VENIRA beauty bag kapsule pre vlasy, nechty a pleť + medvedíky pre vlasy, nechty a pleť

Naše najobľúbenejšie produkty pre komplexnú starostlivosť o vlasy, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa!

Balíček obsahuje:

Venira kapsule pre vlasy, nechty a pleť s neuveriteľnými 19 látkami v každej kapsule a vylepšeným zložením (80 kapsúl na 40 dní).

Venira gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť a jahodovou príchuťou so 14 látkami, vrátane kolagénu (60 medvedíkov na 30 dní).

Môžeme doručiť do:
4.10.2022
Skladom
Kód: 719
Značka: Venira
47,09 € –11 % 41,91 €
Kategória: Produkty
VENIRA beauty bag  kapsule pre vlasy, nechty a pleť + medvedíky pre vlasy, nechty a pleť
Akcia
47,09 € –11 %

Naše najobľúbenejšie produkty pre komplexnú starostlivosť o vlasy, navyše v nádhernom dárkovom balení. S touto dárkovou sadou rozhodne nešlápnete vedľa!

VENIRA beauty bag

Venira kapsule pre vlasy, nechty a pleť


Venira kapsule sa vyznačujú vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivové tkanivo, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľade pokožky, vlasov a nechtov. Zatiaľ čo najznámejšie konkurenčné produkty obsahujú 16, 10, alebo iba 6 účinných zložiek, VENIRA je zložená z 19 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivové tkanivo, pokožku, vlasy a nechty. Patrí tak medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu.

Vedeli ste, že veľmi časté problémy s kvalitou pokožky, vlasov a nechtov, ktoré sa dnes v populácii vyskytujú, sú práve spôsobené nedostatočnou výživou pokožkového tkaniva?

VENIRA poskytuje pokožke vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a kyseliny hyalurónovej, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad. Receptúra ďalej obsahuje komplex 3 aminokyselín.

Kapsule pomáhajú pri týchto problémoch!

- Pomalý rast vlasov, nízka kvalita vlasov - vypadávanie, rozstrapkané končeky, malý objem vlasov, mastiace sa vlasy, suché vlasy, vlasy poničené nespravnou úpravou, apod.

- Pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty

- Bežné kožné problémy - ľahké akné, pupienky atď.

- Všeobecné problémy s vlasmi, nechtami a pokožkou počas tehotenstva a dojčenia - kapsuly môžu po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom užívať aj tehotné a dojčiace matky.

Problémy s vlasmi, nechtami a pokožkou spôsobené stresom - keď telo v dôsledku stresu neprijíma dostatok vitamínov z prirodzenej stravy

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Kedy mám užívať kapsuly? Užívajte 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer, vždy tesne pred jedlom (najlepšie 5-10 minút pred jedlom).

Je možné kapsuly užívať v tehotenstve, alebo pri dojčení? Kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, ich užívanie v oboch týchto obdobiach je teda možné, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Koľko kapsúl obsahuje 40dňová kúra? 40dňová kúra obsahuje 80 kapsúl.

Môžem užívať kapsule dlhodobo alebo musím urobiť prestávku? Áno, môžete a môžete prechádzať od jedného balenia k druhému. V tomto prípade nie je potrebná prestávka. Pravidelné a dlhodobé používanie zlepšuje celkový účinok.

Môžu kapsule užívať len ženy, alebo je aj vhodný pre mužov? Kapsule sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov. 

Čo je nové?

- zloženie obsahuje 19 účinných látok v každej kapsule namiesto 18

veľkosť kapsule zostala rovnaká, nemusíte sa báť, že by s viacerými látkami bola väčšia

po ročnom vývoji, zisteniach a skúšaní sme upravili pomer jednotlivých látok. Znížili sme napríklad obsah pivovarských kvasníc zo 150 mg na 50 mg – často ste nám totiž písali, či sa po pivovarských kvasniciach nepriberá (nebojte, nepriberá). Na základe testov sa ale ukázalo, že môžeme ich obsah znížiť, nahradiť ich inými látkami a vyhovieť vašim potrebám!

- pridali sme novú účinnú látku Saw palmetto (Serenoa repens), ktorá má vplyv na rast vlasov

- a čo je najlepšie, s novým zložením sme zaznamenali vyššiu účinnosť rastu vlasov a celkovú kvalitu

- užívajú sa opäť 2 kapsuly denne (1 ráno a 1 večer, tesne pred jedlom) a môžu sa užívať dlhodobo, bez prestávky

sú vhodné pre ženy aj mužov a tehotné a dojčiace mamičky môžu kapsuly užívať, opäť po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Venira gumové medvídky si úplne zamilujete!

Zaručujeme vám, že si naše gumové medvedíky úplne zamilujete. Nielen že skvele chutia, ale majú aj komplexné zloženie 14 účinných látok obsahujúcich kolagén spolu s rôznymi vitamínmi a minerálmi, ktoré podporujú rast krásnych a dlhých vlasov, silných nechtov a prispievajú aj k pružnej a zdravej pokožke.

 

Sú tak skvelé práve pri najrôznejších problémoch s vlasmi (ako je nadmerné vypadávanie vlasov, pomalý rast atď.), pomáhajú aj pri štiepení nechtov a prispievajú k našej pleti, ktorú trápia drobné nedokonalosti (napríklad akné). Navyše sú vhodné aj pre celiatikov, pretože neobsahujú žiadny lepok.

Pomáhajú pri riešení týchto problémov

VLASY - Pomáhají s pomalým růstem vlasů, eliminují jejich vypadávání na minimum, přispívají k jejich lepší kvalitě.

NEHTY - Podporují lámající se nehty a napomáhají s jejich rychlejším růstem.

PLEŤ - Eliminují výskyt vrásek, pomáhají unavené pleti bez života a prospívají také problematické pleti se sklonem k nedokonalostem (například lehké akné).

Čo obsahujú?

14 dôležitých látok! Prvou účinnou látkou, na ktorú by sme chceli upozorniť, je kolagén, ktorý v kombinácii s vitamínmi (A, B5, B6, B12, C D3, E, kyselinou listovou a biotínom), zinkom a mnohými ďalšími dokonale prispieva k pevnosti, pružnosti a kvalitnému vzhľadu pokožky. Okrem toho krásne podporujú rast vlasov a pomáhajú eliminovať ich vypadávanie. Tieto látky čarovne pôsobia aj na nechty, pretože prispievajú k ich zdravému stavu a nádherne podporujú ich rýchlejší rast.

Kolagén - stará sa o vlasy, nechty a pokožku a má mnoho výhod pre naše telo. Kolagén okrem iného tvorí hlavnú štruktúru kože, šliach, chrupaviek a kostí. 

Zinok - je nevyhnutný na udržanie normálneho stavu vlasov, pokožky, nechtov a kostí. Prispieva tiež k normálnej syntéze DNA a ovplyvňuje metabolizmus vitamínu A.

Kyselina listová - je dôležitá pre tvorbu aminokyselín, ktoré sú základom pre tvorbu kolagénu.

Vitamín A - prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag


Koľkokrát denne mám medvedíky užívať ?

Užívajte 2 denne - 1 ráno pred jedlom a 1 večer tiež pred jedlom.

Môžem je užívať spolu s Venira kapsulami alebo kolagénom?

Áno, je možné je užívať spolu s kapsulami a kolagénom. To ďalej podporuje rast vlasov a nechtov a prispieva k pevnej a krásnej pokožke.

UPOZORNENIE

Výrobok nie je určený pre deti mladšie ako 3 roky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Používajú sa len prírodné farbivá, prípadné zafarbenie želatíny nemá vplyv na kvalitu výrobku. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: