VENIRA beauty bag akne rada, na problematickú pleť

3 produkty s úplne TOP zložením, určené na boj s mastnou a aknóznou pleťou, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa!

Balíček obsahuje:

Venira akné čistiaci gél dokáže skvele absorbovať prebytočný kožný maz, odstrániť z pleti nečistoty a stiahnuť rozšírené póry (150 ml).

Venira akné gél krém dokáže vo svojej vyváženej kombinácii precízne eliminovať tvorbu kožného mazu, hĺbkovo čistiť póry, vysušiť pupienok a pomôcť tiež zabrániť ich ďalšiemu výskytu (30 ml).

Venira SOS akné sérum je prvotriedny produkt pre starostlivosť o mastnú, znečistenú a aknóznu pleť (15 ml).

Môžeme doručiť do:
4.10.2022
Skladom
Kód: 731
Značka: Venira
67,56 € –11 % 60,13 €
Kategória: Produkty
VENIRA beauty bag  akne rada, na problematickú pleť
Akcia
ZADARMOZADARMO 67,56 € –11 %

3 produkty s úplne TOP zložením, určené na boj s mastnou a aknóznou pleťou, navyše v nádhernom darčekovom balení. S touto darčekovou sadou rozhodne nešliapnete vedľa.

VENIRA beauty bag

Prečo je čistenie pleti dôležité?

Pretože je to úplný základ na to, aby sme mohli na našej pleti niečo zmeniť alebo účinne bojovať s nejakým problémom ako je napríklad akné. Je dôležité si našu pleť čistiť pravidelne 2x denne – a to vždy ráno a večer. Vďaka tomu totiž z pleti odstránime všetky nečistoty, baktérie a zvyšky make-upu, ktoré by inak bránili preniknutiu ďalších ošetrujúcich produktov do našej pleti a tým by boli aj znížené ich účinky.

PREČO RÁNO - Pleť sa Vám môže zdať po noci síce čistá, ale nie je to tak. V noci sa totiž prirodzene potí a tvorí sa na nej kožný maz. Ten musí ale preč, a tak ju treba dôkladne vyčistiť. Pleť potom zostane skvele pripravená na nanesenie make-upu a krásne sviežu.

PREČO VEČER – V tejto chvíli potrebujeme, aby sme z pleti odstránili zvyšky make-upu, baktérie a všetky nahromadené nečistoty z celého dňa. Tie totiž často bývajú príčinou vzniku vyrážok a urýchľujú starnutie. Pleť navyše zostane tiež pripravená na aplikáciu ošetrujúcich produktov v podobe sér, olejov či krémov.

NÁŠ TIP: K starostlivosti o mastnú a aknóznu pleť vyskúšať Venira akné čistiaci gél doplniť aj o Venira SOS akné sérum a Venira akné gél-krém.

Prečo sa pleť mastí a tvoria sa pupienky?

Nekonečná otázka ak nevieš, ako o mastnú a aknóznu pleť správne starať. S týmto problémom sa navyše nestretávajú iba mladší jedinci, ktorí prechádza ťažkým obdobím puberty, ale môže pretrvávať až do dospelosti. Takzvanú T-zónu (čelo, brada a nos), ktorá sa po pár hodinách okamžite leskne nenávidia milióny z nás a o akné snáď ani nemusíme hovoriť. Prečo sa ale na pleti vytvára maz a pupienky? Pleť sa väčšinou mastí preto, že potrebuje hydratáciu, ktoré má málo.

To ale neznamená, že si ju budete 8x denne umývať vodou, pretože tá ju práve vysuší, a začne produkovať ešte viac mazu. Pupienky sa potom vytvára tak, že sa upchá mazová žľaza, ktorá sa následne zapáli a pupienok je na svete. Začnite preto tým, že si pleť budete poctivo dvakrát denne čistiť - ráno a večer, aby z nej boli odstránené všetky nečistoty, baktérie a prebytočný maz. Potom zaraďte kvalitné ošetrujúce prípravky v podobe sér, masiek a krémov.

NÁŠ TIP: Na čistenie pleti môžete použiť náš Venira akné čistiaci gél a na doplnenie následnej starostlivosti aj Venira akné gél-krém.

VENIRA beauty bag
VENIRA beauty bag

Aké sú príčiny mastnej a aknóznej pleti?

- Hormonálne zmeny

- Stres

- Zlá a nedostatočná starostlivosť o pleť

- Nedostatok vitamínov

- Užívanie nejakých liekov

- Nesprávna životospráva

- Fajčenie a alkohol

V boji proti akné máme 3 produkty. Ako používať čistiaci gél na akné, sérum a gél-krém?

1) Používajte čistiaci gél na akné každé ráno a večer na precízne čistenie pleti, aby ste odstránili zvyšky make-upu, nečistoty a baktérie, ktoré sa nachádzajú na vašej pleti. Je to preto, že iné výrobky starostlivosti o pleť by cez tieto bariéry nemohli preniknúť hlboko do pokožky, čo by tiež znížilo ich účinok. Potom čistiaci gél opláchnite vodou.

2) SOS sérum na akné naneste na vyčistenú pleť a aplikujte len na problematické miesta - teda priamo na pupienky, červené škvrny atď. Po aplikácii počkajte približne 10 minút, kým sa sérum vstrebe do pokožky, a pokračujte v ďalšej starostlivosti. POZOR: Ak nemáte žiadne lokálne pupienky, môžete sérum na deň vynechať.

3) Akné gél-krém dokončí túto procedúru. Každé ráno a večer ho naneste na celú tvár a nechajte vstrebať.

Upozornenie a skladovanie: Na kozmetické použitie. Obsahuje organické suroviny. Dermatologicky testované. Skladujte v chlade a tme, pri teplote 8 až 25 ° C, mimo dosahu detí.

VENIRA beauty bag

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: