VENIRA beauty bag PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť + zahusťujúce vlasové sérum

Naše najobľúbenejšie produkty pre komplexnú starostlivosť o vlasy, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa!

Balíček obsahuje:

Venira PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť s neuveriteľnými 20 látkami v každej kapsule a vylepšeným zložením (80 kapsúl na 40 dní).

Venira zahusťujúce vlasové sérum s obsahom niekoľkých účinných zložiek (100 ml).

Môžeme doručiť do:
6.10.2022
Skladom
Kód: 713
Značka: Venira
73,34 €
Kategória: Produkty
VENIRA beauty bag  PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť + zahusťujúce vlasové sérum
Akcia
ZADARMOZADARMO

Naše najobľúbenejšie produkty pre komplexnú starostlivosť o vlasy, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa!

VENIRA beauty bag

Venira kapsule sa vyznačujú vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivového tkaniva, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľade pokožky, vlasov a nechtov. Zatiaľ čo najznámejšie konkurenčné produkty obsahujú 16, 10, alebo iba 6 účinných zložiek, VENIRA je zložená z 20 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty. Patrí tak medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu.


Vedeli ste, že veľmi časté problémy s kvalitou pokožky, vlasov a nechtov, ktoré sa dnes v populácii vyskytujú, sú práve spôsobené nedostatočnou výživou pokožkového tkaniva?


VENIRA poskytuje pokožke vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a kyseliny hyalurónovej, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad. Receptúra ďalej obsahuje komplex 3 aminokyselín.

Kapsule pomáhajú s týmito problémami

- Pomalý rast vlasov, nízka kvalita vlasov - vypadávanie, rozstrapkané končeky, malý objem vlasov, mastiace sa vlasy, suché vlasy, vlasy poničené zlou úpravou, apod.

- Pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty

- Bežné problémy s pleťou - ľahké akné, pupienky, apod.

- Celkovými problémami s vlasmi, nechtami a pleťou v období tehotenstva a dojčenia - kapsule môžu užívať, po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom, aj tehotné a dojčiace mamičky.

- Problémy s vlasmi, nechtami a pleťou spôsobené stresom - keď kvôli stresu telo nedostatočne prijíma vitamíny z prirodzenej stravy.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo je nové?

zloženie má novo 20 účinných látok v každej kapsule, namiesto 19tich

veľkosť kapsule zostala rovnaká, nemusíte sa báť, že by s viacerými látkami bola väčšia

po ročnom vývoji, zisteniach a skúšaní sme pridali novú účinnú látku Astaxantín, ktorá zvlášť napríklad v Spojených štátoch amerických patrí prelomové látky v oblasti osobnej starostlivosti a patrí medzi najlepšie antioxidanty

- v novom prémiovom zložení zostala aj účinná látka Saw palmetto (Serenoa repens), ktorá má vplyv na rast vlasov

- a to najlepšie, s týmto prémiovým zložením sme zaznamenali ešte vyššiu efektivitu v raste a celkovej kvalite vlasov, pleti a nechtov

denne sa opäť užívajú 2 kapsule (1 ráno a 1 večer, tesne pred jedlom) a opäť ich možno užívať dlhodobo, bez pauzy

sú vhodné pre ženy aj mužov

- tehotné a dojčiace mamičky môžu kapsuly užívať, opäť po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom

Co je Astaxanthin? 

Astaxanthin patří mezi jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů a má tak široké spektrum blahodárných účinků na lidský organismus. Díky své struktuře pomáhá odbourávat volné radikály a bojovat tak proti oxidačnímu stresu. Právě oxidační stres má totiž negativní vliv na stárnutí organismu. Astaxanthin má tak jedinečnou strukturu, díky které chrání membrány ve všech částech těla a pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí a poškození.

Zvlášť populární je v zahraničí a nejvíce pak v USA, kde si díky svým účinkům získal oblibu u těch nejvyšších celebrit (Madonna, Gwyneth Palthrow, Heidi Klum), zpěvaček a v neposlední řadě i celé hollywoodské branži. Právě z těchto míst získal označení látka budoucnosti. 

Jeho účinky jsou vskutku obrovské a jako antioxidant předčí svou silou i známé antioxidanty.

- je 6000x účinnější než vitamin C

- je 3000x účinnější než resveratrol

- je 800x účinnější než koenzym Q10

- je 560x účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji

- je 500x účinnější než vitamin E

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Kedy mám kapsule užívať? Užívajte 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer, vždy tesne pred jedlom (ideálne 5-10 minút pred jedlom).

Je možné kapsule užívať v tehotenstve, alebo v období dojčenia? Kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, ich užívanie v oboch týchto obdobiach je teda možné, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Koľko kapsúl obsahuje 40dňová kúra? 40dňová kúra obsahuje 80 kapsúl.

Môžem kapsule užívať dlhodobo, alebo musím dať pauzu? Áno môžete a môžete nadviazať z jedného balenia na druhej. Pauza v tomto prípade nie je nutná. Pravidelné a dlhodobejšie užívanie zlepšuje celkový efekt.

Môžu kapsule užívať len ženy, alebo sú vhodné pre mužov? Kapsule sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Vyskúšajte Venira zahusťujúce vlasové sérum!

Jedná sa o unikátny produkt v starostlivosti o naše vlasy, ktorý má špeciálne vyvinuté zloženie hneď s niekoľkými prírodnými účinnými látkami! Týmito účinnými látkami je potrebné kyselina hyalurónová, morský kolagén a ďalej tiež skvelá patentovaná účinná zložka priamo z ďateliny lúčnej a peptidu.

Tie vo svojej kombinácii dokážu skvele eliminovať zvýšené vypadávanie vlasov, účinne podporí rast nových vlasov, posilňujú pokožku hlavy a tiež vlasové vlákna pekne od korienkov. Navyše dokáže tiež krásne upokojovať samotnú pokožku hlavy, takže účinne predchádza jej svrbenie.

Pri pravidelnej aplikácii zanechá vlasy po celej ich dĺžke nádherne silné, neodolateľne lesklé a pokožka hlavy zostane vďaka starostlivosti tohto séra krásne zdravá.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Čo všetko sérum vie a aké je?

- eliminuje zvýšené vypadávanie vlasov

- podporuje rast nových vlasov a nezaťažuje ich

- od korienkov posilňuje vlasové vlákna

- upokojuje a posilňuje vlasovú pokožku

- predchádza svrbenie vlasovej pokožky

- zanechá vlasy silné, lesklé a zdravú vlasovú pokožku

- obsahuje 98% prírodných látok

- vhodné pre ženy aj mužov

Aké zložky obsahuje? 

Morský kolagén skvele podporuje pevnosť aj odolnosť vlasovej pokožky, prispieva k väčšiemu objemu vlasov a podporuje ich prirodzený lesk.

Kyselina hyalurónová je jedna z primárnych zložiek medzibunkových hmôt v organizme. Dokonale na seba viaže vodu a skvele podporuje vznik nových kolagénových vlákien. Dodáva tak vlasom precíznu výživu v podobe hydratácie a účinne napomáha zvyšovať odolnosť vlasov.

Peptid eliminuje vypadávanie vlasov, podporuje produkciu kolagénu čím prispieva k lepšiemu ukotvenie vlasu vo vlasovej pokožke, zlepšuje stav vlasovej pokožky a vlasy zanechá celkovo silnejšie a zdravšie.

Ďatelina lúčna má skvelé protizápalové účinky. Vlasovú pokožku teda účinne upokojí a tiež zníži jej prípadné svrbenie.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Ako sa toto sérum aplikuje?

Vlasové sérum môžete aplikovať po umytí vlasov a ich miernom presušenie uterákom priamo na pokožku hlavy. Aplikujte ho od čela až k šiji a prsty vykonajte jemnú masáž vlasovej pokožky, aby sa sérum dostalo priamo až k vlasovým korienkom. Následne vlasovú pokožku ešte raz jemne premasírujte a vlasy vyfénujte. Množstvo aplikovaného vlasového séra je veľmi individuálna a záleží primárne od typu Vašich vlasov.

Ako často môžem toto sérum aplikovať?

Odporúčame ho používať zhruba 2-3x týždenne.

Upozornenie

Vždy pred použitím tohto vlasového séra ho dôkladne pretrepte. Pri prípadnom vytvorení mierneho sedimentu produkt nie je závadný - obsahuje totiž rastlinné zložky a pravdepodobne došlo k ich usadeniu.

Upozornenie pre Venira kapsule: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote 25 ° C v dobre uzavretom obale. Venira kapsuly by nemali konzumovať osoby so zápalom či poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka), nie sú tiež vhodné pre osoby dodržiavajúce bezlepkovú diétu. Výrobok môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: