VENIRA beauty bag anti-aging rada

Zatočme spolu s pribúdajúcim vekom a bojujme proti negatívnym jeho vplyvom na našu pleť. Celý náš anti-age rad teraz nájdete v tomto nádhernom darčekovom balení, s ktorým rozhodne nešliapnete vedľa!

Balíček obsahuje:

Venira anti-age denný krém, ktorý obsahuje rýchly liftingový systém Vin-upLift a komplex hneď niekoľkých prvotriednych olejov spoločne s kyselinou hyalurónovou a ružovou vodou (50 ml).

Venira anti-age nočný krém, obsahuje inovatívny komplex špeciálne navrhnutých účinných látok (50 ml).

Venira anti-age očný krém pre dokonalú starostlivosť o očné okolie zrelej pleti s obsahom niekoľkých účinných látok (30 ml).

Venira anti-age pleťovú vodu (zadarmo), ktorá je zložená z extraktu z Aloe Vera spoločne s ružovou vodou (150 ml).

Môžeme doručiť do:
4.10.2022
Skladom
Kód: 734
Značka: Venira
112,67 € –11 % 100,28 €
Kategória: Produkty
VENIRA beauty bag  anti-aging rada
Akcia
ZADARMOZADARMO 112,67 € –11 %

Zatočme spolu s pribúdajúcim vekom a bojujme proti negatívnym jeho vplyvom na našu pleť. Celý náš anti-age rad teraz nájdete v tomto nádhernom darčekovom balení, s ktorým rozhodne nešliapnete vedľa!

VENIRA beauty bag

Prečo je dobré používať pleťovú vodu?

Bez nej by to totiž v starostlivosti nielen o zrelú pleť skutočne nešlo. Je to náš dokonalý spoločník a nevyhnutná súčasť našej každodennej rutiny.

Pleťová voda nám z pleti napomáha odstraňovať nadbytočný kožný maz, všetky nahromadené nečistoty a zvyšky make-upu.

Vďaka tomu pleťová voda zaistí, aby sa všetky účinné látky z ošetrujúceho krému, oleja alebo séra dostali čo najhlbšie do našej pleti a mali tak najlepší účinok. Jej skvelou vlastnosťou je navyše aj to, že pleť krásne zjemní, upokojí a pomôže nám s jej regeneráciou.

Vyskúšajte Venira Anti-Age pleťovú vodu!

Alebo prvú zastávku v starostlivosti o našu zrelú pleť. Jedná sa o vysoko hydratačnú Anti-Age pleťovú vodu s obsahom extraktu z Aloe Vera a taktiež ružovou vodou.

Tieto látky vo svojej vyváženej kombinácii našej pleti dodávajú nielen hĺbkovú hydratáciu, ale taktiež eliminujú vznik nových vrások na minimum, prispievajú k tonizácii pleti a pomôžu zvýšiť jej elasticitu.

Pleť po jej nanesení navyše zostane perfektne pripravená na nasledujúcu starostlivosť v podobe krémov, sér či olejov na pleť.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Prečo je dobré užívať denný krém?

Každý produkt má v starostlivosti o pleť svoje opodstatnenie a denný krém je (najmä pri zrelej pleti) úplný základ.

Tento druh krému má väčšinou (na rozdiel od nočného) oveľa ľahšiu štruktúru a napomáha predovšetkým s hydratáciou, pripraví pleť na nanesenie make-upu a celý deň ju nádherne chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, čím skvele napomáha predchádzať starnutiu pokožky.

Preto je správny výber a používanie denného krému úplne kľúčový. Môžeme totiž vďaka jeho používaniu predísť nielen vzniku vrások, ale aj vysušeniu pleti. Každé ráno, než si však krém nanesiete, musíte svoju pleť naň dôkladným vyčistením pripraviť.

Tým sa odstránia všetky nahromadené nečistoty a maz, ktoré sa na pleti nachádzajú. Napriek týmto prekážkam by totiž nemohol denný krém prestúpiť hlboko do pleti, čím by bol zároveň znížený aj jeho účinok, čo je škoda.

Vyskúšajte Venira Anti-Age denný krém!

Či dokonalú dennú starostlivosť o zrelú pleť. Zloženie tohto krému kombinuje široké spektrum hneď niekoľkých dôležitých účinných látok, ktorými je napríklad rýchly liftingový systém Vin-upLift, zmes hneď štyroch blahodarných olejov (jojobový, Inca Inchi, broskyňový a arganový), kyseliny hyalurónovej a ružovej vody na precíznu dennú starostlivosť. Tieto látky spoločne zaručia precíznu celodennú ochranu pleti, podporia jej prirodzenú regeneráciu, pomôže bojovať proti nedokonalostiam, a navyše tiež eliminuje vznik vrások. Krém napomáha pleti opäť získať jej prirodzenú elasticitu a pevnosť. Jeho jemná textúra sa nádherne vstrebe a nezanechá na pokožke mastný film. Pleť tak zostane celý deň nádherne rozžiarená a zamatovo hebká.

Prečo práve rýchly liftingový systém Vin-upLif?

Ide totiž o unikátnu zložku z dokonalého rastlinného zdroja, ktorá je vyrobená priamo zo švajčiarskeho ľadového vína a niekoľkých polysacharidy Caesalpinia spinosa, ktorý dokáže v našej pleti krásne viazať vlhkosť. Liftingový systém Vin-upLift má tak pre našu pleť preukázateľne hydratačný účinok už po 28 dňoch a dokáže okamžite redukovať vrásky!

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Prečo je dobré užívať nočný krém?

Naša pleť má počas spánku čas na prirodzenú regeneráciu a odpočinok, čím sa zbavuje nadmerného stresu a únavy, ktoré vedú k vzniku vrások a ďalších nedokonalostí.

My by sme jej ale v tejto regenerácii mali čo najviac pomôcť práve výberom vhodnej a kvalitnej kozmetiky zameranej priamo na nočnú starostlivosť o pleť.

Oproti dennému krému býva naozaj veľmi bohatý na najrôznejšie ošetrujúce účinné látky a má tiež hustejšiu textúru. Rozhodne by sa tak mal stať súčasťou našej večernej rutiny. Vždy si však dajte pozor na to, aby bola pleť pred jeho nanesením dokonale vyčistená a boli z nej odstránené všetky zvyšky make-upu, ďalšie nahromadené nečistoty a maz, ktorý sa na pleti nachádza. Cez tieto prekážky by totiž nemohol nočný krém prestúpiť hlboko do pleti, čím by bol zároveň znížený aj jeho účinok, a to je škoda!

Vyskúšajte Venira Anti-Age nočný krém!

Musíme uznať, že sme sa na tomto Anti-Age nočnom kréme naozaj vybláznili, a to jeho zloženie je naozaj TOP! Nielen že obsahuje komplex hneď 4 blahodarných olejov, kyselinu hyalurónovú a ružovú vodu, ale pridali sme doň aj exkluzívnu účinnú látku, ktorá sa nazýva Nano-Lipobelle a tá s našou zrelou pleťou dokáže úplné zázraky! Tieto látky vo svojej kombinácii nádherne eliminujú vznik vrások, hĺbkovo pleť regenerujú a hydratujú a nakoniec tiež napomáhajú stimulovať tvorbu kolagénu. Pleť tak zostane nádherne vyhladenejšia, pružnejšia, vyživenejšia a hodvábne hebká na dotyk.


Prečo práve účinná látka Nano-Lipobelle?

Ide o úplne inovatívnu nanoemulziu, ktorá presne preniká hlboko do pokožky a obsahuje veľmi malé častice koenzýmu Q10, vitamínu E a C. Samotný koenzým Q10 je základnou stavebnou zložkou pre energetický metabolizmus v našich kožných bunkách. Ten však vplyvom stresu, vonkajších podmienok a zvyšujúcemu sa veku v týchto bunkách postupne stále viac klesá. Práve preto je dôležité si koenzým Q10 dopriať prostredníctvom kvalitnej vonkajšej starostlivosti o našu pleť, aby ju chránila pred známkami starnutia.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Kedy a prečo vznikajú prvé vrásky v oblasti očí?

Vrásky. Znamienka krásy čakajúcej na každého z nás, pretože sa jedná o úplne prirodzenú súčasť starnutia našej pleti, ktorá má postupne menej a menej pružnosti. Tá svoju pružnosť primárne stráca preto, že v našej pokožke stále viac ubúdajú dve hlavné látky, ktoré sú práve za vznik vrások zodpovedné – elastín a kolagén.

Prirodzená tvorba kolagénu v našom tele začína klesať už od našich 25. rokov, čo znamená, že približne okolo tohto veku na našej pleti začínajú tvoriť prvé jemné vrásky, ktorých začne naďalej pribúdať a budú sa stále viac prehlbovať.

Čo všetko ale môžeme urobiť pre to, aby sme ich prejavy čo najviac zmiernili? Najlepšie je staviť na hydratáciu, ktorú nám zaistí najmä kvalitná Anti-Age starostlivosť určená priamo pre citlivé očné okolie.

Vyskúšajte Venira Anti-Age očný krém!

Očné okolie je veľmi citlivé, a preto by sme mu mali dopriať veľmi šetrnú a zároveň precíznu starostlivosť. To všetko vám môže dopriať práve Venira Anti-Age očný krém, ktorý bol pre toto citlivé očné okolie špeciálne vyvinutý.

Obsahuje komplex hneď niekoľkých účinných látok v podobe zmesi mandľového, arganového a Inca Inchi oleja obohatené o ružovú vodu. Jeho pýchou je však MPC™, čo je unikátny komplex mliečneho peptidu, ktorý účinne redukuje viditeľné známky starnutia reaktiváciou kožných buniek pleti. Samozrejme sme nemohli zabudnúť ani na povestný morský kolagén, ktorý (ako už vieme) hrá vo vzhľade našej pleti nezastupiteľnú rolu! Tieto účinné látky vo svojej vyváženej kombinácii napomáhajú eliminovať vznik nových vrások v očnom okolí, zmierniť prejavy už vzniknutých vrások a prispieva k rozjasneniu tmavých kruhov pod očami.


Prečo Anti-Age očný krém obsahuje práve komplex mliečneho peptidu?

MPC™ je unikátny komplex mliečneho peptidu, ktorý dokáže precízne redukovať viditeľné známky starnutia reaktiváciou kožných buniek. Štúdie in vivo navyše preukázali, že produkty práve s obsahom MPC™ dokážu spevniť pokožku a zlepšiť jej elasticitu. MPC™ rýchlo a účinne redukuje hĺbku vrások a zlepšuje štruktúru pleti. Navyše je veľmi bohatý aj na peptidy, ktoré dokážu s obnovovaním zrelej pleti doslova zázraky.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Vyskúšajte našu celú Anti-Age rad!

Vyvinuli sme niekoľko skvele dopĺňajúcich sa produktov pre precíznu a šetrnú starostlivosť o zrelú pleť. Máme tak v ponuke Anti-Age pleťovú vodu a ďalej aj kombináciu troch krémov – dennú, nočnú a tiež očnú. Tie sa stanú Vašou neodmysliteľnou súčasťou rannej aj večernej rutiny! Ako ale tieto produkty spoločne používať?

RANNÁ RUTINA - najprv naneste pleťovú vodu, ktorá z pleti odstráni nečistoty spoločne s nahromadeným mazom, upokojí ju a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Následne aplikujeme malé množstvo očného krému, ktorý necháme zhruba 5 minút vstrebať. Rannú starostlivosť potom zakončíme nanesením denného krému, ktorý pleť vyživí, regeneruje a zaistí ju jej celodennú ochranu.

VEČERNÁ RUTINA - najprv je potrebné pleť dokonale odlíčiť a odstrániť tak z nej všetok make-up a nečistoty. Akonáhle máme hotovo, tak nanesieme pleťovú vodu, ktorá ju upokojí a pripraví na aplikáciu krémov. Ako ďalšie nanesieme na okolie očí očný krém, ktorému necháme zhruba 5 minút na jeho vstrebanie. Nakoniec nanesieme nočný krém, ktorý napomáha primárne stimulovať produkciu kolagénu a eliminovať tvorbu vrások na minimum.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: