VENIRA beauty bag hydratačná rada

Vedeli ste, že suchá, unavená a dehydratovaná pleť je ideálny spúšťač na tvorbu vrások a ďalších neduhov? Pre našu pleť je hydratácia obrovsky dôležitá, preto sme vytvorili tento špeciálny darčekový balíček, v ktorom nájdete celý náš hydratačný rad s tými najlepšími produktmi!

Balíček obsahuje:

Venira hydratačný denný krém, ktorý obsahuje 4 blahodarné oleje (jojobový, Inca Inchi, ružový a arganový), kyselina hyaluronovú, extrakt z orchidey a ružovú vodu (50 ml).

Venira hydratačný nočný krém, ktorý tiež obsahuje blahodárne oleje, kyselinu hyalurónovú, extrakt z orchidey, ružovú vodu, vitamín E a unikátnu účinnú látku s názvom MossCellTec č. 1 (50 ml).

Venira hydratačné sérum, s obsahom ružovej vody, kyseliny hyalurónovej, extraktu z orchidey, zmesi niekoľkých blahodarných olejov, vitamínu A a E a unikátnej patentovanej zložky MossCellTec č.1. (30 ml).

Venira hydratačnú pleťovú vodu (zadarmo), ktorá pleť nielen fantasticky vyčistí, ale navyše upokojí, hydratuje a vyhladí (150 ml).

Môžeme doručiť do:
12.10.2022
Skladom
Kód: 887
Značka: Venira
106 € –11 % 94,34 €
Kategória: Produkty
VENIRA beauty bag  hydratačná rada
Akcia
ZADARMOZADARMO 106 € –11 %

Doprajte svojej pleti dokonalú hydratáciu prostredníctvom špeciálne navrhnutého Venira hydratačnému radu!

Veškeré exkluzivní účinné látky ve své vyvážené kombinaci napomáhají pokožce vytvářet vlastní zásobu vody, hloubkově hydratují, chrání ji před negativními vlivy vnějšího prostředí, dodávají pružnost a chrání ji před ztrátou vlhkosti. 


VENIRA beauty bag

Prečo je dobré používať pleťovú vodu?


Bez nej by to totiž v starostlivosti o pleť naozaj nešlo a mala by sa stať našim dokonalým spoločníkom a nevyhnutnou súčasťou každodennej rutiny.

Pleťová voda nám totiž napomáha z pleti odstraňovať nadbytočný kožný maz, všetky nahromadené nečistoty a dokonca aj zvyšky mejkapu. Výborne odstraňuje aj tie posledné nečistoty!

Vďaka tomu pleťová voda zaistí, aby sa všetky účinné látky z ošetrujúcich olejov, sér a krémov dostali čo najhlbšie do pleti a mali tak ten najlepší účinok. Jej skvelou vlastnosťou je navyše aj to, že pleť krásne zjemní, upokojí a pomôže s jej regeneráciou.

Vyskúšajte Venira hydratačnú pleťovú vodu!


Je totiž absolútne skvelá a v starostlivosti o pleť to bez nej jednoducho nejde! Obsahuje vo svojom zložení vyváženú kombináciu extraktu z orchidey, ružovú vodu (z ruže damašskej) a glycerín. Tieto látky sme špeciálne vybrali predovšetkým z toho dôvodu, že pleť nedráždi.

Táto Venira hydratačná pleťová voda zaistí pleti nielen hĺbkovú hydratáciu, ale poskytne jej aj ochranu pred vysušením a podporí jej prirodzené pH. Po jej aplikácii navyše na pleti nezostane mastný film, čo pre nás bolo pri jej vývoji veľmi dôležité.


Čo táto hydratačná pleťová voda obsahuje?


Extrakt z orchidey dokáže skvele podporiť metabolizmus kožných buniek a stimuluje ich vitalitu. Navyše podporuje ich regeneračnú schopnosť a dokonale hydratuje.

Ružová voda (z ruže damašskej) pleť nádherne zjemní, posilní ju a skvele regeneruje.

Glycerín funguje ako skvelá hydratačná zložka.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Prečo je dobré používať denný krém?


Každý produkt má v starostlivosti o pleť svoje opodstatnenie, a to platí aj pri dennom kréme.

Tento druh krému má väčšinou (na rozdiel od nočného) oveľa ľahšiu štruktúru. Napomáha predovšetkým s hydratáciou, pripraví pleť na nanesenie make-upu a celý deň ju nádherne chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, čím skvele napomáha predchádzať starnutiu pokožky.

Správny výber a používanie denného krému je teda úplne kľúčový. Môžeme totiž vďaka jeho používaniu predísť nielen vzniku vrások, ale aj vysušeniu pleti. Každé ráno, než si však krém nanesiete, musíte svoju pleť naň dôkladným vyčistením pripraviť.

Tým sa odstránia všetky nahromadené nečistoty a kožný maz, ktoré sa na pleti prirodzene nachádzajú. Napriek týmto prekážkam by totiž nemohol denný krém prestúpiť hlboko do pleti, čím by bol zároveň znížený aj jeho účinok, čo je škoda.

Vyskúšajte Venira hydratačný denný krém!


Špeciálne navrhnutý hydratačný krém na každodenné potreby primárne normálnej, suchej a dehydrovanej pleti. Vďaka svojmu zloženiu s jojobovým, Inca Inchi, ružovým a arganovým olejom, kyselinou hyaluronovou, extraktom z orchidey a ružovou vodou našej pleti zaistí tú najlepšiu starostlivosť.

Jeho účinné látky sú schopné prestúpiť do všetkých vrstiev našej pleti, kde jej napomáha vytvárať vlastnú zásobu vody a chrániť ju pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Hĺbkovo tak pleť hydratuje, dodajú jej pružnosť a primárne ju tiež zaistia prvotriednu ochranu pred stratou vlhkosti. Naša pleť tak zostane celý deň krásne svieža, a navyše aj hodvábne hebká na dotyk.

Viditeľný rozdiel zaznamenáte už po 14 dňoch používania a môžete krém použiť aj ako doplnkovú starostlivosť pre zmiernenie prejavov akné.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Aké zložky tento krém obsahuje?


Ružová voda je skvelá na regeneráciu, dokonale hydratuje a spevňuje.

Extrakt z orchidey dokáže podporiť metabolizmus kožných buniek a stimuluje ich vitalitu. Navyše podporuje regeneračnú schopnosť a precízne hydratuje.

Jojobový olej má dokonalé hydratačné účinky. Pleť navyše krásne vyživuje, regeneruje a pomáha zvyšovať jej elasticitu.

Olej z ruže šípkovej obsahuje vo svojom zložení vysoké množstvo vitamínu A, K, B a C a tiež flavonoidy. Vďaka tomu má pre našu pleť hneď niekoľko blahodarných účinkov. Napomáha treba urýchľovať hojenie jazvičiek po akné, eliminuje výskyt nedokonalostí a pomáha s regeneráciou.

Olej z ruže damašskej napomáha vyhladzovať drobné vrásky, pleť ďalej krásne upokojuje, vyhladzuje a príjemne zjemňuje. Vďaka tomuto oleju zostane pokožka nádherne hebká.

Inca Inchi olej obsahuje komplex esenciálnych mastných kyselín (omega-3, omega-6 aj omega-9). To znamená, že pleť hydratuje, vyživuje, a tiež prispieva k regenerácii kožných buniek, čím eliminuje starnutie pokožky.

Arganový olej je prezývaný ako tekuté zlato! Pokožku dokáže precízne hydratovať a vyživovať.

Kyselina hyalurónová hĺbkovo hydratuje a regeneruje. Zanechá pleť pružnejšiu a pevnejšiu.

Glycerín je skvelá hydratačná zložka.

Vitamín E

Prečo je dobré používať nočný krém používať?


Naša pleť má počas spánku čas na prirodzenú regeneráciu a odpočinok, čím sa zbavuje nadmerného stresu a únavy, ktoré vedú k vzniku vrások a ďalších nedokonalostí.

My by sme jej ale v tejto regenerácii mali čo najviac pomôcť práve výberom vhodnej a kvalitnej kozmetiky zameranej priamo na nočnú starostlivosť o pleť. Oproti dennému krému býva naozaj veľmi bohatý na najrôznejšie ošetrujúce účinné látky a má tiež hustejšiu textúru.

Rozhodne by sa tak mal nočný krém stať súčasťou našej večernej rutiny. Vždy si však dajte pozor na to, aby bola pleť pred jeho nanesením dokonale vyčistená a boli z nej odstránené všetky zvyšky make-upu, ďalšie nahromadené nečistoty a kožný maz, ktorý sa na pleti nachádza. Napriek týmto prekážkam by totiž nemohli účinné látky obsiahnuté v nočnom kréme prestúpiť hlboko do pleti, čím by bol zároveň znížený aj ich účinok, a to je škoda!

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Vyskúšaj Venira hydratačný nočný krém!


Jedná sa o dokonalú nočnú starostlivosť s veľmi bohatým zložením hneď s niekoľkými účinnými látkami presne pre suchú a dehydratovanú pleť.

Tento krém obsahuje komplex hneď troch typov kyseliny hyalurónovej! Vďaka tomu ľahko preniká do jednotlivých vrstiev kože, kde pôsobí ako dokonalá zásobáreň vody.

Do jeho zloženia sme pridali aj štyri blahodárne oleje (jojobový, mandľový a hneď dva druhy ružového oleja – z ruže damašskej a šípkovej) v spojení s ružovou vodou, ktorá ich účinky krásne podčiarkne.

To najlepšie si ale nechávame napokon. Nájdeme v ňom totiž aj inovatívnu účinnú látku MossCellTec č. 1, ktorej účinky sú jednoducho dokonalé!


Prečo práve účinná látka MossCellTec č. 1?


Jedná sa o úplne inovatívne účinnú látku, ktorá je získavaná z biotechnologicky vyrobeného machu Physcomitrella patens.

Táto látka napomáha predovšetkým udržovať naše bunkové jadro zdravé a jedná sa o úplne nový koncept proti starnutiu našej pokožky. Prispieva ďalej k posilneniu pleti proti mestským agresorom (čím sú napríklad klimatické zmeny) a dokonale podporuje jej hydratáciu.

Čo Venira hydratačný nočný krém obsahuje?


MossCellTec č. 1 je inovatívna účinná látka z rastlinného zdroja (presnejšie z machu Physcomitrella patens). Pomáha pleti udržiavať zdravé bunkové jadro, posilňuje pleť a vytvára na nej ochrannú bariéru voči nepriaznivým vonkajším agresorom. Zaisťuje jej tiež precíznu hydratáciu.

Extrakt z orchidey dokáže skvele podporiť metabolizmus kožných buniek a stimuluje ich vitalitu. Navyše podporuje ich regeneračnú schopnosť a precízne hydratuje.

Ružová voda (z ruže damašskej) je skvelá na regeneráciu pleti, dokonale ju hydratuje a spevňuje.

Mandľový olej prispieva k regenerácii pleti, posilňuje ju a dodáva potrebnú hydratáciu.

Olej z ruže šípkovej obsahuje vo svojom zložení vysoké množstvo vitamínu A, K, B a C a tiež flavonoidy. Vďaka tomu má pre našu pleť hneď niekoľko blahodarných účinkov. Napomáha treba urýchľovať hojenie jazvičiek po akné, eliminuje výskyt nedokonalostí a pomáha s regeneráciou.

Olej z ruže damašskej napomáha vyhladzovať drobné vrásky, pleť ďalej krásne upokojuje, vyhladzuje a príjemne zjemňuje. Vďaka tomuto oleju zostane nádherne hebká.

Jojobový olej má dokonalé hydratačné účinky. Pleť navyše krásne vyživuje, regeneruje a pomáha zvyšovať jej elasticitu.

Kyselina hyalurónová hĺbkovo hydratuje a regeneruje. Zanechá pleť pružnejšiu a pevnejšiu.

Vitamín E

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Vyskúšajte Venira hydratačné sérum!


Jedná sa o špeciálne navrhnuté hydratačné sérum, ktoré sa ľahko postará o dehydratovanú a suchú pleť! Vo svojom zložení totiž kombinuje hneď niekoľko prvotriednych účinných látok.

Prvá z nich je ružová voda, ktorá úplne skvele hydratuje. O hydratáciu sa ďalej postará aj kyselina hyaluronová, ktorá je často označovaná ako elixír mladosti. Jej kúzlom je primárne to, že sú molekuly kyseliny hyalurónovej na seba schopné viazať až 1000x viac vody ako je jej samotná váha. Ďalšou obsiahnutou účinnou látkou je orchideový extrakt, ktorý podporí metabolizmus našich kožných buniek. Zloženie sme doplnili aj o zmes hneď niekoľkých blahodarných rastlinných olejov (hroznový, mandľový, jojobový, Inca Inchi, olej z ruže šípkovej a damašskej), vitamín A a E.

To všetko sme zakončili unikátnou patentovanou zložkou MossCellTec č. 1, ktorá pleť dokonale hydratuje, posilňuje a chráni.


Prečo práve účinná látka MossCellTec č. 1?


Ide o inovatívne účinnú látku, ktorá je získavaná z biotechnologicky vyrobeného machu Physcomitrella patens.

Táto látka napomáha predovšetkým udržovať naše bunkové jadro zdravé a jedná sa o úplne nový koncept v boji proti starnutiu pokožky. Prispieva predovšetkým k posilneniu pleti proti mestským agresorom (čím sú napríklad klimatické zmeny) a dokonale podporuje jej hydratáciu.

Aké účinné látky obsahuje sérum?


MossCellTec č. 1 je inovatívna účinná látka z rastlinného zdroja (presnejšie z machu Physcomitrella patens). Pomáha udržovať bunkové jadro zdravé, posilňuje pleť a vytvára na nej ochrannú bariéru voči nepriaznivými vonkajším agresorom. Zaisťuje ju precíznu hydratáciu.

Ružová voda je precízna na regeneráciu, dokonale hydratuje a spevňuje.

Hroznový olej má skvelé zvláčňujúce účinky.

Extrakt z orchidey dokáže krásne podporiť metabolizmus kožných buniek a stimuluje ich vitalitu. Má navyše regeneračnú schopnosť a precízne hydratuje.

Jojobový olej má dokonalé hydratačné účinky. Pleť navyše vyživuje, regeneruje a pomáha zvyšovať jej elasticitu.

Mandľový olej prispieva k regenerácii pleti, posilňuje ju a dodáva potrebnú hydratáciu.

Olej z ruže šípkovej obsahuje vo svojom zložení vysoké množstvo vitamínu A, K, B a C a tiež flavonoidy. Vďaka tomu má pre pleť hneď niekoľko blahodarných účinkov. Napomáha treba urýchľovať hojenie jazvičiek po akné, eliminuje výskyt nedokonalostí a pomáha s regeneráciou.

Olej z ruže damašskej napomáha vyhladzovať drobné vrásky, pleť ďalej krásne upokojuje, vyhladzuje a príjemne zjemňuje. Vďaka tomuto oleju zostane nádherne hebká.

Inca Inchi olej obsahuje komplex esenciálnych mastných kyselín (omega-3, omega-6 aj omega-9). To znamená, že precízne hydratuje, vyživuje, a tiež prispieva k regenerácii kožných buniek, čím eliminuje starnutie pokožky.

Kyselina hyalurónová hĺbkovo hydratuje a regeneruje. Zanechá pleť pružnejšiu a pevnejšiu.

Glycerín je skvelá hydratačná zložka.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Pre tie najlepšie účinky vyskúšajte celú našu Venira hydratačnú radu!


Vyvinuli sme hneď 4 navzájom skvele doplňujúce sa produkty pre precíznu a šetrnú starostlivosť o našu pleť! Máme tak v ponuke hydratačnú pleťovú vodu, sérum, a nakoniec aj denný a nočný krém. Tieto produkty by sa tak mali stať vašou neodmysliteľnou súčasťou každodennej rutiny!

Ako ale tieto produkty spoločne používať? Vždy sa pri aplikácii riaďte podľa toho, že jednotlivé produkty nanášame podľa ich konzistencie - od natekutejšej po najhustejšiu.

RANNÁ RUTINA - ako prvá si aplikujte pleťovú vodu, ktorá z pleti odstráni všetky nečistoty spoločne s nahromadeným kožným mazom, upokojí ju a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Následne aplikujte malé množstvo hydratačného séra, ktoré nechajte zhruba 5 minút vstrebať. Rannú starostlivosť potom zakončite nanesením hydratačného denného krému, ktorý pleť vyživí, regeneruje a zaistí ju celodennú ochranu.

VEČERNÁ RUTINA - najprv je potrebné pleť dokonale odlíčiť a odstrániť z nej všetok make-up a nečistoty. Akonáhle máte hotovo, tak naneste pleťovú vodu, ktorá ju upokojí a pripraví na aplikáciu séra a krému. Ako ďalšie teda naneste hydratačné sérum, ktoré nechajte zhruba 5 minút vstrebať. Nakoniec aplikujte hydratačný nočný krém.


Upozornenie a skladovanie: Na kozmetické použitie. Obsahuje organické suroviny. Dermatologicky testované. Skladujte v chlade a tme, pri teplote 8 - 25 ° C, mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: