výhod pre naše telo. Kolagén okrem iného tvorí hlavnú štruktúru kože, šliach, chrupaviek a kostí. 

Zinok - je nevyhnutný na udržanie normálneho stavu vlasov, pokožky, nechtov a kostí. Prispieva tiež k normálnej syntéze DNA a ovplyvňuje metabolizmus vitamínu A.

Kyselina listová - je dôležitá pre tvorbu aminokyselín, ktoré sú základom pre tvorbu kolagénu.

Vitamín A - prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky.

Koľkokrát denne mám medvedíky užívať ?

Užívajte 2 denne - 1 ráno pred jedlom a 1 večer tiež pred jedlom.

 

Môžem je užívať spolu s Venira kapsulami alebo kolagénom?

Áno, je možné je užívať spolu s kapsulami a kolagénom. To ďalej podporuje rast vlasov a nechtov a prispieva k pevnej a krásnej pokožke.

 

UPOZORNENIE

Výrobok nie je určený pre deti mladšie ako 3 roky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Používajú sa len prírodné farbivá, prípadné zafarbenie želatíny nemá vplyv na kvalitu výrobku. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

VENIRA beauty bag

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: