VENIRA beauty bag multivitamín, beta-glukán, zmes na podporu imunity

Nádherné darčekové balenie s komplexnými produktmi na podporu imunity. Potešte svojich blízkych vitamíny, ktoré zvlášť v tomto zložitom období určite ocenia.

Balíček obsahuje:

Venira multivitamín, ktorý obsahuje neuveriteľných 31 prírodných látok (60 kapsúl na 30 dní).

Venira beta-glukán s vitamínom C, vitamínom D a rakytníkom, ktorý je vyhľadávaný najmä v období vírusov, chrípok a prechladnutí (60 kapsúl na 30 dní).

Venira zmes pre podporu imunity s príchuťou čiernych ríbezlí, ktorá pomáha telo chrániť pred škodlivými vplyvmi a posilňuje obranyschopnosť (130 g).

Môžeme doručiť do:
12.10.2022
Skladom
Kód: 737
Značka: Venira
66,74 € –11 % 59,40 €
Kategória: Produkty
VENIRA beauty bag  multivitamín, beta-glukán, zmes na podporu imunity
Akcia
ZADARMOZADARMO 66,74 € –11 %

Nádherné darčekové balenie s komplexnými produktmi na podporu imunity. Potešte svojich blízkych vitamíny, ktoré zvlášť v tomto zložitom období určite ocenia.

VENIRA beauty bag

Prečo užívať beta glukán?

Jedným z najčastejších zdravotných problémov v poslednom období je nedostatočne posilnený imunitný systém. Každodenný život môže byť stresujúci - veľa práce, zlá strava zo spracovaných potravín, málo slnečného svetla a niekedy aj málo pohybu. Nedostatok živín má negatívny vplyv na organizmus a obranné reakcie organizmu sú oslabené.

Preto by sme mali svojmu telu pomôcť vytvoriť obrannú bariéru a lepšie sa chrániť pred vonkajšími vplyvmi. Náš beta glukán obsahuje aj vitamín C, vitamín D a rakytník. Všetky tieto vitamíny sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na imunitný systém a imunitu.

Pre koho je beta glukán určený?

Pre všetkých, ktorí chcú chrániť svoju imunitu a zdravie nielen počas zimných mesiacov, ale pokojne aj počas celého roka.

Venira beta glukán obsahuje:

Vitamín C - vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej funkcii nervového systému

Vitamín D - prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k udržaniu normálnej funkcie svalov, podieľa sa na procese delenia buniek, vitamín D prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí

Rakytník rešetliakový - prispieva k prirodzenej obranyschopnosti, posilňuje imunitný systém, podporuje normálny stav pokožky, normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému, podporuje normálne trávenie

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Prečo užívať Venira multivitamin?

Náš imunitný systém funguje ako obranný štít pred vonkajšími vplyvmi, baktériami, vírusmi a nachladnutím. Preto by sme nemali zabúdať túto obranyschopnosť neustále posilňovať. Ako? Kvalitné multivitamín dodá telu potrebné vitamíny a minerály, ktoré si telo doplnia tam, kde je potreba.

Venira multivitamin je určený pre všetky ženy aj mužov, ktorí sa chcú starať o svoje zdravie, imunitu a energiu. Obsahuje široké spektrum tých najlepších foriem vitamínov a minerálov. Multivitamín je doplnok stravy, ktorý by sme mali užívať na dennej báze a to platí nielen pre športovcov, ale hlavne pre bežnú populáciu. Deficit minerálov a vitamínov výrazne znižuje schopnosť chrániť nás pred chorobami, vírusy a nachladnutím.

Nedostatok vitamínov a minerálov môže negatívne ovplyvňovať mozgovú činnosť a treba tiež fyzický výkon pri športových aktivitách. Stála únava, slabosť alebo zhoršená regenerácie svalov. Okrem iného bolo preukázané, že multivitamín napomáha zmierniť a spomaliť ochorení oči.

Venira multivitamin:

- Prispieva k správnej funkcii imunitného systému

- Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy

- Chránia organizmus pred oxidatívnym stresom

- Prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky

- Pôsobí antioxidačne

- Pomáha k normálnej psychickej činosti

- Pomáha k prečistenie tela

- Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu

- Prispieva k normálnej činnosti svalov

- Prispieva k udržaniu zdravých kostí

Čo multivitamin obsahuje?

Venira multivitamín obsahuje celkom 31 prírodných látok v tých najlepšie svtřebatelných formách.

Horčík - Pomáha znižovať únavu a stres, posilňuje nervový systém, napomáha k sústredeniu a k celkovej psychickej pohode. Je vhodný proti svalovým kŕčom.

Chlorella - Je silným antioxidantom a podporuje prirodzenú obranyschopnosť a správnu energiu. Tiež pomáha k prečisteniu tela a podporuje normálnu funkciu pečene.

Železo - Podporuje správnu tvorbu červených krviniek a hemoglobínu. Jeho nedostatok môže zapríčiniť bolesti hlavy, zníženú pozornosť a nesústredenosť a ďalšie.

Zinok - Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky. Jeho hlavnou výhodou je, že chráni telo pred oxidatívnym stresom.

Vitamín B6 - Vitamín B6 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej aktivity a tiež ako horčík sa podieľa na znížení vyčerpania a únavy.

Chróm - prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k normálnemu metabolizmu živín.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Prečo užívať Venira zmes na podporu imunity?

Imunita je schopnosť nášho tela chrániť nás pred vírusmi a škodlivými látkami. Je tak veľmi dôležitá pre správne fungovanie tela a obranyschopnosti. Imunitu by sme mali neustále posilňovať. Je dôležité užívať doplnky stravy.

Venira zmes pre podporu imunity je sladký drink s príchuťou čiernych ríbezlí. Nebojte sa, nie je tu pridaný žiadny cukor, iba sladidlo. Zmes podporuje zdravie dýchacích ciest a zvyšuje odolnosť voči chorobám. Obsiahnuté látky výrazne posilňujú imunitný systém a chráni nás pred škodlivými radikálmi a vírusy. Užívanie je úplne jednoduché. Stačí, keď kedykoľvek počas dňa zmiešate 1 odmerku s 200ml horúcej vody a vypijete.

Venira zmes pre podporu imunity

- obsahuje výťažky z bazy čiernej, zázvoru lekárskeho, echinacea purpurová a šípok.

- obsahuje vitamín C a zinok

- obohatené o beta-glukány z prírodných zdrojov

Čo obsahuje táto zmes?

Zmes obsahuje prírodné extrakty, ktoré podporujú zdravie dýchacieho systému a tiež majú veľký vplyv na posilnenie imunitného systému. Ďalej zvyšujú obranyschopnosť a odolnosť voči chorobám.

Vitamín C slúži ako antioxidant, ktorý chráni náš organizmus pred pôsobením škodlivých radikálov. Posilňuje imunitný systém a je nevyhnutný pre správnu funkciu svalov, šliach, ale tiež chráni telo pred oxidačným stresom. Podieľa sa na pružnosti pokožky.

Inulín je prebiotická rozpustná vláknina z koreňa čakanky, ktorá podporuje prirodzenú črevnú mikroflóru.

Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku, k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a podieľa sa na procese delenia buniek.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Výhody:

- Výrazne posilňuje imunitný systém

- Pomáha chrániť pred baktériami a vírusmi

- Podporuje zdravie dýchacích ciest

- Sladká príchuť čiernych ríbezlí, zmes neobsahuje cukr

- Jednoduchá príprava

- Vyrobené v Českej republike

- Prírodný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: