VENIRA beauty bag PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť + bezoplachový kondicionér + šampón pre všetky typy vlasov

Naše najobľúbenejšie produkty pre komplexnú starostlivosť o vlasy, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa!

Balíček obsahuje:

Venira PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť s neuveriteľnými 20 látkami v každej kapsule a vylepšeným zložením (80 kapsúl na 40 dní).

Venira bezoplachový kondicionér v spreji s obsahom dokonalej zmesi celkom 12 aminokyselín spoločne s hodvábnym proteínom (250 ml).

Venira šampón pre všetky typy vlasov, zložený z prírodných látok, ktoré komplexne pôsobia na kvalitu a rast vlasov (300 ml).

Môžeme doručiť do:
4.10.2022
Skladom
Kód: 749
Značka: Venira
74,79 € –11 % 66,56 €
Kategória: Produkty
VENIRA beauty bag  PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť + bezoplachový kondicionér + šampón pre všetky typy vlasov
Akcia
ZADARMOZADARMO 74,79 € –11 %

Naše najobľúbenejšie produkty pre komplexnú starostlivosť o vlasy, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa!

VENIRA beauty bag

Venira kapsule pre vlasy, nechty a pleť PREMIUM

Venira kapsule sa vyznačujú vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivového tkaniva, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľade pokožky, vlasov a nechtov. Zatiaľ čo najznámejšie konkurenčné produkty obsahujú 16, 10, alebo iba 6 účinných zložiek, VENIRA je zložená z 20 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty. Patrí tak medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu.

Vedeli ste, že veľmi časté problémy s kvalitou pokožky, vlasov a nechtov, ktoré sa dnes v populácii vyskytujú, sú práve spôsobené nedostatočnou výživou pokožkového tkaniva?

VENIRA poskytuje pokožke vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a kyseliny hyalurónovej, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad. Receptúra ďalej obsahuje komplex 3 aminokyselín.

Kapsule pomáhajú s týmito problémami

- Pomalý rast vlasov, nízka kvalita vlasov - vypadávanie, rozstrapkané končeky, malý objem vlasov, mastiace sa vlasy, suché vlasy, vlasy poničené zlou úpravou, apod.

- Pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty

- Bežné problémy s pleťou - ľahké akné, pupienky, apod.

- Celkovými problémami s vlasmi, nechtami a pleťou v období tehotenstva a dojčenia - kapsule môžu užívať, po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom, aj tehotné a dojčiace mamičky.

- Problémy s vlasmi, nechtami a pleťou spôsobené stresom - keď kvôli stresu telo nedostatočne prijíma vitamíny z prirodzenej stravy.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo je nové?

- zloženie má novo 20 účinných látok v každej kapsule, namiesto 19tich

- veľkosť kapsule zostala rovnaká, nemusíte sa báť, že by s viacerými látkami bola väčšia

- po ročnom vývoji, zisteniach a skúšaní sme pridali novú účinnú látku Astaxantín, ktorá zvlášť napríklad v Spojených štátoch amerických patrí prelomové látky v oblasti osobnej starostlivosti a patrí medzi najlepšie antioxidanty

- v novom prémiovom zložení zostala aj účinná látka Saw palmetto (Serenoa repens), ktorá má vplyv na rast vlasov

- a to najlepšie, s týmto prémiovým zložením sme zaznamenali ešte vyššiu efektivitu v raste a celkovej kvalite vlasov, pleti a nechtov

- denne sa opäť užívajú 2 kapsule (1 ráno a 1 večer, tesne pred jedlom) a opäť ich možno užívať dlhodobo, bez pauzy

- sú vhodné pre ženy aj mužov

- tehotné a dojčiace mamičky môžu kapsuly užívať, opäť po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom

Co je Astaxanthin? 

Astaxanthin patří mezi jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů a má tak široké spektrum blahodárných účinků na lidský organismus. Díky své struktuře pomáhá odbourávat volné radikály a bojovat tak proti oxidačnímu stresu. Právě oxidační stres má totiž negativní vliv na stárnutí organismu. Astaxanthin má tak jedinečnou strukturu, díky které chrání membrány ve všech částech těla a pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí a poškození.

Zvlášť populární je v zahraničí a nejvíce pak v USA, kde si díky svým účinkům získal oblibu u těch nejvyšších celebrit (Madonna, Gwyneth Palthrow, Heidi Klum), zpěvaček a v neposlední řadě i celé hollywoodské branži. Právě z těchto míst získal označení látka budoucnosti. 

Jeho účinky jsou vskutku obrovské a jako antioxidant předčí svou silou i známé antioxidanty.

- je 6000x účinnější než vitamin C

- je 3000x účinnější než resveratrol

- je 800x účinnější než koenzym Q10

- je 560x účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji

- je 500x účinnější než vitamin E

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Kedy mám kapsule užívať? Užívajte 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer, vždy tesne pred jedlom (ideálne 5-10 minút pred jedlom).

Je možné kapsule užívať v tehotenstve, alebo v období dojčenia? Kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, ich užívanie v oboch týchto obdobiach je teda možné, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Koľko kapsúl obsahuje 40dňová kúra? 40dňová kúra obsahuje 80 kapsúl.

Môžem kapsule užívať dlhodobo, alebo musím dať pauzu? Áno môžete a môžete nadviazať z jedného balenia na druhej. Pauza v tomto prípade nie je nutná. Pravidelné a dlhodobejšie užívanie zlepšuje celkový efekt.

Môžu kapsule užívať len ženy, alebo sú vhodné pre mužov? Kapsule sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Venira šampón pre všetky typy vlasov

Dôkladne umýva vlasovú pokožku, spevňuje vlasové cibuľky, podporuje rast vlasu, vyživuje a hydratuje pokožku hlavy a vlasy. Aktívna zložka podporuje celistvosť vlasovej pokožky a stimuluje priľnavosť vlasov v pokožke. Dodáva pokožke proteínový koktail: Chlorella vulgaris a Lupinus albus pôsobia proti bunkovej únave, starnutiu vlasovej pokožky a eliminuje vplyv vonkajších faktorov. Pri pravidelnom používaní šampón pomáha vlasovej pokožke rýchlo získať späť jej pevnosť a pružnosť, podporuje osvieženie dlhovekosti vlasových folikulov a zlepšuje parametre kvality vlasov, ako je antistatický účinok a štruktúra.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Vlastnosti nášho šampónu pre všetky typy vlasov


- Dodáva vlasovej pokožke dostatok proteínov

- Pôsobí proti bunkovej únave

- Pomáha spomaľovať starnutie vlasovej pokožky

- Umýva vlasovú pokožku

- Spevňuje vlasové cibuľky

- Pomáha pokožke získať pevnosť

- Stará sa o vlasové vlákno

- Obsahuje 98% prírodných látok

- Je vhodný pre ženy aj mužov

Šampón obsahuje látku Cellactive

Zložka Cellactive má preukázané tieto účinky:

- Slúži ako sérum pre vlasové folikuly

- Pomáha pokožke rýchlo získať späť jej pevnosť a pružnosť

- Zlepšuje kvalitu poškodených vlasov

- Zlepšuje kvalitu a štruktúru vlasov a má antistatický účinok

- Zvyšuje životaschopnosť keratinocytov

- Zlepšuje súdržnosť buniek

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Prečo je nutné používať kondicionér?

Nikdy nezabudnite použiť kondicionér!

Keď si umývame vlasy a používame šampón, vlasové kutikuly sa otvárajú. Preto potrebujeme niečo, čo naše vlasy opäť pekne a dokonale uzavrie. V podstate to funguje tak, že šampón vlasy čistí a kondicionér ich skrášľuje a ošetruje.

Ak by sme to teda nechali len na šampón, naše vlasy by sa ľahšie vysušili a poškodili. Preto by sme mali použiť kondicionér, ktorý naše vlasy krásne zapečatí, a tým zabezpečí ich ochranu.

Prečo obsahuje 12 aminokyselín?

Aminokyseliny sú pre naše vlasy veľmi dôležité, pretože sú základnými stavebnými prvkami keratínu, ktorý spolu s bielkovinami pomáha vytvárať vlasové vlákno. Práve to ju robí silnou a odolnou. Ak teda vlasom neposkytujeme dostatočný prísun aminokyselín, môžeme spôsobiť vyššiu mieru vypadávania vlasov, pomalší rast, horšie rozčesávanie a lámanie. Ich ďalšou skvelou vlastnosťou je, že môžu byť skvelé aj na podporu účinnosti vitamínov a minerálov.

Preto sme do nášho kondicionéru zahrnuli niekoľko aminokyselín. Jednou z nich je napríklad arginín, aminokyselina, ktorá je nevyhnutná pre tvorbu keratínu. Arginín dokonale podporuje obnovu buniek a dokonale posilňuje vlasy. V kondicionéri sa nachádzajú aj aminokyseliny ako serín, histidín, glycín a ďalšie.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Prečo hodvábny proteín?

Hodvábny proteín v kondicionéri na vlasy je skutočná revolúcia! Vybrali sme si ho, pretože dokáže dokonale vyživiť a zjemniť vlasy. Jeho molekuly dokážu rýchlo preniknúť hlboko do štruktúry vlasov, kde dôkladne regenerujú a obnovujú poškodenú časť.

Vďaka svojim vyhladzujúcim účinkom zanecháva vlasy krásne lesklé, jemné, pružné a zdravé po celej ich dĺžke. Môžete si byť istí, že sa zaručene a dôkladne postará o vaše nepoddajné, slabé a unavené vlasy bez života.

Čo kondicionér poskytuje?

- dodá vlasom potrebnú výživu

- precízne hydratuje

- prispieva k pružnosti vlasov

- revitalizuje zničené vlasové vlákna

- vyživuje vlasové vlákna

- eliminuje štiepenie končekov

- chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Ako sa aplikuje?

Umyte si vlasy bežným spôsobom a jemne ich vysušte uterákom. Potom nastriekajte kondicionér do dĺžok vlasov asi štyrikrát a jemne ich prečešte prstami.

 Aké sú vlastnosti kondicionéra?

- Nie je potrebné oplachovať

- uľahčuje rozčesávanie

- nezaťažuje vlasy

- podporuje prirodzený lesk

- obsahuje 98 % prírodných zložiek

- posilňuje vlasy a pomáha dosiahnuť dlhé a krásne vlasy

- vhodné pre mužov aj ženy

Upozornenie pre Venira kapsule: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote 25 ° C v dobre uzavretom obale. Venira kapsuly by nemali konzumovať osoby so zápalom či poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka), nie sú tiež vhodné pre osoby dodržiavajúce bezlepkovú diétu. Výrobok môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: