VENIRA pre podporu funkcie ciev

Dokonalý prírodný doplnok stravy s obsahom 5 dôkladne vybraných účinných látok pre tú najlepšiu starostlivosť o vaše žily a cievy. Zmes obsahuje vysoké množstvo diosmínu, hesperidínu, rutinu, vitamínu C a pagaštanu konského, ktoré vo svojej kombinácii skvele prispievajú pre správnu funkciu cievnej sústavy.

 

Obsah balenia: 60 kapsúl, čo je kúra na 30 dní

Dávkovanie: užívajte 2 kapsule denne (1 ráno a 1 večer)

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 4043443432343
Značka: Venira
22,52 € –12 % 19,90 €
VENIRA pre podporu funkcie ciev
Akcia
22,52 € –12 %

Konečne je tu prírodný doplnok stravy s obsahom 5 prírodných účinných látok pre prirodzenú podporu činnosti cievnej sústavy.

Unikátne zloženie s vysokým obsahom hesperidínu a diosmínu! Rutín, vitamín C a extrakt z pagaštanu konského dokonale podčiarkne zloženie tohto prírodného doplnku stravy pre tú najlepšiu starostlivosť o vaše žily a cievy.


VENIRA pre podporu funkcie ciev

Prečo je dôležité starať o svoje cievy?

Asi by sme si mali pre začiatok povedať, že v Českej republike a na Slovensku zomrie na kardiovaskulárne ochorenia ročne niekoľko tisícok ľudí, a preto je radíme medzi najrizikovejšie zdravotné problémy súčasnosti.

To je celkom odstrašujúci prípad, a tak by sme sa mali o svoje žily a cievy starať, aby sa neupchali ani nezmenšovali. Vedeli ste ale, že si za to väčšinou môžu jedinci sami?

Najrôznejšie kardiovaskulárne ochorenia totiž vznikajú primárne vplyvom nezdravého životného štýlu a zlej životosprávy. Na stenách našich ciev sa postupne začnú usadzovať škodlivé látky, a tie budú čím ďalej viac znižovať prietok krvi, až môžu cievy nakoniec úplne upchať. V tú chvíľu už ide naozaj do tuhého a môže dôjsť až k vážnejším kardiovaskulárnym ochorením.

Ako sa starať o svoje cievy?

- Doprajte si značnú dávku vitamínu

- Majte dostatočný príjem tekutín

- Naservírujte si značnú dávku zeleniny, strukovín a vlákniny

- Vyhnite sa tučným jedlám

- Pravidelne sa hýbte

- Obmedzte alkohol a fajčenie

- Dôkladne odpočívajte

VENIRA pre podporu funkcie ciev
VENIRA pre podporu funkcie ciev

Prečo užívať Venira kapsule pre podporu funkcie ciev?

Jedná sa o prírodný doplnok stravy, ktorý bol špeciálne vyvinutý s 5 prírodnými účinnými látkami.

Diosmín a Hesperidín sú prírodné aktívne bioflavonoidy získavané z citrusov. Tie vo svojej kombinácii dokonale prispievajú pre lepší stav žilových stien a celkovo podporujú kardiovaskulárny systém.

Celkový efekt skvele podporí extrakt z pagaštanu konského, pretože činnosť cievnej sústavy veľmi priaznivo podporuje tým, že zvyšuje pružnosť ciev a stará sa o cievne steny.

Ak sa navyše o problematiku ciev aspoň trochu zaujímate, tak ste už rozhodne zaznamenali látku rutín. Jedná sa vlastne o flavonoid, ktorý skvele zabezpečuje elasticitu jednotlivých ciev a cievnych stien.

Nezabudli sme pridať ani starý dobrý vitamín C, ktorý sa postará o náš imunitný systém a pôsobí ako skvelý antioxidant.

Ako sa Venira pre podporu funkcie ciev užíva?

Užívajte 2 kapsule denne, a to ideálne jednu ráno a jednu večer. Každú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutín.

Snažte sa ich zároveň užívať čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsuly užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.

Medzi užitím jednotlivých kapsúl sa snažte dodržať minimálny časový rozostup aspoň 5 hodín, aby malo telo čas na vstrebanie aktívnych látok v čo najvyššej miere!

VENIRA pre podporu funkcie ciev


Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti. Tehotné a dojčiace ženy sa môžu o vhodnosti užívania poradiť so svojím lekárom. V prípade užívania liekov na kardiovaskulárny systém konzultujte užívanie s lekárom alebo lekárnikom. Dbajte na zdravý životný štýl.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí!

Vyrobené v SR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu